اخبار

ترا خدمات وام با بهره شناور را راه اندازی می کند، ذخایر اکنون به 209 میلیون دلار می رسد

می‌توانید در پلت‌فرم وام‌دهی و وام‌گیری انکر مبتنی بر Terra، نرخ بهره شناور دریافت کنید. سود شناور مدت ها مورد انتظار اکنون به طور رسمی در Terra از طریق پلت فرم Anchor در دسترس است. بر اساس WuBlockchain ، سود فعلی 18٪ با ذخایر به 209 میلیون دلار می رسد .

خدمات وام‌دهی و استقراض محبوب‌ترین راه‌حل‌ها در بازار ارزهای دیجیتال و به‌ویژه صنعت DeFi بودند، زیرا ابزار عالی برای دریافت قرار گرفتن در معرض کوتاه‌مدت با یک دارایی خاص یا انتقال وجه بدون نیاز به نقدینگی از طریق صرافی‌ها هستند.

منبع: توییتر

در حالی که معامله‌گران و سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال (قرض‌گیرندگان) به سرعت در معرض دارایی‌های مورد نظر خود قرار می‌گیرند، وام‌دهندگان واجد شرایط دریافت سود پایدار از ارائه وجوه خود هستند. سود با بهره تعیین می شود که می تواند هم پایدار و هم شناور باشد.

مزیت اصلی بهره شناور، توانایی وام دهندگان برای قفل کردن وجوه خود با نرخ متوسط ​​بالاتر از زمان پایان قرارداد است. اشکال عمده کاهش علاقه با اشباع بالا است.

با راه حل تازه اجرا شده، ما قبلاً اثر سود شناور را دیدیم زیرا پس از رسیدن ذخایر قرارداد به 209 میلیون دلار، از 19.5٪ به 18٪ کاهش یافت. کاهش نرخ باعث خروج 30 میلیون دلاری شد. اگر قرار باشد ذخایر صندوق تخلیه شود، به احتمال زیاد برای جذب نقدینگی بیشتر، نرخ به سمت بالا بهبود می یابد .

ارزش کل قفل شده در پلتفرم آکور، که راه حل تازه وارد را ارائه می دهد، اکنون تقریباً 20 میلیارد دلار آمریکا است، با کل سپرده 13 میلیارد دلار و کل وثیقه 5.6 میلیارد دلار. APY در سپرده های UST در حال حاضر تقریباً 18 درصد است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

  1. داداش، چجوری واردش شیم، یه اموزش ریز کاش میذاشتی، از کجا شروع کنیم تا بریم داخل پروژه سرمایه گذاری کنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا