اخبار

افسر نیروی فضایی ایالات متحده می گوید بیت کوین از اهمیت استراتژیک ملی برخوردار است

سرگرد نیروی فضایی ایالات متحده، جیسون لوری، از ارتش ایالات متحده می خواهد که بررسی سیستم های اثبات کار مانند بیت کوین را برای دفاع از کشور در اولویت قرار دهد.

به گفته جیسون لوری، یکی از اعضای نیروی فضایی ایالات متحده، ایالات متحده باید به طور رسمی با استفاده از شبکه های اثبات کار مانند بیت کوین (BTC) برای محافظت از کشور در برابر جنگ های سایبری تحقیق کند.

لوری در نامه ای چهار صفحه ای به هیئت نوآوری دفاعی ایالات متحده در 2 دسامبر توضیح داد که در حالی که بیت کوین بیشتر به عنوان یک “سیستم پولی” برای تامین منابع مالی تلقی می شود، تعداد کمی می دانند که بیت کوین می تواند برای ایمن سازی “همه اشکال داده ها” استفاده شود. پیام ها یا سیگنال های فرمان.»

“در نتیجه، این تصور غلط اهمیت استراتژیک گسترده این فناوری را برای امنیت سایبری و در نتیجه امنیت ملی کاهش می دهد.”

هیئت نوآوری دفاعی یک هیئت مشورتی مستقل است که برای ارائه نوآوری های فناورانه و بهترین شیوه های دره سیلیکون به ارتش ایالات متحده راه اندازی شده است. لوری از این نامه برای ترغیب هیئت مدیره استفاده کرد تا به وزیر دفاع توصیه کند تا در مورد “اهمیت استراتژیک ملی” سیستم های PoW مانند بیت کوین تحقیق کند.

لوری از این نامه استفاده کرد تا هیئت مدیره را ترغیب کند تا به وزیر دفاع توصیه کند تا در مورد “اهمیت استراتژیک ملی” سیستم های PoW مانند بیت کوین تحقیق کند.

لوری در نامه خود توضیح داد که یک سیستم اثبات کار مانند بیت کوین می تواند به دلیل “هزینه های سنگین” یک کامپیوتر با منابع فیزیکی فشرده، برای بازدارندگی دشمنان از حملات سایبری کار کند، همانطور که دارایی های نظامی به جلوگیری از حملات نظامی علیه کشور.

لووری توضیح داد: «اثبات کار آینه امنیت فیزیکی و استراتژی‌های بازدارنده مورد استفاده در حوزه‌های دیگر مانند زمین، دریا، هوا و فضا است»، اما در عوض، این کار را در حوزه دیجیتال انجام می‌دهد.

به گفته لوری، برنامه های بالقوه امنیت سایبری بیت کوین بسیار زیاد است و می تواند نقش مهمی در حفظ موقعیت ایالات متحده به عنوان رهبر جهانی داشته باشد.

پرداختن به این موضوع می تواند برای ایالات متحده حیاتی باشد تا موقعیت خود را به عنوان یک ابرقدرت جهانی و رهبر در میان کشورها حفظ کند، به ویژه در دنیای دیجیتالی و به هم پیوسته فزاینده ای که گرفتار آسیب پذیری های امنیتی است.

لوری می گوید که این پتانسیل را دارد که «انقلاب امنیت سایبری» را نیز آغاز کند.

[این] آغاز یک انقلاب امنیت سایبری است. این شبکه برق جهانی را به یک کامپیوتر بزرگ و پرهزینه فیزیکی یا «ماکروچیپ» تبدیل می‌کند و از آن برای محدود کردن فیزیکی عوامل مخرب و محافظت از طیف گسترده‌ای از داده‌ها و پیام‌های عبوری از اینترنت استفاده می‌کند.

لوری به این نتیجه رسید که برنامه امنیت سایبری بیت کوین “کاملاً با یک جبران استراتژیک” مطابقت دارد و وزارت دفاع ایالات متحده ممکن است با عدم اجرای آن در زرادخانه خود “زمان ارزشمند خود را از دست داده باشد”.

لوری همچنین یک عضو دفاع ملی در موسسه فناوری ماساچوست (MIT) است و قبلاً در ماه مارس یک ابزار امنیت سایبری را بر روی لایه پایه بیت کوین پیشنهاد کرده بود که به ادعای او می تواند امنیت ملی کشور را متحول کند.

بیت کوین “بهترین مدافع” منافع ایالات متحده: مدیر عامل کوین بیس

در همین حال، به گفته برایان آرمسترانگ، مدیر عامل کوین بیس، برایان آرمسترانگ، مدیر عامل کوین بیس، در یک موضوع جداگانه در X، برایان آرمسترانگ، استدلال کرد که بیت کوین و ارزهای دیجیتال می توانند نقشی اساسی در کمک به ایالات متحده برای حفظ سلطه خود با دلار ایالات متحده داشته باشند.

آرمسترانگ در پستی در 3 دسامبر گفت: «یک ایده ای که من به آن فکر کرده ام این است که بیت کوین ممکن است کلید گسترش تمدن غربی باشد.

آرمسترانگ افزود: «من فکر می‌کنم این یک کنترل و تعادل طبیعی خواهد بود که مکمل دلار و بهترین مدافع منافع بلندمدت آمریکا خواهد بود».

او توضیح داد که رهبران جهان اغلب با افزایش حجم پول و افزایش مخارج کسری آن در حفظ ارز ذخیره ناکام می‌مانند.

آرمسترانگ توضیح داد: “ایالات متحده جایی در این سفر است.” اما تاکید کرد که یوان و یورو در حال حاضر جایگزین مناسبی نیستند زیرا آنها مشکلات خاص خود را دارند.

در عوض، ارزهای رمزنگاری شده این پتانسیل را دارند که در صورت سقوط دلار آمریکا، ارز جایگزین باشند:

چیزی که من فکر می‌کنم خیلی‌ها در نظر نگرفته‌اند این است که مردم اکنون یک جایگزین با ارزهای دیجیتال دارند. آنها ممکن است شروع به انتقال فیات به ارزهای دیجیتال به عنوان پادزهر برای تورم کنند.

آرمسترانگ تاکید کرد که اگر دلار آمریکا سلطه خود را از دست بدهد، بهتر است از دلار به ارزهای رمزنگاری شده به جای ارز فیات یک کشور دیگر حرکت کنیم.

او اضافه کرد که استیبل کوین‌های با پشتوانه دلار آمریکا مانند USDC و ظهور فلت کوین‌ها «نقش عمده‌ای در متحد کردن این دنیاها» ایفا خواهند کرد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا