اخبار ارزهای دیجیتال

نهنگ اتریوم 50 میلیون دلار ETH را در میان پیش بینی ETF منتقل می کند

با نزدیک شدن به تایید ETF نقطه ای اتر در ایالات متحده، توجه به تاثیر بالقوه آن بر مسیر اتریوم در هفته های آینده معطوف می شود.

یک فعالیت نهنگ اتریوم در حال برداشت 16449 ETH به ارزش تقریبی 50.3 میلیون دلار از بایننس مشاهده شده است. این تراکنش قابل توجه زمانی رخ داد که قیمت اتریوم به بیش از 3000 دلار بازگشت.

به گفته Spot On Chain، ارائه‌دهنده داده‌های زنجیره‌ای، فعالیت نهنگ اولین تجمع قابل توجه اتر را نشان می‌دهد و توجه قابل توجهی را به خود جلب کرده است. کل مبلغ به یک کیف پول جدید منتقل شده است و در آنجا نگهداری می شود.

زمان برداشت

زمان این برداشت به ویژه قابل توجه است زیرا همزمان با راه اندازی پیش بینی شده صندوق های قابل معامله در بورس اتر (ETF) در هفته آینده است. Spot On Chain در پست خود در پلتفرم اجتماعی X این سوال را مطرح کرد که آیا این انتقال در مقیاس بزرگ می تواند یک سیگنال صعودی برای اتریوم باشد یا خیر.

انتظار می رود معرفی ETF باعث افزایش علاقه و سرمایه گذاری سازمانی در اتریوم شود و به طور بالقوه قیمت آن را افزایش دهد. فعالیت اخیر نهنگ‌ها و راه‌اندازی آتی ETF گواه دوره‌ای از افزایش علاقه و نوسانات احتمالی برای اتریوم است.

بر اساس گزارش بازار کوین تلگراف، قیمت اتر 10.11 درصد افزایش یافت و در 9 ژوئیه به 3113 دلار رسید، در حالی که کمترین قیمت روز گذشته در حدود 2830 دلار بود. این افزایش ETH/USD در کنار گزارش هفتگی کوین شرز اتفاق افتاد که نشان داد صندوق‌های سرمایه‌گذاری مرتبط با اتر برای هفته منتهی به 5 جولای 10.2 میلیون دلار ورودی دریافت کردند.

به‌روزرسانی ثبت‌های ETF اتر

با این حال، چند روز پس از جریان های ورودی، شرکت های مدیریت دارایی ونک و 21شرز ثبت S-1 خود را در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) اصلاح کردند تا در ماه ژوئیه تاییدیه دریافت کنند و سهام یک ETF اتریوم را فهرست کنند و معامله کنند.

21شرز همچنین فرم به روز شده ای را برای Core اتریوم ETF خود ارسال کرد . در حالی که هیچ یک از پرونده‌ها تاریخ دقیقی را برای صرافی‌های ایالات متحده ارائه نکرد، هر دو اظهار داشتند که ETF‌ها «در اسرع وقت پس از تاریخ مؤثر» ثبت، راه‌اندازی می‌شوند.

در همین حال، رقابت فزاینده‌ای بین حامیان ETF پیش از عرضه مورد انتظار صندوق‌های اسپات اتر در اواخر این ماه وجود داشته است . در 9 ژوئیه، اینوسکو و گلکسی در یک پرونده به تنظیم کننده های ایالات متحده، هزینه مدیریت 0.25٪ را برای ETF اتریوم اینوسکو گلکسی تعیین کردند.

SEC در ماه مه مجوز ETF های نقطه ای اتر را در کشور داد. با این حال، سرمایه گذاران 61 میلیون دلار از محصولات سرمایه گذاری اتر اتر را بین 24 و 29 ژوئن برداشت کردند که مجموع خروجی ها را برای پایان ماه به 119 میلیون دلار و کل موجودی ژوئن را به 37 میلیون دلار در وجوه برداشت شده رساند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا