اخبار

تحلیلگر سابق آرک اینوست: “کریپتو دوباره رشد خواهد کرد”، در اینجا زمان آن آمده است

تحلیلگر معتقد است که سرمایه گذاران نباید بیش از حد نگران بازار باشند.

رهبر سابق بخش ارزهای دیجیتال آرک اینوست، در جدیدترین توییت خود، نظر خود را در مورد وضعیت فعلی صنعت دارایی های دیجیتال ارائه کرد. مهمتر از همه، تحلیلگر نور درخشان را در انتهای بازار نزولی می بیند و معتقد است که کریپتو دوباره رشد خواهد کرد.

به گفته بورنیسکه، در حال حاضر منفی گرایی زیادی در فضا وجود دارد و تمرکز روی آن فایده ای ندارد. در عوض، فعالان بازار و جامعه کریپتو باید استراحت کنند و زمانی که صنعت دوباره رشد کرد، بازگردند. با این حال، کار زیادی برای انجام وجود دارد و مدتی طول می کشد، این تحلیلگر می گوید که به احتمال زیاد به چرخه متوسط ​​بازار که حدود چهار سال در کریپتو طول می کشد اشاره می کند.

علیرغم وضعیت مشکل دار بازار ارزهای دیجیتال، فناوری ها همچنان به شدت در حال رشد هستند و درد کوتاه مدتی که بازار در حال حاضر تجربه می کند موقتی است و ربطی به ارزش بنیادی این صنعت و فناوری هایی که ارائه می دهد ندارد.

چیزهایی که زیر رادار می روند

پست بورنیسکه تنها چیزی نیست که نشان می دهد که کل صنعت در حال حاضر چقدر ویران شده است. احساسات مختلف یا شاخص های اجتماعی نشان می دهد که جامعه ارزهای دیجیتال پس از سقوط FTX همچنان در ترس باقی می ماند.

جریان خروجی ارزهای دیجیتال در سطوح بسیار بالایی باقی می‌ماند، زیرا سرمایه‌گذاران با وحشت، وجوه خود را از مبادلات متمرکز و غیرمتمرکز دور می‌کنند. نگرانی اصلی آنها تکرار وضعیت FTX است، جایی که وجوه کاربران در صرافی مسدود شد .

معمولاً در صورت افزایش نوسانات در بازار، عدم وجود مثبت بودن در بازار به سرعت به سرخوشی تبدیل می شود. متأسفانه، هیچ راهی برای تعیین دقیق زمان ورود بازار ارزهای دیجیتال به مرحله بازیابی وجود ندارد، به خصوص تا زمانی که سرمایه گذاران در مورد ابزارهای سرمایه گذاری دیجیتال محتاط باشند.

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا