اخبار

نکسو، سیتی بانک را برای مشاوره در مورد خرید در زمان آشفتگی بازار استخدام می کند

“ما در این، با هم هستیم” – پلتفرم وام‌دهی کریپتو Nexo، سیتی بانک را برای مشاوره در مورد خرید از شرکت‌های ارز دیجیتال در حال مبارزه منصوب کرده است.

پلتفرم وام‌دهی کریپتو، Nexo، می‌گوید که ترازنامه قوی آن به این معنی است که می‌تواند در جریان آشفتگی بازار فعلی با به دست آوردن دارایی‌های شرکت‌های ارز دیجیتال در حال مبارزه، برای تامین نقدینگی کمک کند.

Nexo در یک پست وبلاگی اعلام کرد که در حال حاضر از غول بانکی سیتی گروپ مشاوره دریافت می کند که چگونه می تواند دارایی های شرکت های رمزنگاری ورشکسته را به دست آورد تا سرمایه گذاران بتوانند دوباره به وجوه مسدود شده دسترسی پیدا کنند.

هفته گذشته آنتونی ترنچف، یکی از بنیانگذاران و شریک مدیریت Nexo، به بلومبرگ گفت که سقوط کریپتو کنونی او را به یاد وحشت سال 1907 می اندازد – جایی که موسسات بزرگ Wall St مجبور شدند دیگر شرکت های در حال مبارزه را نجات دهند.

رک و پوست کنده من را به یاد وحشت بانکی در سال 1907 می اندازد که در آن جی پی مورگان مجبور شد با سرمایه شخصی خود وارد عمل شود و سپس تمام افرادی را که برای رفع این وضعیت تلاش می کردند جمع آوری کند.

در پست وبلاگ Nexo افتخار می‌کند که همیشه یک مدل کسب‌وکار پایدار را اجرا کرده است که در روش‌های وام‌دهی پرخطر شرکت نمی‌کند، در نتیجه اکنون موقعیت «ثبات بی‌نظیر» را اشغال می‌کند، به این معنی که به‌طور منحصربه‌فردی در موقعیتی منحصربه‌فرد قرار دارد که وارد نقض شود. برای کمک به تقویت شرکت های در حال مبارزه.

فضای کریپتو در شرف ورود به مرحله ادغام انبوه است که از قبل آغاز شده است و بازیگران حلال باقی مانده مانند Nexo آمادگی خود را برای به دست آوردن دارایی های شرکت هایی با مشکلات پرداخت بدهی به منظور عرضه نقدینگی فوری به مشتریان خود و تسکین به مشتریان خود ابراز می کنند. کل صنعت.»

این پست نشان داد که Nexo قبلاً با تعدادی از شرکت‌های رمزنگاری مشکل‌ساز به‌صورت خصوصی تماس گرفته است و راه‌های مختلفی برای ارائه کمک نقدینگی ارائه کرده است.

در 13 ژوئن، Nexo به طور علنی اعلام کرد که آماده است تا برخی از وام‌های معوق سلسیوس را دریافت کند، پس از افشای این موضوع که پلتفرم وام دهی دیگر از بحران نقدینگی بزرگ رنج می‌برد .

در همان روز، توکن اصلی Nexo، NEXO تقریباً 25 درصد سقوط کرد و به پایین ترین سطح سالانه 0.61 دلار برای هر توکن رسید، زیرا ترس از سرایت DeFi عمده در بازار منعکس شد.

سه روز بعد، به دلیل اینکه شرکت سرمایه گذاری 3 Arrows Capital (3AC) نتوانست به مارجین مارجین پاسخ دهد – ترس از سرایت مجدداً شعله ور شد – متحمل ضرر 400 میلیون دلاری در انحلال در چندین موقعیت شد. Nexo می گوید که در معرض 3AC قرار ندارد.

به گفته شرکت حسابرسی آرمانینو مستقر در ایالات متحده، بر خلاف بسیاری از شرکت‌های درگیر، Nexo دارای 100 درصد نقدینگی برای پرداخت 4.96 میلیارد دلار تعهدات بدهی خود است.

طبق داده‌های TradingView، از زمان نزول عمده در 13 ژوئن، قیمت NEXO تثبیت شده است و در حال حاضر 0.65 دلار معامله می‌شود.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
× به کانال تلگرامی ما بپیوندید به کانال تلگرامی ما بپیوندید