اخبار

احساسات بازار کریپتو به “ترس شدید” کاهش می یابد

بازار ارزهای دیجیتال ترسناک می شود زیرا بیت کوین ضعف نشان می دهد و به زیر 40000 دلار می رسد.

بر اساس اندیکاتور «ترس و طمع» احساسات ارز دیجیتال Alternative.me ، بازار دارایی های دیجیتال وارد حالت «ترس شدید» شده است.

سقوط بیت کوین باعث وحشت می شود

دلیل اصلی تغییر شدید در ارزش این اندیکاتور ناشی از آخرین افت بیت کوین به زیر 40000 دلار است که در بحبوحه افزایش بازار ارزهای دیجیتال که در ماه مارس شاهد بودیم غیرممکن تلقی می شد.

منبع: Alternative.me

از آنجایی که بیت کوین به آرامی بخش زیادی از ارزش خود را از دست داد، معامله گران کوتاه مدت شروع به خلاص شدن از ذخایر خود کردند، که فشار فروش بیشتری را بر طلای دیجیتال ایجاد کرد و باعث وحشت در جامعه ارزهای دیجیتال شد.

از آنجایی که این شاخص شامل داده های احساسات اجتماعی می شود، بر ارزش نشان داده شده توسط آن تأثیر زیادی گذاشت.

سرمایه گذاران بلند مدت آرامش خود را حفظ می کنند

طبق داده‌های ارائه شده توسط IntoTheBlock، سرمایه‌گذاران بلندمدت آرامش خود را حفظ کرده‌اند و با افزایش دارایی‌هایشان برای 2 میلیون بیت‌کوین در هفته‌های اخیر، افت را می‌خرند. از سوی دیگر، معامله گران و دارندگان کوتاه مدت فعالانه در حال خروج از بازار هستند و در انتظار کاهش بیشتر در میان مدت هستند.

شاخص Alternative.me شامل داده هایی مانند نوسانات و حرکت بازار است که به آن اجازه می دهد هم داده های اجتماعی و هم داده های فنی را منعکس کند. طبق صفحه رسمی این اندیکاتور، نوسانات فعلی بیت کوین را اندازه گیری می کند و آن را با مقادیر متوسط ​​1-3 ماه گذشته مقایسه می کند. افزایش نوسانات به نفع یک بازار ترسناک است.

علاوه بر نوسانات متوسط، توسعه دهندگان حجم معاملات و حرکت بازار را اندازه گیری می کنند. با افزایش حجم خرید در بازارهای پرطرفدار، و بالعکس، هر زمان که بیت کوین در حال سقوط باشد، حریص تلقی می شود.

در زمان انتشار، بیت کوین پس از جهش از 39187 دلار در عرض چند ساعت، با 40,336 دلار معامله می شود که نشان می دهد حجم خرید زیاد در حدود 39,000 دلار متمرکز شده است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا