اخبار

شبکه آزمایشی اتریوم با موفقیت به اثبات سهام به روزرسانی شد

با موفقیت آمیز شدن ادغام Goerli، این اطمینان رو به افزایش است که هیچ تاخیر دیگری برای ادغام اتریوم برای اواسط سپتامبر وجود نخواهد داشت.

پس از Ropsten و Sepolia، Goerli آخرین شبکه آزمایشی باقیمانده‌ای بود که قرار بود تحت ادغام قرار گیرد و از ساعت 1:45 بامداد UTC، 11 اوت ، رسماً به یک بلاک چین اثبات سهام (PoS) تبدیل شد.

ادغام شبکه آزمایشی Goerli بدون هیچ مشکل اساسی امروز نهایی شده است، که نشان می‌دهد هیچ تاخیری در تاریخ ادغام اتریوم که برای 19 سپتامبر تعیین شده است، وجود نخواهد داشت.

تعداد زیادی از برنامه‌نویس‌ها و چهره‌های کلیدی در اکوسیستم اتریوم به توییتر آمده‌اند تا اشتیاق خود را نسبت به ادغام موفقیت‌آمیز به اشتراک بگذارند، مانند توسعه‌دهنده اصلی پرستون ون لون و طرفدار پادکستر/ETH آنتونی ساسانو، sassal0x در توییتر، که به 216,400 دنبال‌کننده‌اش اشاره کرد که « بعدی (در نهایت) شبکه اصلی اتریوم است!! ادغام در راه است.»

با این حال، برخی اشاره کردند که مشکلات جزئی وجود داشت که در دو ادغام شبکه آزمایشی قبلی نیز وجود داشت.

ماریوس ون در ویدن، توسعه‌دهنده اتریوم، خاطرنشان کرد که «سردرگمی در شبکه وجود دارد، زیرا دو بلوک ترمینال مختلف و تعداد زیادی گره به‌روزرسانی نشده» روند را کمی کند می‌کنند، اما اظهار می‌کنند که به هر حال همه چیز «بسیار خوب» به نظر می‌رسد.

در حالی که تیم بیکو، توسعه دهنده اصلی اتریوم، به محض اینکه گورلی به اثبات سهام تغییر داد، یک اسکرین شات به اشتراک گذاشت.

با توجه به اینکه Beiko قبلاً اعلام کرده بود که ارتقای اصلی در تاریخ پیشنهادی او در سپتامبر (یا نزدیک به) انجام خواهد شد، اکنون این اطمینان وجود دارد که ادغام شبکه اصلی اتریوم با زنجیره Beacon مبتنی بر PoS بدون مشکل انجام خواهد شد. 19 اگر مراحل ادغام نهایی با موفقیت انجام شود.

در چیزی که به عنوان یکی از مهم‌ترین ارتقاها در تاریخ بلاک چین تلقی می‌شود، ادغام مصرف انرژی اتریوم را به میزان قابل توجهی کاهش می‌دهد و در عین حال شبکه را یک قدم به اهداف مقیاس‌پذیری، امنیت و پایداری بلندمدت نزدیک‌تر می‌کند.

به گفته وب سایت اتریوم، پس از تکمیل ادغام، نقطه عطف مهم بعدی ارتقای چند مرحله ای به اشتراک گذاری خواهد بود که به طور قابل توجهی «توزیع نیازهای ذخیره سازی داده ها را افزایش می دهد، امکان جمع آوری ها را حتی ارزان تر می کند و کارکرد گره ها را آسان تر می کند».

شاردینگ اساساً شامل گسترش پایگاه داده اتریوم به صورت افقی در سراسر زنجیره‌های خرده‌ای است که به شبکه ظرفیت بیشتری می‌دهد و در عین حال فشار را از شبکه اصلی حذف می‌کند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا