اخبار

برنامه سناتور آمریکایی برای معرفی لایحه جامع رمزنگاری در سال 2022: گزارش

سینتیا لومیس، سناتور آمریکایی و مدافع قدیمی ارزهای دیجیتال از وایومینگ، در حال برنامه ریزی برای ارائه یک لایحه جامع جدید در سال آینده است.

بلومبرگ گفت این لایحه یکی از اولین تلاش‌ها برای ایجاد قوانین فراگیر بر روی ارزهای رمزنگاری شده است که مشروط به تصویب سنا هستند.

طبق این گزارش ، لومیس می‌گوید که می‌خواهد قانونی در مورد دارایی‌های دیجیتالی ارائه کند که به موضوع عدم تطبیق کریپتوها در زیر چتر قوانین سنتی اوراق بهادار می‌پردازد.

طبق گزارش ها، این لایحه همچنین به دنبال عادی سازی قوانین فدرال برای استیبل کوین ها، مقررات حمایت از مصرف کننده و همچنین دستورالعمل های مالیاتی جدید است. Lummis همچنین به دنبال ایجاد یک آژانس نظارتی جدید است که توسط کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) و کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) نظارت می شود.

اخبار مربوط به لایحه احتمالی Lummis در حالی منتشر می شود که اکثر مدیران ارشد ارزهای دیجیتال از قوانین مبهم و غیرممکن در مورد کریپتو که به طور انتخابی توسط تنظیم کننده ها اجرا می شوند شکایت دارند.

در اوایل ماه جاری، مدیران ارزهای دیجیتال از شرکت‌های برتر در ایالات متحده در برابر کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان آمریکا در رابطه با دارایی‌های دیجیتال شهادت دادند.

آلسیا هاس، مدیر مالی کوین بیس در شهادت خود گفت: “دارایی های دیجیتال به دلیل مرحله نوپای توسعه و فناوری منحصر به فرد زیربنایی، در بازارهایی معامله می کنند که اساساً با بازارهای مالی سنتی متفاوت است.” “در نتیجه، رژیم های نظارتی موجود اغلب با این فناوری جدید سازگار نیستند.”

هاس اولین مدیر کوین بیس نخواهد بود که مقررات به روز ارزهای دیجیتال را پیشنهاد می کند. هنگامی که محصول جدید Lend صرافی توسط SEC تعطیل شد، مدیر ارشد حقوقی Coinbase، Paul Grewal به طور ضمنی اشاره کرد که کار با تنظیم‌کننده‌ها دقیقاً آسان نیست.

SEC بارها از صنعت ما خواسته است که با ما صحبت کند. ما این کار را اینجا انجام دادیم. اما امروز تنها چیزی که می دانیم این است که می توانیم لند را به طور نامحدودی از بازار دور نگه داریم بدون اینکه دلیل آن را بدانیم یا می توانیم شکایت کنیم. یک رابطه نظارتی سالم هرگز نباید صنعت را در چنین محدودیتی بدون توضیح رها کند. گفت و گو در قلب مقررات خوب است.»

خود لومیس یک سرمایه گذار ارزهای دیجیتال با ترجیح بیت کوین است. بر اساس یک پرونده SEC، او در آگوست سال جاری بین 50،000 تا 100،000 دلار BTC خریداری کرد .

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
× به کانال تلگرامی ما بپیوندید به کانال تلگرامی ما بپیوندید
عضویت