پیش بینی قیمت

آینده لایت کوین (LiteCoin) + پیش بینی قیمت لایت کوین تا 2025

این مقاله آینده لایت کوین / پیش بینی قیمت لایت کوین تا سال 2025 تنها بر اساس تحلیل تکنیکال است. در زیر، معیارهای کلیدی را مشاهده خواهید کرد که ما هنگام تحلیل و پیش‌بینی قیمت استورج در نظر گرفته‌ایم.

بسیاری از ارزهای دیجیتال در سال 2021 افزایش یافتند و برخی از آنها ATH خود را از روند صعودی سال 2017 شکست دادند. شاید چشمگیرترین بیت کوین باشد که اگر روند صعودی خود را حفظ کند به زودی به 70000 دلار نزدیک می شود.

در همین حال، ارز دیجیتال لایت کوین (LTC)، که «نقره بیت کوین» نامیده می شود، با امید به تکرار عملکرد چشمگیر بیت کوین، شروع به افزایش سرعت خود کرده است. با این حال، ATH لایت کوین 412.96 دلار است که در 10 می 2021 بود. در حال حاضر، لایت کوین شانزدهمین ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار است.

به عنوان بخشی از چشم انداز لایت کوین، خالق چارلی لی گفت که آنها همچنین قصد دارند از طریق PayPal در دسترس قرار گیرند. علاوه بر این، آنها به دنبال داشتن نقدینگی بالا و در دسترس بودن در هر صرافی ارز دیجیتال هستند . علاوه بر این، آنها می خواهند در Grayscale LTCN Trust به 104 میلیون دلار برسند .

اگر لایت کوین به همه این اهداف دست یابد، مطمئناً از ATH و بیشتر خود فراتر خواهد رفت. اما آیا لایت کوین با آمار و عملکرد فعلی خود به یکی از بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری در سال 2021 تبدیل خواهد شد ؟ ما در این پیش بینی قیمت لایت کوین متوجه خواهیم شد . اما قبل از شروع تحلیل قیمت لایت کوین و آینده لایت کوین (LTC) اجازه دهید ابتدا به این سوال پاسخ دهیم که لایت کوین چیست؟

در این مقاله پیش بینی قیمت و آینده لایت کوین (LTC) تا انتها با بیگ اینکام همراه باشید……

ارز دیجیتال لایت کوین (LTC) چیست؟

اجازه دهید قبل از این که به آینده لایت کوین (LTC) بپردازیم ببینیم اصلا این رمز ارز چیست و چه قابلیت هایی دارد؟

لایت کوین در سال 2011 ایجاد شد و قبل از ایجاد یک اکوسیستم کامل در سال های بعدی خالق لایت کوین چارلی لی، کارمند سابق گوگل، لایت کوین را به عنوان جایگزینی برای بیت کوین ایجاد کرد که قبلاً مشکلات مقیاس پذیری جدی داشت.

لایت‌کوین که به‌عنوان جایگزین سبک‌تری برای بیت‌کوین طراحی شده است، قصد دارد تراکنش‌های همتا به همتا (P2P) یکپارچه را برای کاربران خود در سراسر جهان فراهم کند. در نتیجه، صرافی‌های ارز دیجیتال و پلتفرم‌های معاملاتی زیادی وجود دارند که لایت کوین را می‌پذیرند.

لایت کوین الگوریتم Scrypt را برای ماینینگ پیاده سازی می کند. همچنین Mimblewimble را محبوب کرد، فناوری ابداع شده از مجموعه کتاب ها و مجموعه فیلم های محبوب هری پاتر. این فناوری به لایت کوین کمک می کند تا راه حل های حفظ حریم خصوصی خود را ارائه دهد.

اکنون که به سوال “لایت کوین چیست پاسخ داده ایم، می توانیم به تحلیل قیمت لایت کوین خود ادامه دهیم.

وضعیت فعلی بازار لایت کوین (LTC)

در زمان نگارش این تحلیل قیمت لایت کوین، LTC با قیمت 152.70 دلار با حجم معاملات 24 ساعته 1,960,424,924 دلار معامله می شود. قیمت LTC در 24 ساعت گذشته 25.3 درصد کاهش یافته است.

علاوه بر این، لایت کوین دارای منبع گردشی فعلی 66,752,415 LTC است. در حال حاضر، برترین صرافی های ارزهای دیجیتال برای LTC عبارتند از Binance ، Huobi Global ، OKEx ، FTX و Tokocrypto و هم چنین بهترین صرافی های ارز دیجیتال ایرانی.

حالا بیایید به قسمت بعدی این تحلیل فنی لایت کوین و آینده لایت کوین در سال 2021 ادامه دهیم.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین (LTC) در سال2021

در حال حاضر، لایت کوین جایگاه شانزدهم را در CoinGecko دارد. اما آیا آخرین ارتقاها، پیشرفت ها و تغییرات در بلاک چین LTC به افزایش قیمت این ارز دیجیتال کمک می کند ؟ بیایید به نمودارهای این مقاله پیش‌بینی قیمت لایت کوین ادامه دهیم.

نمودار LTC/USDT که الگوی مثلث نزولی را نشان می دهد (منبع: TradingView )

در نمودار بالا که در یک بازه زمانی روزانه تنظیم شده است، می توانیم الگوی مثلث نزولی را مشاهده کنیم. این یک شاخص مهم است زیرا LTC در ماه گذشته نزولی نشان داده است. در نتیجه، الگوی مثلث نزولی نشان می دهد که LTC در نهایت نزولی خواهد شد.

در آینده قابل پیش‌بینی، می‌توان گفت که LTC شانس بیشتری برای نزولی نسبت به صعودی دارد. همانطور که در بالا نشان داده شد، در ابتدای این ماه، LTC از روند نزولی خود به روند صعودی تبدیل شد. این نتیجه حجم بالای تجارتی است که در آن دوره اتفاق افتاد.

با ما تا انتهای این مقاله از آینده لایت کوین (LTC) همراه باشید…..

شاخص قدرت نسبی LTC/USDT (منبع: TradingView )

شاخص قدرت نسبی (RSI) نزدیک به 58.43 است، به این معنی که LTC نه بیش از حد خرید است و نه بیش از حد فروش. از این رو، این ممکن است منجر به برگشت قیمت در هر زمان معین شود.

بنابراین، معامله گران باید ارزهای دیجیتال را با دقت معامله کنند و نباید تحت تأثیر هیاهوی بازار قرار بگیرند. با در نظر گرفتن همه این موارد، معامله گران می توانند آگاه باشند و از ضررهای غیرمنتظره به دلیل نوسانات وحشیانه بازار کریپتو دور شوند.

اجازه دهید به میانگین متحرک ساده (SMA) و میانگین متحرک نمایی (EMA) LTC قبل از این که به آینده لایت کوین (LTC) بپردازیم نگاهی بیندازیم.

نمودار 30 روزه SMA و 50 روزه EMA (منبع: TradingView )

از ابتدای سال 2021، قیمت LTC شاهد حرکات صعودی بسیاری بوده است که بالاتر از قیمت قبلی است. علاوه بر این، این موارد بلافاصله با نوسانات، تثبیت و اصلاحات همراه است. با در نظر گرفتن این موضوع، LTC تا پایان سال 2021 بازار رقابتی دارد.

آینده لایت کوین (LTC) و پیش بینی قیمت LTC در سال 2021

نمودار زیر نشان می دهد که لایت کوین در چند روز گذشته عملکرد بسیار خوبی داشته است. علاوه بر این، قیمت لایت کوین در 7 روز گذشته بیش از 18٪ است. اگر این روند ادامه پیدا کند، LTC ممکن است همراه با گاوها حرکت کند و از سطح مقاومت 339.12 دلاری خود عبور کند و بالاتر رود.

نمودار قیمت LTC / USDT (منبع: TradingView )

برعکس، اگر سرمایه‌گذاران علیه ارز دیجیتال روی بیاورند، خرس‌ها ممکن است کنترل LTC را بگیرند و از موقعیت روند صعودی خود خارج کنند. به عبارت ساده تر، قیمت LTC ممکن است به 104.05 دلار سقوط کند که یک سیگنال نزولی است.

در همین حال، پیش‌بینی بلندمدت قیمت و آینده لایت کوین (LTC) ما در سال 2021 صعودی است. این احتمال زیاد برای پیشی گرفتن از بالاترین قیمت فعلی (ATH) در حدود 412.96 دلار در سال جاری دارد. با این حال، این تنها در صورتی اتفاق می افتد که بسیاری از مقاومت های روانی قبلی را بشکند.

آینده لایت کوین (LTC) و پیش بینی قیمت LTC در سال 2022

آینده لایت کوین (LTC) اگر این روند صعودی ادامه یابد تا پایان سال 2022 به 700 دلار خواهد رسید. علاوه بر این، نیمه اول سال 2022 رشد سریع تا 750 دلار را نشان خواهد داد. سپس این افزایش کاهش می یابد، اما هیچ سقوط عمده ای انتظار نمی رود. در آینده، مشارکت ها و پیشرفت هایی که به 700 دلار می رسد، از نظر قیمت کاملاً خوش بینانه است، اما بدون شک برای آینده نزدیک امکان پذیر است.

آینده لایت کوین (LTC) و پیش بینی قیمت LTC در سال 2023

آینده لایت کوین (LTC) می‌تواند حتی در ارتفاع‌های زیادی حرکت کند، اما به 850 دلار می‌رسد. علاوه بر این، این تنها در صورتی امکان پذیر است که بازار روند صعودی خود را حفظ کند. علاوه بر این، تنها در صورتی که ارز دیجیتال لایت کوین از سطح مقاومت روانی عبور کند.

پیش بینی قیمت لایت کوین در سال 2024

طبق آخرین به روز رسانی ها، پیشرفت ها، پیش بینی قیمت لایت کوین و پیش بینی پروژه های جدید پلتفرم. علاوه بر این، این ممکن است قیمت لایت کوین را در بازار کریپتو افزایش دهد و بهترین سرمایه گذاری خواهد بود زیرا قیمت می تواند به حدود 950 دلار برسد.

آینده لایت کوین (LTC) و پیش بینی قیمت لایت کوین در سال 2025

آینده لایت کوین (LTC) در چهار سال آینده می تواند تا 1200 دلار افزایش یابد. با این حال، رسیدن به این سطح برای لایت کوین چندان دشوار نیست زیرا می‌توان اهداف قیمتی میان‌مدت، کوتاه‌مدت و بلندمدتی برای خرید یا فروش سفارش‌ها پیدا کرد. این نشان می‌دهد که لایت کوین طبق پیش‌بینی، احتمال بالایی برای رسیدن به ATH جدید در پنج سال آینده دارد.

نتیجه گیری

لایت کوین آینده درخشانی در سال 2021 پیش رو دارد. با پیشرفت های مداوم در اکوسیستم LTC و همچنین در بازار کلی ارزهای دیجیتال، ممکن است شاهد رسیدن LTC به ارتفاعات جدیدی باشیم.

پیش بینی قیمت لایت کوین اگر بازار در بولیش باشد در سال 2021 تقریبا 339.12 دلار است. همانطور که در بالا گفته شد، اگر سرمایه گذاران تصمیم بگیرند که LTC سرمایه گذاری خوبی در سال 2021 باشد، ممکن است حتی به 600 دلار برسد، همراه با ارزهای دیجیتال اصلی مانند بیت کوین و اتریوم.

نظر شما درباره آینده لایت کوین و پیش بینی قیمت لایت کوین چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با دیگر کاربران بیگ اینکام در میان بگذارید!

سوالات متداول

لایت کوین چیست؟
لایت کوین (LTC) یک ارز دیجیتال همتا به همتا است که مبتنی بر شبکه بلاک چین غیرمتمرکز و منبع باز است.

چگونه سکه های LTC بخریم؟
کاربران می توانند با خرید سکه های LTC از صرافی های ارزهای دیجیتال مانند Binance یا Huobi Global و صرافی های ایرانی به دست آورند.

آیا لایت کوین از ATH فعلی خود پیشی خواهد گرفت؟
لایت کوین یک سرمایه گذاری خوب در سال 2021 است. علاوه بر این، LTC امکان پیشی گرفتن از ATH فعلی خود را در حدود 412.96 دلار در سال جاری دارد.

آیا لایت کوین می تواند به زودی به 600 دلار برسد؟
بله، این احتمال وجود دارد که LTC طبق روند صعودی فعلی در آینده نزدیک به 600 دلار برسد.

 آینده لایت کوین (LTC) از سال 2022 تا سال 2025

انتظار می رود قیمت لایت کوین (LTC) تا سال 2022 به 700 دلار برسد.
انتظار می رود قیمت لایت کوین (LTC) تا سال 2023 به 850 دلار برسد.
انتظار می رود قیمت لایت کوین (LTC) تا سال 2024 به 950 دلار برسد.
انتظار می رود قیمت لایت کوین (LTC) تا سال 2025 به 1200 دلار برسد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
× به کانال تلگرامی ما بپیوندید به کانال تلگرامی ما بپیوندید