اخبار

اتریوم پس از مرج: گری اسکیل بررسی تصمیم ETHPoW را گسترش می دهد

گری اسکیل حداکثر 180 روز طول می کشد تا تصمیم بگیرد که آیا، چه زمانی و به چه روشی ETHPoW به نمایندگی از سهامداران تاریخ رکورد فروخته شود.

شرکت سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال گری اسکیل زمان بیشتری را صرف تصمیم گیری در مورد خرید و فروش توکن های فورک شده اتریوم پس از ادغام می کند.

گری اسکیل در 16 مارس اعلام کرد که این شرکت قصد دارد دوره بررسی برای ارزیابی محیط بازار را تمدید کند تا مشخص کند آیا می‌تواند توکن‌های EthereumPoW (ETHW) را خریداری کند – دارایی فورکی که پس از ادغام اتریوم در سپتامبر 2022 ظاهر شد.

در طول دوره بررسی، شرکت همچنین تصمیم دارد تصمیم بگیرد که آیا گری اسکیل می‌تواند ETHW را به نمایندگی از سهامداران تاریخ ثبت بفروشد یا خیر. گری اسکیل در این اطلاعیه خاطرنشان کرد: «در حال حاضر انتظار نمی‌رود چنین دوره بررسی از تاریخ این توافق بیش از 180 روز باشد.

گری اسکیل تمدید دوره بررسی را به دلیل عدم اطمینان مداوم در مورد حمایت از توکن های ETHW توسط متولیان دارایی دیجیتال و مکان های معاملاتی بیان کرد. گری اسکیل گفت: «اگر متولیان دارایی دیجیتال از توکن‌های ETHPoW حمایت کنند و/یا بازارهای معاملاتی توسعه پیدا کنند، انتظار می‌رود ارزش توکن ETHPoW برای مدتی به‌طور گسترده در نوسان باشد.»

نمی‌توان پیش‌بینی کرد که آیا گری اسکیل به‌عنوان نماینده، می‌تواند توکن‌های ETHPoW را به دست آورد یا ارزشی که گری اسکیل، به عنوان نماینده، می‌تواند از فروش توکن‌های ETHPoW به دست آورد، در صورت وجود، ممکن نیست.

اتریوم که در حال حاضر دومین شبکه بزرگ بلاک چین از نظر ارزش بازار پس از بیت کوین است، ادغام را تکمیل کرد، یک ارتقای اجماع عمده در سپتامبر 2022. این ارتقا، شبکه اتریوم را از اثبات کار (PoW) به اثبات سهام (PoS) منتقل کرد. از آنجایی که برخی از افراد در جامعه اتریوم مایل به استفاده از مدل PoW اتریوم مبتنی بر ماینینگ بودند، اتریوم به دو بلاک چین مختلف تقسیم شده است، اتریوم اصلی مبتنی بر PoS و EthereumPoW.

ظهور ETHW چالش مهمی را برای شرکت‌های سرمایه‌گذاری کریپتو که قرار گرفتن در معرض اتریوم را ارائه می‌کنند، ایجاد کرده است، زیرا ممکن است برخی از سرمایه‌گذاران بخواهند در معرض ETHW قرار بگیرند. برخی از شرکت‌ها، مانند ناشر ETC Group (ETP)، تصمیم گرفتند یک ETP جدید راه‌اندازی کنند که در معرض دید انحصاری ETHW قرار می‌گیرد .

بردلی دوک، بنیانگذار گروه ETC، در سپتامبر 2022 به کوین تلگراف گفت: «به نظر می رسد ETP جدید بهتر است زیرا ما نمی دانیم چه اتفاقی می افتد که آیا ETHW موفق می شود یا نه».

در ماه سپتامبر، گری اسکیل اعلام کرد که دو محصول مرتبط با اتریوم، Grayscale Ethereum Trust و Grayscale Digital Large Cap Fund، توزیع حقوق ETHW را اعلام کردند. هر محصول تا اواخر سپتامبر توکن ها را در نتیجه یک چنگال دریافت کرد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا