اخبار

بیش از 1 میلیون توکن رمزنگاری جدید از آوریل راه اندازی شده است

نزدیک به نیمی از یک میلیون توکن جدید راه‌اندازی شده از اول آوریل، ممکوین‌هایی هستند که در شبکه سولانا ایجاد شده‌اند.

بیش از یک میلیون توکن جدید از ابتدای آوریل ایجاد شده است، با بیش از 370000 توکن جدید در اتریوم، در حالی که بیش از 640000 توکن جدید – عمدتا میم کوین ها – در سولانا راه اندازی شد.

از اول آوریل، 372642 توکن جدید در شبکه اتریوم راه‌اندازی شده است که 88 درصد آن در پایگاه بلاک چین لایه 2 کوین‌بیس راه‌اندازی شده است. شبکه لایه 2 شاهد انفجاری در فعالیت بوده است که توسط دژن هایی که به شبکه ارزان قیمت هجوم می آورند تا ممکوین های جدید را تولید کنند، به وجود آمده است.

توکن های جدیدی روی اتریوم و بلاک چین های مرتبط راه اندازی شدند. منبع: Dune Analytics

مدیر کوین بیس، Conor Grogan، رقم مشابهی را در پست 14 می در X ذکر کرد و اشاره کرد که این رقم دو برابر تعداد توکن‌هایی است که بین سال‌های 2015 تا 2023 در اتریوم ایجاد شده‌اند.

طبق L2beat، ارزش کل قفل شده (TVL) در Base از ابتدای سال 2024 حدود 630 درصد افزایش یافته است. در درجه اول توسط یک جنون گسترده تر برای میم کوین ها هدایت می شود.

بر اساس اطلاعات پلتفرم تحلیلی Step Finance، در همین بازه زمانی، 643227 توکن جدید در سولانا ایجاد شد.

بیش از 640000 توکن جدید از اول آوریل در سولانا راه اندازی شده است. منبع: Step Finance

بر اساس داشبورد Dune Analytics که تعداد توکن‌های جدید راه‌اندازی شده بر روی پلتفرم میم کوین مبتنی بر سولانا pump.fun را ردیابی می‌کند، از مجموع 643000 توکن جدید راه‌اندازی شده در سولانا، 466914 توکن میم کوین بودند.

کوین مارکت کپ 500 جدیدترین توکن‌هایی را که در 30 روز گذشته به پلتفرم خود اضافه کرده است، فهرست می‌کند که بیشتر آن‌ها میم کوین هستند.

پلتفرم تحلیل رمزارز کوین جکو اکنون دارای یک دسته میم کوین است که بیش از 600 سکه با ارزش کل بازار 52.7 میلیارد دلار را فهرست می کند که تقریباً نیمی از ارزش بازار تتر ( UST ) است.

پست ایکس گروگان با واکنش‌های منفی جامعه کریپتو مواجه شد و بسیاری ادعا کردند که ممکوین‌ها آفتی برای ارزش‌های کریپتو بوده‌اند.

یکی از کامنت‌گذاران آن را «منفی خالص» نامید، زیرا کلاهبرداری‌ها و قالی‌کشی‌ها زیاد شد. آنها پیش از این گفتند که این پول واقعی است که می‌توانست برای پروژه‌های «مشروع» بزرگ‌تر هزینه شود، «در عوض، اکنون در دست کلاهبردار است که آن را به صورت فیات نقد می‌کند».

دیگران افزایش تعداد ممکوین‌های جدید را به‌عنوان «ربات‌های تک‌تیرانداز برای مزرعه‌داری هرزنامه» نام‌گذاری کردند که برای جمع‌آوری خودکار ممکوین‌های جدید طراحی شده‌اند، به امید شکست.

در ماه آوریل، تحقیقات کوین تلگراف نشان داد که از هر شش ممکوین پایه جدید، یک مورد کلاهبرداری بوده و بیش از 90 درصد دارای آسیب‌پذیری هستند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا