اخبار

استخراج‌کننده بیت‌کوین آرگو دوباره از قانون قیمت حداقل پیشنهاد نزدک پیروی می‌کند

شرکت استخراج بیت کوین آرگو مجدداً مطابق با قانون فهرست نزدک، که یک شرکت را ملزم می کند حداقل قیمت پیشنهادی سهام معمولی خود را برای 30 روز معاملاتی متوالی حفظ کند، به دست آورد.

در بحبوحه اقدامات صعودی در بازارهای ارزهای دیجیتال ، شرکت استخراج بیت کوین (BTC) بلاک چین آرگو مطابقت فهرست سهام با نزدک را دوباره به دست آورده است.

آرگو در 23 ژانویه رسماً اعلام کرد که در بحبوحه بهبود قیمت سهام، این شرکت مجدداً از قانون قیمت حداقل پیشنهاد نزدک پیروی کرده است.

بخش صلاحیت فهرست‌بندی بازار سهام نزدک به آرگو اطلاع داده است که با موفقیت به شرط حفظ حداقل قیمت پیشنهادی پایانی 1 دلار برای ده روز معاملاتی متوالی عمل کرده است. این الزام در 13 ژانویه برآورده شد و نزدک تأیید کرد که این موضوع را بسته می‌داند.

این اعلامیه حدود یک ماه پس از آن منتشر شد که نزدک در 16 دسامبر به آرگو اطلاع داد که این شرکت با حداقل قیمت پیشنهادی نزدک مطابقت ندارد. این موضوع به دلیل شکست سهام عادی آرگو در حفظ حداقل قیمت پیشنهادی 1 دلار در 30 روز کاری متوالی قبلی، مطابق با قوانین فهرست نزدک بود.

علاوه بر این، مشکلات مالی در بحبوحه افزایش هزینه های انرژی و کاهش قیمت بیت کوین شرکت ماینینگ را مجبور کرده بود که معاملات در نزدک را به حالت تعلیق درآورد .

سهام سپرده گذاری آمریکایی آرگو (ADS) در سپتامبر 2021 در بازار منتخب جهانی نزدک با نماد ARBK شروع به معامله کرد. سهام ARBK با قیمت 15 دلار شروع به فروش کرد و در نهایت در اکتبر 2022 به زیر 1 دلار رسید.

سهام ARBK متعاقباً پس از هشدار نزدک به شرکت در مورد عدم انطباق در دسامبر آغاز شد. بر اساس داده‌های تریدینگ ویو، سهام آرگو برای مدت کوتاهی در 30 دسامبر به 1 دلار رسید اما نتوانست قیمت را حفظ کند. پس از آزمایش مجدد 1 دلار در 3 ژانویه، سهام ARBK به معاملات بالاتر از سطح قیمت ادامه داد. در 20 ژانویه، سهام در 1.73 دلار بسته شد.

نمودار قیمت 30 روزه ARBK. منبع: تریدینگ ویو

آرگو تنها شرکت استخراج بیت کوین در فهرست عمومی نیست که برای حفظ قیمت سهام خود بالای 1 دلار تلاش کرده است. در 15 دسامبر، شرکت کانادایی استخراج بیت کوین بیت فارم هشدار مشابهی از نزدک در مورد سهام بیت فارمس خود (BITF) دریافت کرد.

برخلاف ARBK، سهام بیت فامرس هنوز رشد کافی برای مطابقت با قوانین بورس نزدک را ثبت نکرده است. پس از شکستن بالای 1 دلار در 12 ژانویه، BITF مجدداً در 18 ژانویه به زیر آستانه سقوط کرد. طبق الزامات نزدک، بیت فارمز باید حداقل 10 روز قبل از 12 ژوئن 2023 سهام خود را بالای 1 دلار معامله کند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا