اخبار

قرارداد تسویه حساب بلاک فای و 3AC مجوز قاضی را دریافت می کند اما همچنان مهر و موم شده است

تسویه حساب بین وام دهنده کریپتو بلاک فای و صندوق تامینی کریپتو منحل شده 3AC می تواند ادامه یابد، اما جزئیات مهر و موم باقی خواهند ماند.

حل و فصل دعاوی و اختلافات بین وام دهنده رمزارز بلاک فای و صندوق تامینی رمزارز منحل شده تری اروز کپیتال توسط یک قاضی ایالات متحده تایید شد و دستور داد که جزئیات مهر و موم باقی بماند.

در جلسه 6 فوریه، قاضی دادگاه ورشکستگی نیوجرسی، مایکل کاپلان، توافقنامه بین شرکت ها را برای جلوگیری از دوئل قانونی بیشتر تایید کرد، زیرا بلاک فای ادعا کرد 3AC به آن 129 میلیون دلار بدهکار است، در حالی که صندوق تامینی مدعی شد بلاک فای به آن 280 میلیون دلار بدهکار است.

کاپلان از لغو مهر و موم توافقنامه خودداری کرد و بیان کرد که انجام این کار “غیر شهودی” خواهد بود و اعتراض متولی ایالات متحده به مهر را که استدلال می کرد شرایط باید افشا شود را رد کرد زیرا بدهکاران نیاز به مهر و موم کردن توافق را توجیه نکرده بودند.

با این حال، حرکت بلاک فای برای مهر و موم کردن برخی اطلاعات استدلال می‌کند که این شرایط از نظر تجاری حساس هستند و می‌توانند بر دعوی قضایی علیه صرافی ورشکسته FTX تأثیر بگذارند.

گزیده ای از اعتراض به طرح مهر و موم جزئیات تسویه حساب. منبع: کرول

دادگاه با استناد به نیاز به حفاظت از استراتژی های تسویه حساب و احترام به عدالت در روند ورشکستگی خارجی 3AC، درخواست مهر و موم را پذیرفت.

تصویب تسویه حساب به بلاک فای اجازه می دهد تا با توزیع از دارایی وام دهی به طلبکاران – یک دلیل کلیدی که به دنبال تأیید سریع بود، حرکت کند.

کاپلانفصل 11 اصلاح شده بلاک فای و طرح بازپرداخت مشتری را در سپتامبر 2023، زمانی که شرکت برای انحلال تسویه شد، تأیید کرد.

برآوردها در آن زمان نشان داد که بلاک فای تا 10 میلیارد دلار به بیش از 100000 طلبکار بدهکار است. این شامل 1 میلیارد دلار به سه طلبکار بزرگ و 220 میلیون دلار به 3AC بود.

تری اروز کپیتال در ژوئن 2022 سقوط کرد و بلاک فای در اواخر نوامبر 2022 پس از سقوط FTX اعلام ورشکستگی کرد.

در اوایل ماه فوریه، پلتفرم ادعای ورشکستگی کریپتو OPNX – که توسط بنیانگذاران 3AC سو ژو و کایل دیویس راه اندازی شد – اعلام کرد که به طور رسمی همه عملیات خود را متوقف می کند و تا 14 فوریه تعطیل می شود.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا