حساب و کیف پول اینترنتی

بررسی کیف پول (آبرا) Abra ؛ روشی مدرن برای سرمایه گذاری!

کیف پول آبرا و پرداخت‌های بانکی مستقیم

کیف پول Abra (آبرا) به افراد اجازه می دهد تا در ارزهای رمزپایه و دارایی های سنتی مانند سهام و ETF سرمایه گذاری کنند و همچنین به کاربران این امکان را می دهد تا از طریق یک برنامه تلفن همراه ، پرتفوی خود را در حین حرکت مدیریت کنند.

کیف پول Abra با وجود متنوع کردن دامنه خدمات خود ، در ابتدا به مردم اجازه می داد تا به راحتی ارز مورد نظر را ارسال کنند و این برنامه شبکه ای از فروشندگان را که انتقال بین المللی پرداخت را انجام می دادند ، در خود جای داد. آبرا اکنون یک سرویس سرمایه گذاری و انتقال پول است که به عنوان کیف پول غیر حضوری عمل می کند و در دسترس کاربران تلفن های هوشمند Android و iOS است.

آبرا همچنین نزدیک به 30 ارز رمزنگاری شده و بیش از 50 ارز فیات را در خود جای داده است و استفاده از برنامه موبایل ساده است که در تعداد زیادی از کشورها در دسترس است و روش های مختلفی را برای تأمین اعتبار حساب های کیف پول شما ارائه می دهد.

نکته: در حال حاضر کیف پول Abra از کشور ایران پشتیبانی نمیکند.

کیف پول Abra

Abra در سال 2014 توسط بیل بارهیدت ، و پیت کلی تاسیس شد و موفق به جذب سرمایه قابل توجهی از طریق تعدادی از صندوق های سرمایه گذاری خطر پذیر شده است. ابرا تقریباً 35.5 میلیون دلار بودجه جمع آوری کرده و توسط Jungle Ventures ، Arbor Ventures و American Express پشتیبانی شده است.

دفتر مرکزی این تیم در دره سیلیکون آمریکا قرار دارد و همچنین دفتر خود را در مانیل ، فیلیپین حفظ می کند.

ابرا در ابتدا شبکه ای از تلرها را در مکان های مختلف از جمله ایالات متحده و فیلیپین گنجانیده بود و سیستم تلر به کاربران ابر اجازه می داد تا از طریق جلسات حضوری انتقال نقدی و پرداخت های حواله را انجام دهند.

با این حال ، از سال 2017 به کاربران اجازه خرید و فروش بیت کوین را داد و همچنین اجازه انتقال بانکی دلار آمریکا و سپرده گذاری از طریق کارت American Express را داد. تیم همچنین در همان زمان سیستم پرداخت تلر را فقط به فیلیپین محدود کرد.

Abra اکنون دسترسی به سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه و سهام / ETF را فراهم می کند و از حدود 30 ارز رمزپایه و بیش از 50 ارز فیات پشتیبانی می کند ، در حالی که پرداخت کارت اعتباری را نیز مجاز می داند.

Abra کدام خدمات را ارائه میدهد؟

(آبرا) Abra با بیش از 150 نسخه در دسترس است و به شما امکان می دهد ارزهای رمزپایه معروف مانند:

Bitcoin (BTC) ، Bitcoin Cash (BCH) ، EOS (EOS) ، Ethereum (ETH) ، Litecoin (LTC) ، Monero (XMR) ، NEO (NEO) Ripple (XRP) و TRON (TRX) را خریداری کنند!

همچنین کاربران می توانند برای ارسال پول به سایر کاربران از کیف پول آبرا استفاده کنند و از ارزهای فیات USD ، EUR ، GBP ، CAD ، CNY و JPY نیز پشتیبانی می کند.

هیچ کس که در خارج از ایالات متحده زندگی کند نمی تواند در سهام مانند اپل ، آمازون ، علی بابا ، فیس بوک ، نتفلیکس و تسلا و ETFs از جمله SPDR Gold Trust ، SPDR S&P 500 ، صندوق نفتی ایالات متحده و Vanguard FTSE اروپا سرمایه گذاری کند. هر کسی که در فیلیپین مستقر باشد هنوز هم می تواند از شبکه ابر تلر برای انتقال وجه نقد استفاده کند.

چطور باید شروع کرد؟

برای استفاده از کیف پول Abra ، باید برنامه را از فروشگاه Apple یا Google App بارگیری کنید. پس از نصب برنامه ، باید نام ، آدرس ایمیل و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید.

دانلود برای اندروید:کلیک کنید
دانلود برای آی او اس:کلیک کنید

سپس متنی برای شما ارسال می شود که حاوی کد تأیید است و از شما خواسته می شود یک پین چهار رقمی ایجاد و تأیید کنید.

از اینجا شما باید اقامت ایالات متحده آمریکا را تأیید کنید یا خیر ، و مطمئن شوید که عبارت بازیابی را یادداشت کنید.

پس از اتمام این مراحل ، می توانید از طریق انتقال بانکی ، کارت اعتباری یا کیف پول رمزنگاری دیگری به کیف پول خود وجه اضافه کنید.

شما می توانید نمونه کارهای خود را از داخل برنامه مشاهده و مدیریت کنید ، و هنگامی که آماده شدید می توانید رمز ارزهای مختلف را مبادله کنید یا وجوه خود را به یک حساب بانکی یا کیف پول رمزنگاری دیگر بازپرداخت کنید.

نحوه تأمین اعتبار حساب خود

پس از نصب و راه اندازی کیف پول Abra خود ، می توانید قبل از اینکه تصمیم بگیرید کدام دارایی را می خواهید خریداری یا سرمایه گذاری کنید ، به اضافه وجوه خود ادامه دهید. ارزهای رمزپایه آسانترین دارایی برای معامله در برنامه هستند و به صورت جهانی در دسترس هستند.

با این حال ، برخی از روش های بودجه فقط برای ساکنان مناطق خاص در دسترس است و در اینجا روش های تأمین اعتبار کیف پول آبرا شما وجود دارد:

 • ارز رمزنگاری شده: Bitcoin ، Ethereum ، Litecoin و غیره
 • کارت اعتباری: MasterCard ، Visa یا American Express (فقط ایالات متحده)
 • انتقال بانکی محلی: ایالات متحده (ACH) ، اتحادیه اروپا (SEPA) ، فیلیپین
 • انتقال سیم: سیم های بانکی ایالات متحده ، سیم های بین المللی در آینده موجود است

همانطور که می بینیم ، کاربران در ایالات متحده ، اتحادیه اروپا و فیلیپین می توانند پول خود را از طریق انتقال بانکی محلی تأمین کنند ، در حالی که سایر خدمات مالی فقط برای کاربران در ایالات متحده در دسترس است. لیست کامل گزینه های بودجه به شرح زیر است:

ایالات متحده

 • پیوند دادن حساب بانکی ایالات متحده.
 • از کارت اعتباری ویزا یا MasterCard یا کارت نقدی یا کارت American Express استفاده کنید.
 • انتقال وجه از طریق یک بانک مستقر در ایالات متحده را برای سپرده گذاری و برداشت انجام دهید.
 • ارزهای رمزپایه را از کیف پول رمزنگاری خارجی منتقل کنید.

اروپا

 • برای سپرده گذاری یک حساب بانکی واحد پرداخت اروپا (SEPA) وصل کنید. (برداشت های SEPA هنوز در راه است) یا از Coinify در Abra استفاده کنید.
 • از کارت اعتباری یا اعتباری ویزا یا مسترکارت استفاده کنید.
 • واریز ارزهای رمزپایه از کیف پول رمزنگاری خارجی.

فیلیپین

 • برای انجام سپرده و برداشت حساب بانکی را وصل کنید.
 • از کارت اعتباری یا اعتباری ویزا یا مسترکارت استفاده کنید.
 • واریز ارزهای رمزپایه از کیف پول رمزنگاری خارجی.

بقیه کشورها

کاربران در سایر نقاط جهان می توانند از کارت اعتباری ویزا یا MasterCard برای واریز وجه استفاده کنند یا به سادگی انتقال رمزگذاری به و از کیف پول ابر خود انجام دهند.

Abra از کدام ارزها پشتیبانی میکند؟

کیف پول Abra از ارزهای زیر پشتیبانی میکند:

 • Bitcoin
 • Litecoin
 • Bitcoin cash
 • Dogecoin
 • و ….

نکات مثبت و منفی

نکات مثبت Abra

 • آسان برای استفاده از برنامه تلفن همراه.
 • مبادله و کیف پول همه در یک.
 • انتخاب گسترده ای از ارزهای فیات ، ارزهای رمزپایه و سهام / ETF.
 • طیف گسترده ای از گزینه های بودجه.
 • می تواند برای انجام نقل و انتقال پول استفاده شود.

نکات منفی

 • خدمات بانکی و حواله از نظر جغرافیایی محدود است
 • پشتیبانی از altcoin بومی نیست
 • هزینه اضافی مبادله Bittrex
 • نرخ خرید برنامه بالاتر است

محدودیت های سپرده گذاری و دریافت پول نقد

توسعه‌دهنده، محدودیتی برای میزان پول نقد قابل سپرده‌گذاری یا دریافت از کیف پول Abra تعیین کرده است. به عنوان نمونه کاربران آمریکایی هر روز حداکثر قادر به انتقال 30 هزار دلار هستند. علاوه بر آن، در هر روز تنها برای 2 هزار دلار سپرده‌گذاری یا برداشت بانکی مجاز هستید. این میزان در طول هفته به 4 هزار دلار و در طول ماه به 8 هزار دلار می‌رسد. محدودیت در سپرده‌گذاری یا برداشت به واسطه کارت‌های اعتبار باز هم شدیدتر شده و به روزانه 200 دلار و ماهیانه هزار دلار محدود می‌شود.

در طول روز می‌توانید به شکل نامحدود و به هر میزان، بیت کوین به لایت کوین تبدیل کنید. برای سایر تبدیل‌ها، حداکثر میزان در هر روز 5 بیت کوین (بر حسب ارزش) است.

نتیجه گیری

Abra یک برنامه تلفن همراه با کاربرد آسان است که به افراد امکان تعامل با ارزهای رمزپایه ، سهام و ETF را می دهد. به هر کسی این امکان را می دهد تا کیف پول خود را با فیات یا ارزهای رمزپایه ای مانند بیت کوین تأمین کند و سپس در دارایی های دیگر سرمایه گذاری کند.

این برنامه امکان تبادل آسان دارایی ها را فراهم می کند و به دلیل اینکه کیف پول غیر حضوری است ، کاربران همیشه در کنترل بودجه خود هستند. سادگی برنامه و ثروت منابع آنلاین ، ابر را به گزینه ای مناسب برای هرکسی که از دنیای سرمایه گذاری رمزنگاری شروع می کند ، تبدیل کرده و دسترسی به گزینه های سنتی سرمایه گذاری را نیز فراهم می کند.

با این حال ، برخی از ویژگی های آن در حال حاضر فقط توسط ساکنان مناطق خاص قابل استفاده است و افرادی در ایالات متحده و فیلیپین می توانند با استفاده از نقل و انتقالات سریع بانکی پول خود را به کیف پول های ابر منتقل و خارج کنند. افراد در اتحادیه اروپا فقط می توانند از Coinify برای واریز SEPA به کیف پول خود استفاده کنند ، در حالی که سهام و ETF فقط برای کاربران مستقر در خارج از ایالات متحده است.

همچنین از آنجایی که در این زمان Abra بومی از altcoins پشتیبانی نمی کند ، این سرویس از Bittrex برای مبادله BTC با هر altcoin که خارج می کنید استفاده می کند و این منجر به هزینه های کمی بالاتر می شود.

با وجود این ، این برنامه یک سرویس مستقیم و آسان برای استفاده را فراهم می کند ، و به طور کلی ، ابر برای هر کسی که به دنبال خرید دارایی و کاربران فعال تر و / یا معامله گران روز است ، مناسب است و ممکن است برنامه های مبادله متمرکز را که دارای ابزار پیشرفته تر هستند ، ترجیح دهند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× به کانال تلگرامی ما بپیوندید به کانال تلگرامی ما بپیوندید
عضویت