اخبار

اشکال در سیستم پرداخت فدرال رزرو مانع از دریافت حقوق آمریکایی ها می شود

بانک‌ها تاکید کردند که حساب‌های مشتریان «ایمن می‌مانند» و به محض رفع مشکل، موجودی‌ها به‌روزرسانی خواهند شد.

برخی از بزرگترین بانک های ایالات متحده نمی توانند سپرده های مشتریان را تسهیل کنند، زیرا یکی از سیستم های پرداخت فدرال رزرو در 3 نوامبر دچار اختلال شد.

فدرال رزرو گفت که این اشکال به دلیل «مشکل پردازش» در خانه تسویه خودکار – یک شبکه پردازش پرداخت که به طور گسترده توسط بانک‌ها و کارفرمایان برای واریز دستمزدها به حساب‌های بانکی کارکنان استفاده می‌شود، ایجاد شده است.

ACH توسط بانک های فدرال رزرو و شبکه پرداخت الکترونیکی اداره می شود.

بانک‌ها تاکید کردند که حساب‌های مشتریان «ایمن می‌مانند» و فدرال رزرو ادعا می‌کند که تمام خدمات آن در ساعت 4:44 بعد از ظهر به وقت UTC از سر گرفته شده است.

با این حال، مشتریان همچنان از این مصیبت شکایت دارند. یکی از کاربران X (توئیتر سابق) به نام جورجیا گودری می گوید که هنوز پولی دریافت نکرده است و در نتیجه نمی تواند اجاره بها را پرداخت کند.

یکی دیگر از کاربران ایکس، Des Imoto، تکرار کرد که در صورت مفقود شدن وجوه نمی‌توان امن بود و پیشنهاد کرد که بیت‌کوین به عنوان راه حلی برای مشکل موجود عمل می‌کند.

«این برعکس امنیت است، زیرا وجوه از دست رفته است. #بیت کوین این مشکل را برطرف می کند.

کاربر ایکس LashishLizard همچنین از Wells Fargo پرسید که آیا برای هر گونه جریمه دیرکردی که علیه آنها تحمیل شده است، پرداخت خواهد کرد یا خیر.

«پس آیا می‌خواهید هزینه‌های دیرکرد، هزینه‌های دادگاه و هر چیز دیگری که با این BS مرتبط است را بپردازید؟ زیرا شرکت‌های اعتباری، صورت‌حساب‌ها، صاحبخانه‌ها نمی‌خواهند بشنوند که شما آن را ندارید.

یک نظرسنجی CNBC در ماه سپتامبر نشان داد که 61٪ از آمریکایی ها از حقوق و دستمزد تا چک زندگی می کنند که این رقم در ماه مارس 58٪ بود.

گزارش‌های قطعی از بانک‌های ایالات متحده در حدود ساعت 11 صبح به وقت UTC در 3 نوامبر افزایش یافت.

طبق گزارش Downdetector، گزارش‌های بانک آمریکا در یک بازه زمانی 15 دقیقه‌ای در ساعت 16:00 به وقت UTC به 313 رسید . چیس و ولز فارگو در همان بازه زمانی به قله های مشابه 279 و 137 رسیدند.

قطعی بانک آمریکا در 24 ساعت گذشته گزارش شده است. منبع: Downdetector

فدرال رزرو در ماه ژوئیه FedNow را راه اندازی کرد ، که به بانک ها و خدمات فرستنده پول اجازه می دهد تا بدون نیاز به اتکا به ACH فوراً پرداخت ها را انجام دهند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا