اخبار

اوج تراکنش‌های نهنگ اتریوم با ادغام شبکه آزمایشی Goerli به بالاترین حد در 2 ماه گذشته رسید

قیمت اتریوم به بالاترین حد خود در 2 ماه اخیر یعنی 1919 دلار رسید، زیرا جریان‌های ورودی نهادی شاهد هفت هفته متوالی جریان ورودی بودند، حتی زمانی که بیت‌کوین در همان دوره یک خروجی خالص داشته است.

شبکه آزمایشی Goerli با موفقیت در شبکه اثبات سهام (PoS) ادغام شد و آخرین مرحله قبل از انتقال شبکه اصلی اتریوم را نشان داد. ادغام شبکه آزمایشی نهایی پیروزمندانه به این معنی است که انتقال شبکه اصلی که برای 19 سپتامبر برنامه ریزی شده است می تواند طبق برنامه پیش برود.

Goerli سومین و آخرین شبکه آزمایشی پس از Ropsten و Sepolia است که آخرین تمرین اتریوم را قبل از انتقال رسمی آن به شبکه PoS انجام می‌دهد.

منبع: توییتر

ادغام PoS یکی از مهم‌ترین به‌روزرسانی‌های بلاک چین اتریوم از زمان پیدایش آن در نظر گرفته می‌شود و احساسات صعودی پشت این رویداد شروع به بازتاب قیمت آلت‌کوین کرده است. توکن بومی اتر (ETH) از زمانی که در ژوئن 2022 به 885 دلار رسید، قیمت خود را بیش از دو برابر کرده است.

پس از انتشار داده‌های شاخص قیمت مصرف‌کننده توسط دولت که کمتر از حد انتظار بود، قیمت اتریوم در روز پنج‌شنبه همراه با بقیه بازار ارزهای دیجیتال به بیش از 1919 دلار افزایش یافت.

ETH از نظر سود روزانه با افزایش دو رقمی نسبت به بیت کوین ( BTC ) بهتر عمل کرد. داده‌های شرکت تحلیلی رمزارز Santiment نشان می‌دهد که تراکنش‌های نهنگ به ارزش ۱۰۰۰۰۰ دلار یا بیشتر به حرکت قیمت کمک کرده است. افزایش معاملات نهنگ در بحبوحه تجمع فزاینده نهنگ ها صورت می گیرد.

تراکنش های نهنگ اتریوم به بالاترین حد دو ماهه رسید منبع: Santiment

اتریوم همچنین اخیراً افزایشی را در جریان سرمایه به صندوق‌های سرمایه‌گذاری نهادی مبتنی بر اتریوم ثبت کرده است. این محصولات نهادی در هفته منتهی به 5 آگوست 16.3 میلیون دلار از سرمایه گذاران جذب کردند. وجوه مشابه برای بیت کوین شاهد خروج سرمایه به ارزش 8.5 میلیون دلار در همان دوره بود که نشان دهنده تمایلات صعودی فزاینده در بین سرمایه گذاران نهادی است.

با ادغام شبکه اصلی کمی بیش از یک ماه دیگر، قیمت اتریوم با حرکت صعودی با پلتفرم‌های رمزنگاری پیشرو که وزن خود را پشت سر ادغام قرار می‌دهند، می‌بیند. به نظر می رسد بازار در حال به کارگیری «خرید شایعه فروش اخبار» است که در آن قیمت اتریوم با پیش بینی یک انتقال موفقیت آمیز شروع به افزایش کرده است و ممکن است پس از ارتقا در سپتامبر، زمانی که معامله گران به طور بالقوه شروع به «فروش اخبار» می کنند، شاهد اصلاح قیمت قابل توجهی باشد. “

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا