اخبار ارزهای دیجیتال

پالیگان سرویسی را برای شناسایی کاربران بدون افشای اطلاعات شخصی راه اندازی کرد

پالیگان، یک زنجیره جانبی محبوب در شبکه اتریوم، سرویس جدیدی را برای شناسایی کاربران راه اندازی کرده است. با کمک آن، برنامه های ایجاد شده در بلاک چین قادر خواهند بود تا داده های شخصی یک فرد را تأیید کنند و در عین حال حریم خصوصی او را در شبکه حفظ کنند.

این سرویس Polygon ID نام داشت. برای کار با اطلاعات، پالیگان از پروتکل شناسایی غیرمتمرکز iden3 استفاده می کند که بر اساس فناوری دانش صفر عمل می کند. iden3 به شما امکان می دهد تا داده هایی را که رمزگذاری شده و از طرف متکی پنهان باقی می مانند، تأیید کنید.

شناسه پالیگان را می توان در خدماتی استفاده کرد که به رویه های مشتری خود را بشناسید (KYC) نیاز دارند. واقعیت این است که آدرس‌های موجود در بلاک چین ناشناس هستند، اما در برخی موارد شناسایی آنها الزامی است.

آدرس‌های موجود در بلاک چین چیزی در مورد شخصی که آنها را کنترل می‌کند، نمی‌گویند. هیچ KYC به آدرس ضمیمه نشده است. یکی از سخنگویان پالیگان گفت : شناسه پالیگان از اعتبارنامه های دنیای واقعی استفاده می کند، و آنها را با اثبات دانش صفر خصوصی نگه می دارد.

پالیگان امیدوار است خدماتش نیاز به تکیه بر احزاب متمرکز برای KYC را برطرف کند. توسعه دهندگان خاطرنشان کردند که Polygon ID با کیف پول رمزنگاری پالیگان کار می کند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا