اخبار

از نظر تاریخی ژانویه یک ماه عالی برای ارزهای دیجیتال است

از سال 2018، بیت کوین هر سال با سرعت بالایی شروع می شود و در ژانویه از 7٪ به 36٪ اضافه می کند. با در دست داشتن این داده ها، برخی از تحلیلگران منتظر اتفاقات بزرگی برای بازارهای ارزهای دیجیتال با شروع سال 2022 هستند. آنها به کاهش فروش سازمانی پس از آغاز سال جدید و همچنین امکان ورود سرمایه بیشتر به بازارهای رمزنگاری اشاره می کنند.

الکس کروگر، اقتصاددان و معامله گر ارزهای دیجیتال، این را “اثر هفته اول سال” می نامد.

خوش‌بینی او منعکس‌کننده رائول پال، مدیرعامل Real Vision است که همچنین احساس می‌کند که جریان‌های نهادی قوی در آغاز سال باعث بازگشت مجدد بیت‌کوین و سایر دارایی‌های ارز دیجیتال خواهد شد. فرض بر این است که بخش عمده ای از فروش دسامبر از سوی سرمایه گذاران نهادی بوده است، و هنگامی که در مصاحبه ای در دوشنبه گذشته در مورد آن سوال شد، پال پاسخ داد:

“به نظر می رسد آنها تمام شده اند زیرا بازار در هفته گذشته در حال ریزش بوده است، هفته ای که آخرین هفته سنتی بود که همه کتاب های خود را به صورت مربع جمع می کردند.”

به نظر می رسد که این احساسات معتبر است زیرا بسیاری از سکه های اخیراً فروخته شده در ماه می و ژوئن به کیف پول ها اضافه شده اند، درست زمانی که سرمایه گذاران سازمانی در حال بارگذاری روی ارزهای دیجیتال بودند. و هفته های پایانی سال دقیقاً زمانی است که مؤسسات برای برداشت زیان مالیاتی یا افزایش بازده سالانه خود اقدام به فروش می کنند.

اگر کروگر و پال درست باشند، ژانویه می‌تواند قوی‌ترین ماه برای بیت‌کوین و بازارهای گسترده‌تر ارزهای دیجیتال باشد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
× به کانال تلگرامی ما بپیوندید به کانال تلگرامی ما بپیوندید