اخبار

بنیانگذار دوج کوین فاش کرد که چه کسی اکثر کدهای DOGE را نوشته است

جکسون پالمر و بیلی مارکوس دوج کوین را در سال 2013 تأسیس کردند.

بیلی مارکوس ، خالق دوج کوین، که با نام شیبتوشی ناکاموتو نیز شناخته می شود، به شوخی در مورد اینکه چه کسی بیشتر کد دوج کوین را نوشته است: توسعه دهندگان بیت کوین، طعنه زده است. مارکوس در ادامه بیانیه خود را توضیح می دهد: «آنها (توسعه دهندگان بیت کوین) دوج کوین تولید نکردند، اما دوج کوین بیشتر کد بیت کوین است.

جکسون پالمر و بیلی مارکوس دوج کوین را در سال 2013 تأسیس کردند. دوج کوین یک ارز دیجیتال اثبات کار است که به عنوان یک شوخی بر اساس یک الگوی رفتاری محبوب که یک شیبا اینو (نژاد سگ ژاپنی) را به تصویر می‌کشد، ایجاد شد. این در حالی است که ایلان ماسک، مدیر عامل تسلا ، انتقاد خود از بنیانگذار دوج کوین، جکسون پالمر را تشدید کرد و گفت که توسعه‌دهنده نرم‌افزار استرالیایی هرگز حتی یک خط کد دوج کوین را ننوشت.

ماسک نوشت: “و پالمر همیشه فراموش می کند که بگوید او هرگز یک خط کد دوج کوین را ننوشت.” پالمر با یک توییت پاک شده پاسخ داد که به صفحه Github از مشارکت های او اشاره می کرد. یکی از بنیانگذاران، بیلی مارکوس، در تلاش برای آرام کردن احساسات شدید، در توییتی نوشت که نه او و نه پالمر کمک زیادی به این پروژه نکرده اند، که در ابتدا قرار بود شوخی باشد.

مارکوس با طنز گفت: “مردم بعد از ما به طور تصاعدی بیشتر از جکسون یا من در پایگاه کد کار کردند.”

رشد دوج کوین

دوج کوین در ماه مه 2021 به بالاترین سطح تاریخ 0.73 دلار رسید که بر اساس رشد قبلی خود به دنبال تایید ایلان ماسک، مدیر عامل شرکت تسلا از میم کوین به عنوان ارز دیجیتال مورد علاقه خود بود. بازدید ایلان ماسک از Saturday Night Live (SNL) با صعود این ارز دیجیتال به بالاترین سطح تاریخ همزمان شد.

دوج کوین (DOGE) در 27 مه زمانی که ایلان ماسک توییت کرد که اقلام SpaceX، تجارت اکتشاف فضایی او، به زودی با دوج کوین، مشابه کالاهای تسلا، قابل خرید خواهند بود، افزایش یافت. پس از این توییت، قیمت دوج کوین قبل از معکوس کردن سود خود، تا 15 درصد افزایش یافت. دوج کوین در زمان نگارش این مقاله با قیمت 0.085 دلار معامله می شد.

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا