حساب و کیف پول اینترنتی

کیف پول سخت افزاری Evercoin (اورکوین) ؛ نقد و بررسی کامل

بررسی کیف پول سخت افزاری اورکوین

کیف پول سخت افزاری Evercoin یک کیف پول رمز ارز و برنامه مبادله تجاری است که در آن می توانید ارزهای دیجیتال خود را با خیال راحت و بدون ثبت نام مبادله کنید. امروز در بررسی ما به همه چیزهایی که می خواهید در مورد کیف پول رمزنگاری اورکوین با مالکیت YubiKey یکپارچه ، چند منظوره بدانید را بیاموزیم.

کیف پول سخت افزاری Evercoin

Evercoin یک سرویس مبادله ارز رمزنگاری شده است که به کاربران اجازه می دهد بدون انجام مراحل ثبت نام ، در محدوده ارزهای رمزنگاری شده تجارت کنند. می توانید برنامه را نصب کنید ، سپس بلافاصله یکی از 19 ارز رمزنگاری شده مختلف را معامله کنید. آنها همچنین به تازگی Evercoin 2 را به عنوان کیف پول سخت افزاری موبایل نسل بعدی (برای هر دو دستگاه iOS و دستگاه های Android) منتشر کرده اند و ادعا می کنند اولین راه حل مالکیت پایان به پایان برای مجموعه های رمزنگاری است که به اندازه یک کلید خانه است.

اورکوین در اواسط سال 2017 تأسیس شد و هدف آن ایجاد بستری به کاربران بود که بتوانند ارزهای رمزپایه را بدون یک فرآیند تأیید طولانی و پیچیده به راحتی معامله کنند. اگر می خواستید بدون تکمیل تأیید KYC / AML بلافاصله ارز را معامله کنید ، می توانید این کار را با این کیف پول انجام دهید.

چه ارزهایی را با اورکوین میشود معامله کرد؟

اول اینکه ، Evercoin ارزهای فیات را برای سپرده یا برداشت نمی پذیرد. در عوض ، کاربران می توانند بین 19 ارز رمزنگاری شده از جمله BTC ، USDC ، ETH ، LTC ، XRP ، EOS ، BCH ، BSV ، DASH ، ETC ، XMR ، ZEC ، BTG ، DOGE ، DCR ، QTUM ، BTT ، DGB و TRX معامله کنند.

دوم ، Evercoin یک مبادله نیست. شما به معامله گران دیگر متصل نیستید. شما در کتاب سفارش معامله نمی کنید یا نمی گیرید. در عوض ، مانند ShapeShift ، شما به راحتی ارزهای رمزپایه را با یک شرکت عوض می کنید و هزینه ای را پرداخت می کنید.

روش استفاده چگونه است؟

برای تجارت با اورکوین ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که برنامه تلفن همراه را برای iOS یا Android بارگیری کنید. بدون ثبت نام ، به محض نصب برنامه می توانید از Evercoin استفاده کنید.

❂ وب سایت رسمی ☜ کلیک کنید

پس از آماده شدن برای خرید و فروش ارز رمزنگاری شده ، به سادگی برنامه را باز می کنید. دو جعبه خواهید دید. رمزنگاری را که می خواهید به آن واریز کنید و موردی را که می خواهید در ازای آن دریافت کنید ، انتخاب کنید ، سپس مبلغی را که می خواهید سپرده گذاری کنید و وارد آن شوید. سپس ، دو آدرس کیف پول ارائه می دهید. یک کیف پول مخصوص سکه هایی است که می خرید. کیف پول دیگر در صورت عدم انجام معامله ، آدرس بازپرداخت است.

Evercoin پس از ورود به همه چیز ، مقدار کل هر طرف تجارت را نشان می دهد. مبلغ کل شامل هزینه شبکه و هزینه شخصی اورکوین است که از 0.5٪ تا 0.8٪ متغیر است. این کارمزد براساس حجم معاملات نیست: در زمان واقعی براساس نقدینگی و سایر عوامل تغییر می کند.

تراکنش را تأیید کنید ، سپس 10 دقیقه فرصت دارید تا وجه را به آدرس کیف پول ارائه شده توسط Evercoin واریز کنید. هنگامی که شبکه دریافت وجه را تأیید کرد ، معامله انجام می شود. سکه های جدید و قدیمی خود را در کیف پول خود خواهید داشت.

از آنجا که هزینه های شبکه به طور مداوم در حال تغییر است ، کاربران ده دقیقه فرصت دارند تا ارز رمزپایه را واریز و معامله کنند. بیش از ده دقیقه ، اورکوین هزینه های شبکه را تنظیم می کند. هزینه های معاملاتی اورکوین ، همانطور که در بالا ذکر شد ، از 0.5 to تا 0.8 است.

در طول فرآیند معاملات ، کاربران هرگز مجبور نیستند وجوه شخصی خود را تقسیم کنند ، به جز مبلغی که با Evercoin معامله می کنند.

ادغام با YubiKey

نکته جالب دیگر در مورد Evercoin این است که این برنامه اکنون با YubiKey ادغام شده است ، یک دستگاه سخت افزاری که یک لایه اضافی برای تأیید اعتبار به شما می دهد. می توانید اورکوین را طوری تنظیم کنید که فقط وقتی تجارت YubiKey به دستگاه شما متصل است ، اجازه تجارت دهد.

در نهایت ، اورکوین خدماتی مشابه ShapeShift اما با هزینه های اضافه شده ارائه می دهد. با این حال ، ShapeShift با استفاده از اختلاف بین خرید و فروش درآمد کسب می کند ، در حالی که اورکوین این کار را نمی کند. به علاوه ، ShapeShift نیاز به ثبت نام دارد ، در حالی که Evercoin این کار را نمی کند.

Evercoin را چه کسی ساخته است؟

اورکوین توسط Talip Ozturk تاسیس شد ، وی قبلاً یک شبکه داده حافظه منبع باز مبتنی بر جاوا به نام Hazelcast ساخت. اوزتورک Evercoin را با مشارکت یک تیم کوچک در دره سیلیکون ایجاد کرد. مدیر عامل اورکوین اخیراً این حرف را زده است:

کاربران Evercoin سزاوار آرامش خاطر هستند. ما با سخت افزار YubiKey از کاربران در برابر هکرها محافظت می کنیم” اما وقتی تلفن ، YubiKey یا رمز ورود خود را گم کنند ، ما همچنین از آنها در برابر حوادث محافظت می کنیم. حوادث اتفاق می افتد و ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که وجوه همیشه ایمن و قابل بازیابی هستند.

مدیرعامل

همچنین ، علاوه بر این اظهارات در مورد امنیت کیف پول رمز ارز اورکوین و پلت فرم برنامه تبادل ، بنیانگذار اورکوین Miko Matsumura افزود:

در اینجا جمله ای گفته شده است:” کلیدهای شما ، رمزنگاری شما. ” این بدان معنی است که اگر کلید رمزنگاری خصوصی ندارید ، شخص دیگری بیت کوین شما را کنترل می کند. کاری که ما انجام داده ایم این است که با Yubico همکاری کنیم تا YubiKey آنها را به یک دستگاه امنیتی سخت افزاری برای ذخیره بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه تبدیل کنیم

در ادامه به چگونگی نوشتن رمزعبور بیشتر دارندگان رمزنگاری بر روی کاغذ ، رایانه یا دستگاه های USB (با توجه به اینکه 3 میلیون بیت کوین گم شده یا دزدیده شده است) ادامه می یابد:

بنابراین بزرگترین چیز در Evercoin این است که ما یک راه ثبت اختراع در انتظار پشتیبان گیری از یک کلید خصوصی بدون ارائه دهنده خدمات (اورکوین) حتی داشتن کلید داریم ،” […] “این بدان معنی است که شما از خودتان در امان هستید (خطای کاربر) اما شما همچنین از شر Evercoin که با خطا مواجه میشوید محافظت میکنید.

ویژگی های اصلی

جدا از اینکه Evercoin با استفاده از API رمزنگاری از YubiKey برای رمزگذاری کلیدهای خصوصی کاربر ، از دست دادن کلیدهایتان را دشوارتر می کند.

سایر ویژگی های اصلی

 • ثبت نام لازم نیست: Evercoin به شما اجازه می دهد ارزهای رمزپایه را معامله کنید و هیچ ثبت نامی لازم نیست. فقط برنامه تلفن همراه را بارگیری کنید و می توانید بلافاصله تجارت خود را شروع کنید.
 • تجارت رمزنگاری غیر حضوری: شما هرگز مجبور نیستید بیش از آنچه که معامله می شود رمزنگاری برای Ecoin بفرستید. این یک سیستم عامل تبادل رمزنگاری غیر حضوری است.
 • 19 ارز رمزپایه: اورکوین در حال حاضر از 19 ارز رمزپایه مختلف پشتیبانی می کند ، از جمله BTC ، USDC ، ETH ، LTC ، XRP ، EOS ، BCH ، BSV ، DASH ، ETC ، XMR ، ZEC ، BTG ، DOGE ، DCR ، QTUM ، BTT ، DGB و TRX.
 • شفاف: اورکوین در مورد تیم ، بودجه و کد خود کاملاً شفاف است. این سطح از شفافیت برای برنامه های رمزنگاری و بلاکچین غیرمعمول نیست ، اما هنوز هم مبادلات زیادی وجود دارد که از هر نوع شفافیت امتناع می ورزند.
 • کیف پول نسل جدید: اورکوین اخیراً از راه اندازی کیف پول سخت افزاری Evercoin 2 خود خبر داده است. کیف پول مستقیماً به Android یا iPhone شما متصل می شود. تقریباً به اندازه کلید خانه است. اورکوین ادعا می کند کیف پول آنها ایمن ترین کیف پول سخت افزاری در بازار است که یک راه حل مالکیت رمزگذاری شده برای ذخیره سازی رمزنگاری را ارائه می دهد.

مسائل امنیتی و خرابی EVERCOIN

Evercoin در سال 2017 راه اندازی شد و تا آنجا که عموم مردم می دانند هیچ نقض امنیتی ، هک ، از دست دادن داده ها یا زمان خرابی نداشته است.

سهولت استفاده

Evercoin برای کاربران مبتدی ارز رمزنگاری شده طراحی نشده است. اول ، برای استفاده از آن شما باید از قبل ارز رمزپایه داشته باشید (اورکوین سپرده فیات یا برداشت را قبول نمی کند). دوم ، شما همچنین باید دو کیف پول موجود داشته باشید – یکی برای ارزی که قصد دارید آن را بفروشید و دیگری برای یکی که قصد خرید آن را دارید. با این حال ، اگر آشنایی اساسی با ارز رمزپایه و نحوه کار آن دارید ، پس در استفاده از برنامه Evercoin مشکلی نخواهید داشت.

خلاصه ای از ویژگی های برتر

 • امنیت: جزء امن ترین کیف پول ها قرار گرفته است.
 • بکاپ گیری: قابلیت پشتیبان گیری دارد.
 • نقل و انتقالات ارزها به آسانی امکان پذیر است.
 • صرافی داخلی: امکان change ارز دیجیتال کاربران کوین بیس را فراهم کرده است.
 • پیوند حساب بانکی: اگر ساکن ایالات متحده آمریکا هستید می توانید مستقیماً با حساب بانکی خود بیت کوین خرید و فروش کرده و دلار دریافت کنید.
 • منبع باز open source می باشد.

کلم آخر

Evercoin مشابه ShapeShift است اما با اضافه شدن هزینه های معاملات 0.5٪ تا 0.8٪. این هزینه های معاملاتی را برای سهولت عدم نیاز به ثبت نام در صرافی پرداخت می کنید. اورکوین که به عنوان یک برنامه تجربه کاربری مصرف کننده طراحی شده است که به منظور جلوگیری از حملات 2FA ، سرقت هویت آنلاین و حملات فیشینگ طراحی شده است ، به عنوان یک دانلود رایگان برای iOS یا Android در دسترس است

اینکه کیف پول رمزنگاری Evercoin همراه با مبادله داخلی برای شما مناسب باشد یا خیر ، به نیازها و خواسته های شما برای حضانت شخصی (داشتن کنترل کامل کلید خصوصی خود) بستگی دارد ، بازیابی کلید امن (بدون هیچ نقطه خرابی و بیومتریک) عوامل احراز هویت مانند شناسه اثر انگشت یا شناسه چهره) ، یک برنامه تلفن هوشمند است که امکان تبادل فوری (بدون دستورات محدودیت غیر حضوری) را فراهم می کند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا