اخبار

مایک نووگراتز در حال آماده شدن برای از دست دادن 300 میلیون دلار به دلیل فروش گسترده بیت کوین است

این شرکت به شدت تحت تاثیر جدیدترین کاهش قیمت بیت کوین به 25000 دلار قرار گرفت، گزارش زیان های گسترده ای را گزارش کرد.

بلومبرگ گزارش می دهد که هلدینگ دیجیتالی گلکسی میلیاردر خود را برای ضرر هنگفت 300 میلیون دلاری برای سه ماهه دوم سال 2022 آماده می کند زیرا ترس گسترده و شرایط منفی بازار بازار ارزهای دیجیتال را فرا گرفته است.

درآمد جامع که طبق به روز رسانی اولیه زیانده خواهد بود، سود خالص شرکت و سود یا زیان مالی محقق نشده است. ضرر واقعی سود یا زیان مالی Galaxy را به 2.2 میلیارد دلار می رساند که در مقایسه با گزارش مشابه در مارس 2022 کاهش 12 درصدی را نشان می دهد.

با توجه به شرایط اخیر بازار، ضررهای بانک تاجر کریپتو اجتناب ناپذیر است زیرا قیمت بیت کوین در مقطعی به 25000 دلار سقوط کرد و باعث خروج گسترده ای از صنعت شد. علاوه بر شرایط منفی بازار، UST Terra به وحشت در بازار دامن زد. فیلد دیفای و استیبل کوین.

برخی از کارشناسان صنعت شکایت داشتند که آشفتگی بازاری که در هفته گذشته شاهد آن بودیم، بیشتر ناشی از سقوط TerraUSD و Luna بود. جداسازی اخیر استیبل کوین UST از دلار آمریکا، ارزهای دیجیتال خارج از اکوسیستم Terra را تحت تأثیر قرار داد، به طوری که بیت کوین به 25000 دلار سقوط کرد و اتریوم پشتیبانی 2000 دلاری را از دست داد. تقریباً 300 میلیارد دلار از بازار ارزهای دیجیتال در کمتر از یک هفته از بین رفت.

با توجه به اظهار نظر رسمی Galaxy، خزانه داری حاوی استیبل کوین های الگوریتمی نیست. اگرچه این شرکت دارای هیچ نوع پایداری الگوریتمی نیست، نووگراتز علاقه خود را به UST نشان داد. ثروت این میلیاردر از نوامبر به شدت کاهش یافت، زیرا 8.5 میلیارد دلار او در زمان انتشار به 2.5 میلیارد دلار تبدیل شد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا