اخبار

ارزهای دیجیتال اکنون در هند قانونی است، نرخ مالیات در اینجا آمده است

یک کشور دیگر چارچوب قانون روشنی را برای عملیات دارایی های دیجیتال و مالیات ایجاد کرد.

دولت هند به تازگی مقررات مالیاتی را برای رمزارزها پیشنهاد کرده است: دارایی های دیجیتال با 30 درصد مالیات بر درآمد مشمول مالیات می شوند. یک CBDC با روپیه در سال مالی آینده فعال خواهد شد.

ارزهای دیجیتال اکنون در هند تنظیم و مشمول مالیات است

در سخنرانی بودجه خود در 1 فوریه 2022، وزیر دارایی هند، Nirmala Sitharaman، طرحی را برای معرفی مقررات دارایی های دیجیتال منتشر کرد. درآمد حاصل از نقل و انتقالات رمزنگاری 30 درصد مشمول مالیات خواهد بود.

همچنین، روپیه دیجیتال در سال مالی 2022-2023 (از آوریل شروع می شود) فعال خواهد شد.

در این پیشنهاد آمده است که زیان‌های ناشی از عملیات ارزهای دیجیتال نمی‌توانند با هیچ سود دیگری جبران شوند. هدایای کریپتو در دست گیرنده مالیات خواهد بود.

به گفته بلومبرگ، وزیر امور خارجه هند اعتراف کرد که پذیرش بازار ارزهای دیجیتال نباید دیگر نادیده گرفته شود:

افزایش خارق العاده ای در تراکنش در دارایی های دیجیتال مجازی وجود دارد. بزرگی و فراوانی این معاملات، ارائه یک رژیم مالیاتی خاص را ضروری کرده است.

جامعه از این پیشنهاد استقبال می کند: “یک قدم دیگر”

اگرچه مالیات بر درآمد واقعاً بالا به نظر می رسد، بازیگران اصلی در بازار دارایی های دیجیتال هند نسبت به تأثیراتی که مقررات جدید قرار است بر این بخش بگذارد خوشبین هستند.

Nischal Shetty، مدیرعامل و موسس بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال هند، WazirX (WRX)، که از سال 2019 کاملاً تحت مالکیت بایننس (BNB) است، تأکید می کند که این یک گام بزرگ برای این حوزه است:

منبع: توییتر

بنابراین، این پیشنهاد به احتمال زیاد به همه گمانه زنی ها در مورد ممنوعیت ارزهای دیجیتال به سبک چینی در هند پایان خواهد داد. پیش از این، مقامات هندی درباره ممنوعیت رمزارزهای خصوصی و مجازات 10 سال زندان برای پذیرش رمزارز به عنوان ابزار پرداخت بحث کردند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا