اخبار

مازارز می گوید که ذخایر بیت کوین کاربران در بایننس به طور کامل وثیقه است

دامنه AUP محدود به دارایی های BTC کاربران در بایننس بود.

طبق سند جدیدی که در 7 دسامبر منتشر شد، حسابرس آفریقای جنوبی Mazars تأیید کرد که صرافی ارزهای دیجیتال بایننس کنترل 575742.42 بیت کوین مشتریان به ارزش 9.7 میلیارد دلار را در زمان انتشار در اختیار داشت. در طی این فرآیند، مازارز اظهار داشت که “بایننس 101 درصد وثیقه بود.”

دامنه پرس و جو شامل امتیاز مشتریان، گزینه ها، حاشیه، معاملات آتی، تامین مالی، وام و حساب های کسب درآمد برای بیت کوین و رپد بیت کوین (WBTC) بود. جدای از شبکه بیت کوین، بیت کوین پیچیده شده بر روی اتریوم، زنجیره BNB و زنجیره هوشمند بایننس نیز در این پرس و جو گنجانده شده است.

بایننس به عنوان بخشی از تعهد اثبات ذخایر خود، از 22 نوامبر درخواست رویه های توافق شده (AUP) یا ممیزی با مقیاس محدود را ارائه کرد. مازارز در مورد نتایج، نوشت:

“ما هیچ اظهارنظری در مورد مناسب بودن AUP نداریم. این تعامل AUP یک تعهد تضمینی نیست. بر این اساس، ما نظر یا نتیجه گیری اطمینانی را ابراز نمی کنیم. اگر رویه های اضافی را انجام می دادیم، ممکن بود موارد دیگری به ما برسد که می تواند مورد توجه ما قرار گیرد. گزارش شده اند.”

همانطور که در رویه های خود فاش شد، مازارس به طور مستقل ارزش اسمی دارایی های مشتریان بایننس را با آزمایش انواع آدرس های کیف پول کنترل شده توسط صرافی به دست آورد. حسابرسان از بایننس خواستند تا دارایی‌ها را به آدرس‌های تعیین‌شده منتقل کند تا اثبات مالکیت را تأیید کنند. علاوه بر این، این شرکت از نرم افزار خود برای جمع آوری داده های مشتری که به دست آورده و Merkle Root Hash را محاسبه کرد، استفاده کرد. این به مشتریان بایننس اجازه داد تا Merkle Leaf خود را به طور مستقل و رمزنگاری به عنوان بخشی از Merkle Root تأیید کنند.

“ما الزامات اخلاقی مربوطه را رعایت کرده ایم. برای هدف این تعامل، هیچ الزامات استقلالی وجود ندارد که ما ملزم به رعایت آن باشیم.”

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا