اخبار

بایننس از انتشار قابلیتی خبر داد که تقریباً همه توکن های اتریوم را پشتیبانی و تبدیل می کند

بایننس بریج 2.0 تقریباً از تمام توکن های بومی اتریوم پشتیبانی می کند.

بایننس نسخه دوم پروتکل زنجیره ای خود را بایننس پل 2.0 منتشر کرده است که زنجیره BNB، بلاک چین پرچمدار لایه 1 خود را با شبکه های دیگر متصل می کند.

بایننس پل 2.0 تقریباً از تمام توکن های بومی اتریوم پشتیبانی می کند و در عین حال قابلیت همکاری بین بلاک چین های مختلف را افزایش می دهد. از طریق اپلیکیشن بایننس، کاربران می توانند از طریق پل به امور مالی متمرکز سنتی (CeFi) و مالی غیرمتمرکز (DeFi) دسترسی داشته باشند.

پل بلاک چین که از پل قبلی تغییر کاربری داد، مکانیسم جدیدی را برای پل زدن توکن‌های فهرست‌شده و انتخاب‌شده از اتریوم به زنجیره هوشمند BNB به‌عنوان BToken معرفی می‌کند. توکن‌های پیچیده شده را می‌توان با اکوسیستم زنجیره BNB برای کشف DeFi، بازی‌های بلاک چین، متاورس و موارد دیگر استفاده کرد.

در فوریه، بایننس به عنوان بخشی از جاه طلبی خود برای تبدیل شدن به یک ارائه دهنده بزرگ زیرساخت بلاک چین، نام شبکه لایه 1 خود را به زنجیره BNB تغییر داد. پل بخش مهمی از این تلاش است زیرا به کاربران و توسعه دهندگان اجازه می دهد تا توکن های دیگر را در اکوسیستم بایننس ادغام کنند.

طبق گزارشی که اولین بار توسط The Financial Times منتشر شد، بایننس اعلام کرد که در حال آماده شدن برای خرید برای مشاغل غیر رمزنگاری است. Changpeng Zhao، مدیر عامل شرکت به این رسانه گفت که صرافی مستقر در جزایر کیمن معاملاتی را انتخاب خواهد کرد که بخش‌های مختلف اقتصادی را بیشتر در ارزهای دیجیتال ادغام می‌کند. آنها قصد دارند شرکت های رقیب را از نمونه یک پیشگام در یک صنعت خاص الگوبرداری کنند.

اوایل ماه مارس، صرافی ارزهای دیجیتال، Binance، اعلام کرد که مجوزی برای انجام برخی عملیات در دبی، از آنجا که قصد دارد تجارت منطقه ای را انجام دهد، اعطا شده است.

اعطای مجوز دارایی مجازی از سوی سازمان تنظیم مقررات دارایی های مجازی دبی (VARA) پس از آن صورت گرفت که همسایه خلیج فارس، بحرین، مجوز ارائه خدمات دارایی های رمزنگاری شده را به Binance اعطا کرد که اولین مجوز آن از یک کشور شورای همکاری خلیج فارس (GCC) است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
× به کانال تلگرامی ما بپیوندید به کانال تلگرامی ما بپیوندید