اخبار

یکی از بنیانگذاران ریپل انتقال اتریوم به اثبات سهام را ستایش می کند

یکی از بنیانگذاران و رئیس اجرایی ریپل معتقد است اتریوم در مسیر انتقال مداوم خود به اجماع اثبات سهام است.

کریس لارسن ، یکی از بنیانگذاران و رئیس اجرایی ریپل، معتقد است که اتریوم در مسیر انتقال مداوم خود به اجماع اثبات سهام است. این در میان درخواست‌های یکی از بنیان‌گذاران بیت‌کوین برای در نظر گرفتن فاصله گرفتن از PoW به روش اعتبارسنجی کم انرژی صورت می‌گیرد.

لارسن در مجموعه ای از موضوعات در به روز رسانی یک مقاله منتشر شده در سال گذشته می نویسد که تغییر به روش اجماع کم انرژی می تواند بهترین گزینه درازمدت سازگار با آب و هوا باشد، اما ممکن است شاهکار آسانی نباشد.

او تأکید می‌کند که از آنجایی که بازیگران اصلی بازار مالی به نقدینگی ارزهای دیجیتال فشار می‌آورند، ESG و پایداری اهمیت فزاینده‌ای پیدا می‌کنند، بنابراین نیاز به تغییر به اجماع کم انرژی است.

اثبات کار یک فرآیند اجماع است که توسط بیت‌کوین، اولین بلاک چین، برای تأیید اینکه کاربران شبکه (ماینرها) در حال تولید کدهای الفبایی عددی قابل قبولی هستند که به عنوان هش شناخته می‌شوند، برای احراز هویت تراکنش‌های بیت‌کوین و افزودن بلوک بعدی به بلاک چین استفاده می‌شود.

شبکه اتریوم در حال حاضر در حال گذار به یک مکانیسم اجماع جدید به نام اثبات سهام است که وعده می دهد 99 درصد انرژی کمتری نیاز دارد، به شبکه اجازه می دهد مقیاس شود و شاید به آن کمک کند تا به 100000 تراکنش در ثانیه برسد.

ارتقای Merge نشان دهنده گذار رسمی به اجماع اثبات سهام است. اتریوم Mainnet موجود با سیستم اثبات سهام Beacon Chain “ادغام” خواهد شد و گذار اتریوم از اثبات کار به اثبات سهام را تکمیل می کند. توسعه دهندگان اتریوم با موفقیت «Kiln»، آخرین شبکه آزمایشی Merge را در اوایل ماه مارس منتشر کردند.

به روز رسانی در مورد Ripple-SEC

در به‌روزرسانی‌های اخیر که توسط وکیل مدافع جیمز کی فیلان در مورد پرونده Ripple-SEC به اشتراک گذاشته شده است ، ریپل با تمدید زمانی در درخواستی که هفته گذشته به دادگاه ارائه شد، یک پیروزی کوچک دیگر به دست آورد.

جیمز کی فیلان خاطرنشان می کند که حرکت ریپل برای به دست آوردن زمان اضافی با یک ترتیب فقط متنی تایید شد. تنظیم کننده اسناد ویرایش شده را برای ارزیابی توسط تیم وکلای ریپل تا فردا – 30 مارس تولید خواهد کرد. انتظار می رود تیم حقوقی ریپل در 4 آوریل پاسخ خود را ارائه دهد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا