اخبار

گزارش وان چین: نوسانات اتریوم (ETH) اشتباه قیمت گذاری شده است

اتریوم به معنای نوسانات است که به حرکت های انفجاری پیش رو اشاره می کند.

بر اساس داده های تاریخی که توسط skewAnalytics داده شده است، نوسانات ضمنی دومین ارز دیجیتال بزرگ در بازار به شدت نادرست است.

نوسانات ضمنی (IV) چه می گوید؟

نوسانات ضمنی دارایی اغلب برای تعیین زمانی که دارایی به سمت یک حرکت انفجاری یا با نوسان زیاد هدف قرار می گیرد، استفاده می شود. در بازارهای مالی سنتی، IV در معاملات اختیار معامله برای قراردادهای قیمت گذاری استفاده می شود که در آن نوسانات بالا منجر به حق بیمه بالاتر قرارداد می شود و بالعکس.

منبع: Messari

خود معیار صرفاً مبتنی بر داده های فنی است و به هیچ نوع اصول اساسی متکی نیست. از آنجایی که محاسبات صرفاً بر روی اقدامات قیمتی انجام می شود، ممکن است به مشاهده عدم قطعیت و تعیین احساسات برای یک دوره کوتاه مدت کمک کند.

نوسانات اتریوم در مرز پایینی

همانطور که داده ها نشان می دهد، نوسانات اتریوم در حال حاضر بر اساس داده های تاریخی به حداقل رسیده است. نوسانات ضمنی از اکتبر 2020 تا امروز 74 درصد است که حداقل آن 70 درصد و حداکثر 175 درصد است.

علاوه بر نوسانات بسیار کم، اسپرد نوسان اتریوم/بیت کوین در برابر جفت معاملاتی ETHBTC منفی است که یک سیگنال نوسان قوی است. در قیاس با میانگین‌های متحرک، گسترش بی‌ثباتی زیاد با بیت‌کوین از نظر تاریخی منجر به حرکت‌های نوسانی در بازار شد.

قبل از پامپ ماه مارس که طی آن قیمت اتریوم و بیت کوین به ترتیب 40 و 27 درصد افزایش یافت، اسپرد نوسانات برای هر دو دارایی در بالاترین سطح در تاریخ به عنوان نوسانات شاهد کاهش قابل توجهی بود، که نشان می دهد بازار در ترس و عدم اطمینان باقی می ماند.

در زمان انتشار، اتریوم با قیمت 3516 دلار معامله می شود و تقریباً هیچ تغییر قیمتی در 24 ساعت گذشته نداشته است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا