اخبار

سرمایه گذاران نهادی در حال بازگشت به بازار بیت کوین و ارزهای دیجیتال هستند

بر اساس شاخص کوین بیس پرمیوم، سرمایه گذاران بزرگ ارزهای دیجیتال در حال بازگشت به بازار هستند.

کوین بیس پرمیوم را می توان برای تعیین احساسات در میان معامله گران نهادی و خرده فروشی از ایالات متحده استفاده کرد زیرا منعکس کننده تخفیف یا حق بیمه در پلت فرم معاملاتی کوین بیس پرو است که بیشتر توسط سرمایه گذاران بزرگ کریپتو استفاده می شود .

در طول سقوط ارزهای دیجیتال، این معیار یکی از قوی‌ترین ریزش‌ها را در تاریخ خود نشان داد، که نشان می‌دهد بازارسازان در کوین بیس در تلاش برای یافتن نقدینگی کافی در بازار بودند که باعث تخفیف زیادی شد.

از آنجایی که کوین بیس پرو بیشتر توسط سرمایه گذاران بزرگ استفاده می شود، میانگین اندازه سفارش آنها به طور قابل توجهی بیشتر از میانگین سفارشی است که در یک صرافی متمرکز می بینید. برای جلوگیری از نوسانات غیر محتمل در بازار، بازارسازان قبل از تکمیل سفارش نقدینگی بیشتری به بازار تزریق می کنند.

بهبود معیار نشانه مستقیم بازگشت قدرت خرید در بازار و تجمع نهنگ ها است. با افزایش حجم خرید در بازار، معامله گران و سرمایه گذاران حق بیمه را بالا می برند.

ما در حال حاضر شاهد تاثیر بازگشت حجم خرید در بازار هستیم زیرا بیت کوین بالاخره از کانال تثبیت که از 19 ژوئن شکل گرفته بود عبور کرد. متأسفانه، بیت کوین پس از رسیدن به محدوده قیمتی 22000 دلار، مجدداً حرکت کرد.

بیت کوین احساس آرامش می کند

یکی از منابع اصلی فشار فروش بر روی اولین ارز دیجیتال ممکن است از بازار حذف شود زیرا بزرگترین ماینرهای ارزهای دیجیتال اعلام کردند که با موفقیت بسیاری از وجوهی را که برای تثبیت عملیات خود استفاده کرده اند، محقق کرده اند.

منبع دیگر فشار، افزایش دلار آمریکا است که تقریباً هر دارایی مالی را در بازارهای ارزهای دیجیتال و سنتی سرکوب می کند.

در زمان انتشار، بیت کوین در محدوده معاملاتی 21000 تا 22000 دلار حرکت می کند و در 21788 دلار تغییر می کند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا