اخبار

پروتکل نقدینگی از استیبل کوین ها برای اطمینان از صفر بودن ضرر دائمی استفاده می کند

پروتکل نقدینگی زنجیره‌ای متقابل تمرکز ویژه‌ای بر تجربه کاربر با یک رابط کاربری ساده بدون نیاز به مقابله با شبکه‌های مجازی پیچیده دارد.

در زمانی که پروتکل های مالی غیرمتمرکز (DeFi) شاهد خروج قابل توجهی از وجوه از بازار بوده است، حفظ نقدینگی حتی چالش برانگیزتر شده است. نقدینگی نقش اصلی را در اکوسیستم DeFi بازی می‌کند و پروتکل‌های زیادی در طول زمان راه‌حل‌های جدید مختلفی را برای پر کردن استخرهای نقدینگی ارائه کرده‌اند. آخرین روند در بازار نقدینگی بر روی راه حل های زنجیره ای متمرکز است.

بسیاری از کارشناسان معتقدند راه‌حل‌های زنجیره‌ای متقابل آینده DeFi هستند و Symbiosis Finance، یک پروتکل نقدینگی، راه‌حل نقدینگی متقابل مبتنی بر استیبل کوین خود را ارائه کرده است. پروتکل نقدینگی از استیبل کوین‌ها استفاده می‌کند تا اطمینان حاصل شود که ارائه‌دهندگان نقدینگی (LPs) متحمل ضرر دائمی نمی‌شوند.

نیک اوراموف، یکی از بنیانگذاران سیمبیوز به کوین تلگراف گفت که آنها نقدینگی اولیه را از لابراتوارهای بایننس، بلاک چین.کام، آمبر و چند مورد دیگر تضمین کرده‌اند و امیدوارند پس از رسیدن به حجم تراکنش‌های 100 میلیون دلاری، تعداد بیشتری LP به دست آورند. .

اوراموو در مورد اهمیت استفاده از استیبل کوین ها به جای دارایی های رمزنگاری مختلف توضیح داد که استفاده از استیبل کوین نه تنها به حذف ضررهای دائمی کمک می کند، بلکه تراکنش های یکپارچه را در پلتفرم های مختلف بلاک چین تضمین می کند. این باعث می شود که مبادله با یک کلیک انجام شود. اوراموف توضیح داد:

ما مبادله دارایی‌های بومی را فعال می‌کنیم، نه فقط یک USDTxyz غیر نقدی دیگر.

Symbiosis Finance از مبادله زنجیره ای متقابل بین هر بلاک چینی که امکان تولید کلیدهای EdDSA و ECDSA را فراهم می کند، پشتیبانی می کند. این به طور موثر به این معنی است که هر کسی می تواند، به عنوان مثال، یک توکن ERC-20 را برای سولانا، پالیگان یا سایر دارایی های رمزنگاری توسعه یافته در زنجیره هوشمند بایننس مبادله کند. اوراموو در مورد آینده وب 3 گفت:

«جستجوی قابلیت همکاری برای پذیرش بیشتر حیاتی است، بنابراین راه‌حل‌های زنجیره‌ای و چند زنجیره‌ای، بلوک‌های سازنده اقتصاد Web3 هستند».

ارائه‌دهنده نقدینگی همچنین توجه ویژه‌ای به رابط داشته است تا اطمینان حاصل شود که کاربر در قسمت جلویی تجربه‌ای یکپارچه دارد. این پروتکل نیاز به سوئیچینگ بین شبکه های مجازی پیچیده را در حین انجام مبادلات حذف می کند. تمام این فرآیندها با استفاده از قراردادهای هوشمند در انتهای پشتی اتفاق می‌افتند.

هنگامی که از جنبه امنیتی شبکه پرسیده شد، اخیراً پلتفرم‌های زنجیره‌ای متقابل مورد استقبال افراد نابکار قرار گرفته‌اند و برخی از بزرگ‌ترین سرقت‌ها در پروتکل‌های زنجیره‌ای متقابل صورت می‌گیرد. اوراموف گفت که امنیت یکی از اولویت های اصلی آنها است و آنها قبلاً چندین ممیزی را از شرکت های مستقر پشت سر گذاشته اند.

Symbiosis Finance در اوایل فوریه امسال سرمایه‌گذاری استراتژیک را از بایننس Labs تضمین کرد و یک ماه بعد در ماه مارس شبکه بتا را راه‌اندازی کرد. این پروتکل مشارکت های متعددی را تضمین کرده است و توسط پلتفرم های مختلف یکپارچه شده است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا