ارز دیجیتال و کریپتو

Solrise Finance چیست؟ مدیریت صندوق غیرمتمرکز در Solana

مقدمه ای بر Solrise Finance ”سولاریس فایننس” ….

DEFI اکوسیستمی است که آمده یک راه طولانی را از آغاز 2020 آغاز کند، آوردن زندگی به برخی از گزینه های بسیار جذاب به محصولات و خدمات ارائه شده توسط ساختار های مالی سنتی است. از پروتکل های وام گرفته تا بالا بودن ضریب انحراف معاملات APY و تولید محصول ، DeFi خود را به عنوان یک نیروگاه واقعی در حوزه نوآوری FinTech قلمداد می کند و خود را به عنوان یک راه حل عالی برای علاقه مندان به رمزنگاری و همچنین موسسات مالی برجسته معرفی کرده است.

در حال حاضر ، در قرن بیست و یکم ، واقعاً می توان ادعا کرد که ما تا حدودی در یک دوره طلایی مالی زندگی می کنیم و در حال حاضر در انتهای روند چندین دهه گسترش ، گشودن و دموکراتیک سازی دسترسی به مالی قرار داریم. سازها

طی چند دهه گذشته ، سرمایه گذاران ، بانک های بزرگ ، موسسات ، صندوق های تامینی گران قیمت و برخی از سرمایه گذاران خصوصی از مزایای رونق مالی متعددی که نوآوری و پیشرفت فن آوری پیشگام آن است استفاده کرده و ثروت بی سابقه ای را در این راه تولید می کنند.

بازارهای سهام در اکثر کشورها در حال حاضر در بالاترین سطح خود قرار دارند ، شرکت ها رشد سریع سریع دارند ، سودهای رکوردی ثبت می شود و روز به روز دنیا به هم پیوند می خورند. علاوه بر این ، توسعه و اتوماسیون تولید کالاهای جهان را ارزان و فراوان کرده است ، و خدمات بیشتر از گذشته در تاریخ بشر قابل دسترسی است. در حالی که این سناریو در حقیقت یک اکوسیستم مالی اتوپیایی و فوق العاده شکوفا را ترسیم می کند ، واقعیت این است که به سادگی چنین نیست.

به موازات اوج گرفتن بازارها ، تولید ثروت بی سابقه و موسسات مالی که سودهای بالایی را به ثبت می رسانند ، اختلاف اقتصادی فاحشی ایجاد می شود ، این شکاف روزافزون بین ثروتمندان و نیازمندان ، ثروتمندان و فقرا است.

در حقیقت ، اکثر گزاره های ثروت که مشخصه قرن جدید است ، همچنان در تنگناهای میراث و دارایی های سنتی باقی مانده اند که توسط بانک ها و موسسات بزرگ دیکته می شوند. علاوه بر این ، امپراتوری های مالی امروز براساس دسترسی محدود و ناکارآمدی ساخته شده اند ، که توسط مقررات پادشاه سازی پشتیبانی می شود.

از طرف دیگر ، با رمزنگاری می توان الگوی زیرساختی جدیدی ایجاد کرد تا ذاتاً محدودیت های اعمال شده توسط نهادهای میراثی را مختل کرده و اساساً ثروت آفرینی را از مدل های سلسله مراتبی آزاد کند. با شروع بیت کوین ، ما اولین شکل کاملا رایگان ، بی اعتماد و بی پول را بدست آوردیم و بعداً DeFi به عنوان منطقی ترین قدم به جلو از آنجا ظاهر شد. فلسفه DeFi در واقع به دسترسی همه به فرصت های اقتصادی و سرمایه گذاری متکی است که قبلاً فقط برای سرمایه گذاران معتبر باز بود.

یکی از پروتکل های ساخته شده بر روی بلاک چین Solana که به دنبال دموکراتیک سازی دسترسی به زیرساخت های DeFi ، دارایی های مصنوعی و صندوق های سرمایه گذاری است ، Solrise Finance است .

پیشنهاد ارزش Solrise Finance

در اصل ، Solrise Finance آرزو دارد پروتكلی برای آزاد كردن كامل پول به نفع همه باشد. با ادامه پیشرفت نوآوری در فن آوری ، یک مدل مالی جدیدتر با دموکراتیک ترین حالت زنده شده است ، اما فقط در بخشی از آن. این به این دلیل است که بازیکنان بزرگ میراث در واقع علاقه چندانی به نوآوری در فضا ندارند و به نظر نمی رسد که دسترسی و انصاف جزو اولویت های اصلی آنها نباشد.

در حقیقت ، اخیراً هنگامی که App Robinhood تصمیم گرفت تجارت تجارت سهام GameStop (GME) را متوقف کند ، به دلیل حجم بالای تجارت از حساب های سرمایه گذاران خرده فروشی ، این امتیازات مشخص شد . این رسوایی علاوه بر این دستکاری آشکار بازار در زیرساخت های مالی سنتی را به نمایش می گذارد و سیستم سلسله مراتبی همیشگی آنها را روشن می کند.

سرانجام ، Solrise Finance با فراهم آوردن فرصت های سرمایه گذاری کاملاً متناسب و متناسب با نیازها و اشتهای ریسک آنها ، به دنبال تأکید بر نقش تک تک سرمایه گذاران در اکوسیستم دارایی های دیجیتالی است. Solrise می خواهد همه را قادر به سرمایه گذاری و مدیریت پول خود به روشی که کاملاً درک می کند ، کند ، در حالی که عوارض موجود در بیشتر پروتکل های DeFi را محدود می کند و فرصت هایی را حتی برای سرمایه گذاران غیر عقل نیز فراهم می کند.

Solrise Finance چیست؟

Solrise Finance یک پروتکل مبتنی بر سولانا برای مدیریت دارایی های غیر متمرکز و غیر حضانت است. Solrise Finance به هرکسی اجازه می دهد تا با دارایی های بومی و مصنوعی با هزینه ای کمتر از 20 دلار ، مجموعه ای از دارایی های بومی و مصنوعی را ایجاد ، مدیریت و سرمایه گذاری کند. این پروژه به دلیل سرعت ، امنیت ، قابلیت اطمینان ، سازگاری با DeFi و ویژگی های استثنایی مقیاس پذیری تصمیم گرفت که بر روی بلاک چین Solana ساخته شود.

می توان مفهوم اولیه Solrise را پاسخی مستقیم به ناامیدی ناشی از تصمیم متمرکز Robinhood برای متوقف کردن کلیه معاملات سهام GME دانست. در نتیجه این امر تیم Solrise را به این درک رساند که هیچ راهی م effectiveثر برای سرمایه گذاران خرده فروشی برای استقرار مقادیر کم سرمایه در پروتکل های مدیریت دارایی مبتنی بر اتریوم به دلیل هزینه های بالای گاز وجود ندارد. بنابراین ، Solrise در حال ایجاد پروتکلی برای ایجاد و اجرای صندوق های سرمایه گذاری غیرمتمرکز و با حداقل اعتماد بر روی بلاکچین کارآمدتر Solrise Finance است.

دنیای DeFi بدون شک یک اکوسیستم فوق العاده متنوع از فرصت ها را ایجاد کرده و Solrise ، در قلب خود ، می کوشد مجموعه ای از پیچیدگی های این مدل جدید مالی را برای تازه واردان کاهش دهد. در حقیقت ، سولاریس می خواهد تجربه DeFi را برای کسانی که به دنبال تخصیص سرمایه هستند ، بهبود بخشد و تلاش می کند تا یک پلت فرم سرمایه گذاری بدون اجازه ، باز و شفاف به کاربران ارائه دهد که هم به علاقه مندان به رمزنگاری باتجربه و هم به سرمایه گذاران غیر باهوش دسترسی داشته باشد.

این پروژه مبتنی بر سولانا به مدیران اشخاص ثالث امکان ایجاد و تأمین بودجه مدیریت شده فعال یا استخرهای سرمایه گذاری منفعل غیرفعال را می دهد ، به سرمایه گذاران امکان می دهد در دارایی های مختلف و پروتکل های بومی رمزنگاری شده ، هم در بلاک چین و هم در خارج از زنجیره سولانا شرکت کنند. هدف این است که کاربران بتوانند به همان مزایای ارائه شده توسط یک برنامه متمرکز سرمایه گذاری با حفظ عناصر اصلی فلسفه DeFi ، یعنی عدم نگهداری دارایی ها ، امنیت وجوه و گشودگی دسترسی داشته باشند.

موارد استفاده از سولاریس

کاربران می توانند صندوق های سرمایه گذاری مختلف ارائه شده توسط مدیران شخص ثالث در Solrise Finance را بر اساس معیارهای قابل فهم ، شفاف و عینی مقایسه کنند و مواردی را پیدا کنند که برای تحمل ریسک و اشتهای آنها مناسب است. سپس آنها می توانند صندوقی را انتخاب کنند که بر کلاس دارایی و محیط بازار مورد نظرشان تمرکز کند ، مثلاً NFT ، پرتفوی توکن یا دارایی های مصنوعی.

استفاده از Solrise Finance آسان ، کاربردی و تقریباً بی اعتماد است. یک صندوق برای سرمایه گذاری انتخاب کنید ، یا صندوق سرمایه گذاری خود را ایجاد کنید – فقط با چند کلیک. بدون اینکه امنیت یا وقت خود را به خطر بیندازید ، از طریق Solana در معرض دارایی قرار بگیرید. Solrise. امور مالی

علاوه بر این ، سولاریس در تلاش است تا با بهره گیری از تخصص مدیران صندوق ها و رهبران بازار ، دانش و بازار سرمایه گذاران تازه وارد رمزنگاری را افزایش دهد. این می تواند به طور بالقوه برای شرکت کنندگان جدید کاملاً سودمند باشد ، زیرا به آنها امکان می دهد تا در طیف وسیعی از صندوق های سرمایه گذاری جذاب گشت بزنند ، به آنها سرمایه اختصاص دهند و به طور کلی از امنیت وجوه خود مطمئن باشند.

هر صندوق Solrise Finance ویژگی های خاصی دارد و انواع استراتژی های سرمایه گذاری را به کاربران ارائه می دهد. این وجوه علاوه بر این مجموعه متنوعی از دارایی ها را شامل می شود:

 • ردیابی بهینه سازی شاخص برای ردیابی دارایی های رمزنگاری تراشه آبی و ثبات های مسکوک.
 • صندوق ذخیره نقدینگی برای تأمین نقدینگی از طریق پروتکل های مختلف.
 • صندوق NFT با تمرکز بر سهام یک یا چند NFT مختصر شده.
 • یک صندوق رشد با تمرکز بر سرمایه گذاری های اولیه ، میان مدت و بلند مدت در دارایی های رمزنگاری کم ارزش.
 • یک صندوق اقتصاد کلان به دنبال سرمایه گذاری در کالاها و ارز (FX) از طریق دارایی های مصنوعی است.
 • صندوق سرمایه گذاری در دارایی های بسیار سوداگرانه ، برای افرادی که به دنبال ریسک بالاتر و پاداش بالاتر هستند.

سولاریس چگونه کار میکند؟

پروتکل Solrise Finance به هرکسی اجازه می دهد صندوق سرمایه گذاری ایجاد کند و به عنوان مدیر صندوق مذکور عمل کند. صندوق های Solrise مجموعه ای از دارایی های مختلف را در اختیار دارند و از هر رمز توزین SPL موجود در بلاک چین Solana پشتیبانی می کنند. علاوه بر این ، این پروتکل از دارایی های بومی و بسته بندی شده پشتیبانی می کند ، اما به منظور درج کلاسهای دارایی کلی تر ، به زودی در حال گسترش است.

تیم Solrise Finance برای تعیین کارایی و قابلیت اطمینان یک کلاس خاص دارایی ، خطاب های قیمت را حمل می کند و تأیید می کند که آیا به اندازه کافی برای افزودن به سیستم عامل صندوق سولاریس مناسب است. کاربران می توانند با کلیک بر روی “مرور صندوق ها” ، از طریق انتخاب منابع مالی موجود در پلت فرم سولاریس ، فهرست شوند.

پس از انجام این کار ، کاربران می توانند طیف گسترده ای از صندوق های سرمایه گذاری را پیمایش کرده و صندوق های مورد علاقه را برای خود انتخاب کنند. همانطور که در تصویر بالا نشان داده شده است ، Solrise Finance نام صندوق ، مدیر ، بازده کل ، تعداد سرمایه گذاران فعال ، کل سرمایه گذاری شده و تاریخ ایجاد را نشان می دهد.

با استفاده از تصویری از صندوق نمایش داده شده در بالا ، به عنوان مثال ، می توان دریافت كه از زمان تأسیس ، صندوق با 35.9٪ ROI قابل احترام ، و در مجموع 1،427،878 دلار سرمایه گذاری كرده است. این صندوق عملکرد 4 دارایی دیجیتال را به طور خاص ردیابی می کند ، این دارایی ها Ripple ، Solana ، Step Finance و 3x Long Ethereum Token (نشان داده شده در تصویر اول).

مزایایی که با پیاده سازی این سیستم و سرمایه گذاری در صندوق رمزنگاری فعال مدیریت شده توسط شخص ثالث باتجربه در Solrise به وجود می آید کاملاً مشخص است. با این حال ، در حالی که این سیستم جذاب است ، کاربران باید بدون توجه به عملکرد صندوق ، دقت کافی و تحقیق در مورد رمز را انجام دهند.

پروتکل Solrise Finance در حال حاضر به یک مدیر کل مدیریت اجازه می دهد تا بدون نیاز به خروج از صندوق ، از طریق سرمایه گذاران صندوق با سیستم عامل های یکپارچه معاملات انجام دهد. در آینده ، سولاریس همچنین قصد دارد مدل های حاکمیتی قابل جابجایی را اضافه کند که سرمایه گذاران صندوق را در انتخاب دارایی های لیست سفید برای صندوق های مورد علاقه خود درگیر می کند.

ساخته شده بر روی سولانا

در مقایسه با مدلهای موجود صندوق غیرمتمرکز موجود در بلاکچین اتریوم ، Solrise Finance در کنار سرعت معاملات فوق العاده سریع ، هزینه عملیات اساسی را از صدها دلار به سنت بیشتر می کند. در حقیقت ، بلاکچین سولانا تأخیر کم و هزینه معاملاتی کم نظیر را ارائه می دهد ، که به پروتکل های ساخته شده در بالای آن کمک می کند تا به سطوح قابل توجهی از تمرکززدایی دست یابند.

در واقع ، ایجاد یک بستر صندوق دموکراتیک DeFi مستلزم پایین نگه داشتن هزینه های معاملاتی است که ممکن است کم باشد ، همانطور که اکثر کاربران رمزنگاری می دانند ، کار ساده ای نیست. در حالی که اتریوم و اکوسیستم عظیم آن به وضوح برای ماندن در اینجا هستند ، زیرساخت های زنجیره بلوکی آن در وضعیت فعلی به هیچ وجه برای یک سیستم عامل صندوق مانند Solrise Finance مناسب نیست.

این به این دلیل است که ایجاد یک صندوق به سبک Solrise Finance در شبکه اتریوم مستلزم پرداخت هزینه اولیه تقریباً 500 دلار گاز به دلیل هزینه های ذخیره سازی ، در کنار هزینه 250 دلار برای ورود سرمایه گذار و حتی هزینه های بالاتر برای خروج سرمایه گذار است. در این سناریو ، مدیران صندوق اساساً می توانند هر بار که می خواهند سبد دارایی خود را از نو تنظیم کنند ، 150 دلار پرداخت می کنند که البته ناپایدار است. بنابراین ، Solrise تصمیم گرفت تا از بلاکچین کارآمدتر Solana استفاده کند.

Solana یک معماری واقعی با بلاکچین با کارایی بالا ارائه می دهد که در حال حاضر بهترین و سرعت و هزینه معاملات بی نظیر را ارائه می دهد. دلیل این امر این است که سولانا می تواند تا 50 هزار تراکنش در ثانیه مقیاس بندی کند ، که یک گام بزرگتر از 15 ETH است و هزینه هایی را ارائه می دهد که اندازه های چند منظوره آنها کمتر از رقبا است. این بدان معنی است که کاربران و مدیران Solrise Finance می توانند با قیمت کلی 0.001 دلار وارد وجوه شوند و معاملات طی چند ثانیه تأیید می شوند.

Solana بستری را برای فعالیت با فرکانس بالا با هزینه کم ، با ادغام های بین زنجیره ای فراهم می کند که امکان دسترسی به دارایی های کلیدی را در سراسر حوزه رمزنگاری فراهم می کند. پل توکن دو طرفه سولانا ، Wormhole ، در حال حاضر در مرحله گسترش فعال است و اجازه می دهد دارایی های توکن دار مستقیماً از Ethereum به Solana منتقل شوند و به آن دسترسی به هر ERC-20 قابل توجه را می دهد.

اکوسیستم سولانا با نمایی در حال رشد است و در حال توسعه یکپارچه سازی های بسیار قوی مانند سرم DEX است. در واقع ، سرم و قابلیت های میان زنجیره ای آن به Solrise Finance امکان می دهد چندین توکن سطح بالا از جمله BTC ، ETH و USDC ارائه دهد ، و این سیستم عامل را قادر می سازد تا یک سری مجموعه ابزارهای مشابه صندوق های پرچین را برای معامله گران فراهم کند.

کلید همه اینها این است که ، از طریق سولاریس ، هرکسی می تواند صندوق شخصی خود را با هزینه های اولیه تقریباً صفر ایجاد کند و راه اندازی کند و به عنوان مثال هر کسی با لپ تاپ و 500 دلار می تواند سرمایه را در این پروتکل مدیریت دارایی مستقر در Solana مستقر کند و از مزایای مشابه بهره مند شوید و بازدهی را که قبلاً فقط در دسترس افراد بالا رده و سرمایه گذاران خصوصی بود ، بدست آورید.

راه اندازی وجوه Solrise Finance

وجوه Solrise Finance به روشی مشابه صندوق های تامینی در بازارهای سنتی کار می کنند ، و هر صندوق نماینده مجموعه ای از دارایی های توکن شده است که توسط مدیران صندوق های شخص ثالث و تیم های مربوطه اداره می شود.

مدیران صندوق می توانند مبادله دارایی را از طریق استخرهای AMM انجام دهند ، معاملات ، سهام و سهام غیرفعال شده را در پروتکل ها انجام دهند ، کشاورزی را انجام دهند و اقدامات مشابه سرمایه گذاری را بر روی پروتکل های DeFi یکپارچه انجام دهند. علاوه بر این ، ویژگی های پروتکل عدم حضانت آن به این معنی است که مدیران صندوق هرگز به دارایی های موجود در صندوق دسترسی مستقیم ندارند.

این امر امنیت کلی سیستم عامل را افزایش می دهد و سرمایه گذاران را از امنیت سرمایه خود اطمینان می دهد. علاوه بر این ، مدیران صندوق نمی توانند فعالانه دارایی های خود را از صندوق به یک شخص ثالث منتقل کنند ، به طور کلی احتمال حملات پروتکل را کاهش می دهد.

برای خرید به صندوق Solrise Finance ، کاربران باید دارایی پایه ای داشته باشند که در این حالت USDC است. در Solrise Finance ، هر کسی می تواند یک شرکت کننده یک صندوق شود تا زمانی که صندوق باز باشد و اگر دارای مانده دارایی پایه مناسب باشد. هنگام واریز دارایی پایه ، کاربران به نوبه خود مبلغ متناسبی از نشان های صندوق (FT) را که سهم آنها در صندوق را نشان می دهد ، دریافت می کنند.

مدیران صندوق توانایی تنظیم ترکیبی از ساختارهای مختلف هزینه را در صندوق های Solrise دارند ، از جمله:

 • هزینه های عملکرد ، بر اساس عملکرد دارای علامت بالا در برابر معیار.
 • هزینه های مدیریت ، براساس ارزش متوسط ​​دارایی ها در یک دوره خاص.
 • هزینه های خروج ، براساس درصد مقدار خروج توسط کاربر.
 • هزینه های ورودی ، براساس درصد ارزش ورودی توسط کاربر.

مسابقه روز سولریس

در تاریخ 27 مه 2021 ، Solrise Finance جزئیات اولین Testnet تشویقی Solrise خود را با نام Solrise Decentralized Asset Winners Network (DAWN) منتشر کرد. Solrise DAWN یک رقابت در Solana Devnet است که از طریق آن مدیران صندوق ها و سرمایه گذاران صندوق برای دستیابی به بالاترین بازده سرمایه با بودجه خود وارد رقابت می شوند.

این رقابت از 8 ژوئن تا 21 ژوئن 2021 برگزار شد ، با بیش از 5 میلیون SLRS ، دارایی بومی Solrise Finance ، با ارزش تقریبی 250 هزار دلار با پاداشهایی که به دو مسیر تقسیم شده بود ، یکی برای سرمایه گذاران و دیگری برای مدیران.

هر کاربر می تواند یک صندوق واحد برای رقابت با سرمایه اولیه 50 هزار دلار USDC ایجاد کند. هدف نهایی به حداکثر رساندن بازده صندوق در طی دو هفته مسابقه از طریق ترکیبی از انتخاب هوشمندانه دارایی و مبادله های به موقع بود.

همچنین هر کاربر پلتفرم 10 میلیون دلار برای شبیه سازی سرمایه گذاری در وجوه Solrise Finance در طول مسابقه دریافت کرده است و کاربران می توانند همزمان در 3 صندوق سرمایه گذاری کنند. برندگان این مسابقه به طور طبیعی آن دسته از سرمایه گذاران بودند که بالاترین میزان بازده سرمایه در کل رقابت را کسب کردند.

توکن SLRS

رمز بومی سولاریس فایننس ، SLRS ، نمایشی قابل انتقال از توابع حاکمیتی و سودمندی منسوب است که در پروتکل Solrise مشخص شده است و اساساً به عنوان یک توکن سودمند قابل همکاری در سیستم عامل طراحی شده است. رمز SLRS یک توکن سودمند و کاربردی غیر قابل استرداد است که به عنوان واسطه غیر متمرکز مبادله بین شرکت کنندگان در Solrise Finance استفاده خواهد شد.

هدف از معرفی SLRS ارائه یک حالت پرداخت و تسویه امن بین شرکت کننده هایی است که در بستر Solrise Finance تعامل دارند و به هیچ وجه نماینده سهامداری ، مشارکت ، عنوان ، حق یا منافع شرکت Solrise نیست.

ابزار اصلی SLRS این است که به عنوان دارایی پایه پلتفرم عمل کند ، به این معنی که توسط کاربران برای پرداخت هزینه های ورودی و خروجی بنزین به صندوق های سولاریس هزینه می شود ، یا توسط مدیران صندوق قفل می شود تا سهم هزینه های مدیریتی که توسط سازمان دریافت می شود پروتکل سولاریس. در آینده دارندگان SLRS همچنین می توانند در مورد پیشنهادات و تغییرات موجود در پروتکل رأی دهند و در سازوکار حاکمیت آن شرکت کنند.

از نظر قیمت ، رمز SLRS در حال حاضر 0.22 دلار معامله می شود و در 14 جولای 2021 به بالاترین رقم 0.2736 دلار می رسد. توکن سولاریس در حال حاضر سرمایه ای در حدود 8.5 میلیون دلار دارد و 37174،010 SLRS در خارج از بازار وجود دارد. مجموع 1 میلیارد نشانه موجود.

این هنوز یک پروژه فوق العاده جوان است و با توسعه ، گسترش موارد استفاده از آن و ایجاد مشارکت های ارزشمند با پروژه های قابل توجه در فضای دارایی دیجیتال ، می توان انتظار داشت که نشانه SLRS در چشم انداز میان مدت و بلند مدت جذب و حرکت صعودی بیشتری داشته باشد .

Soloise IEO و IDO

در 29 ژوئن 2021 ، صرافی پیشرو دارایی های دیجیتال FTX یک پیشنهاد اولیه مبادله ای (IEO) برای SLRS برگزار کرد و 5 میلیون نشان را به بالاترین پیشنهادات توزیع کرد. قیمت SLRS IEO در FTX 0.04 دلار به ازای هر رمز بود ، با حداقل مبلغ قابل سرمایه گذاری 200 دلار و سقف سخت 250 دلار.

علاوه بر IEO در FTX ، Solrise همچنین در 5 ژوئیه پیشنهاد اولیه DEX خود را در AcceleRaytor Raydium برگزار کرد و 2 میلیون نشانه SLRS را با قیمت ثابت 0.05 USDC برای هر توزیع توزیع کرد.

Solrise Finance با پشتیبانی طولانی مدت از شرکت های سنگین وزن و VCs در فضای رمزنگاری ، با اطمینان از سرمایه گذاری 3.4 میلیون دلار از Alameda Research ، CMS Holdings ، Delphi Digital ، Parafi Capital ، DeFi Alliance ، Reciprocal Ventures و Skyvision Capital تضمین کرد.

در واقع تعجب آور نیست که این شرکت ها تصمیم به سرمایه گذاری در زیرساخت های SLRS گرفته و به موفقیت طولانی مدت این پروژه مستقر در سولانا اعتقاد دارند. در حقیقت ، ارزش پیشنهادی ایجاد یک پروتکل مدیریت وجوه ارزان ، قابل اعتماد ، کاربرپسند ، دموکراتیک و کارآمد از اشتیاق ذاتی برای گسترش مزایای مالیات غیرمتمرکز در قلمرو بسته ساختارهای مالی قدیمی ناشی می شود.

علاوه بر این ، Solrise Finance خود را به عنوان یک پروژه کاملاً اغوا کننده با استفاده از مدیریت دارایی های زنجیره ای DeFi تا حدودی کم ارزش و در عین حال کشف نشده نشان می دهد و می کوشد تا با استفاده از سرعت و عملکرد بلاک چین Solrise Finance ، فرصت های بی سابقه ای را برای سرمایه گذاران ایجاد کند.

در حالی که این پروژه هنوز بسیار جوان است ، اما به نظر می رسد آینده SLRS و اکوسیستم آن بسیار درخشان باشد.

تیم Solrise Finance

علاوه بر اینکه توسط VC های رمزگذار درجه یک پشتیبانی می شود ، Solrise Finance می تواند به برخی از بنیانگذاران با تجربه ، توسعه دهندگان سرب ، معماران و طراحان محصول کمک کند تا بتواند به موفقیت طولانی مدت مورد نظر خود کمک کند. Solrise توسط ویدور گنسل ، دکترای علوم کامپیوتر تاسیس شد. نامزد به طور فعال در حال انجام تحقیق و توسعه در فضای بلاکچین با تمرکز بر Ethereum ، Tendermint و Hyperledger است.

ویدور از کودکی درگیر توسعه نرم افزار بوده و در توسعه راه حل های نرم افزاری مختلف برای ریزپردازنده ها ، بانکداری اصلی ، وب ، چت بات ها و تجهیزات مدیریت پول واقعی مشارکت داشته است. به عنوان مدیر عامل شرکت Solrise ، Vidor تلاش می کند تا از تجربه و مهارت خود برای ادامه توسعه زیرساخت های Solrise Finance استفاده کند و در تلاش است تا پلت فرم مستقر در Solana را به یک راه حل اصلی برای مدیریت دارایی های زنجیره ای تبدیل کند.

تیم سولاریس متشکل از :

 • ویدور گنسل – مدیر عامل و بنیانگذار
 • مت مارتین – بنیانگذار همکار
 • فیلیپ دراگوسلاویچ – بنیانگذار مشترک https://www.linkedin.com/in/filip-dragoslavic
 • بوریس ووجیچیچ – توسعه دهنده سرب
 • Andrej Budincevic – توسعه دهنده بلاکچین
 • الکس کوواچویچ – طراح اصلی
 • Pavle Batuta – توسعه دهنده بلاکچین
 • Zlatko Poljovka – توسعه دهنده Frontend
 • ناتالیا لوورینچویچ – توسعه دهنده Frontend
 • پتار مارکوف – توسعه دهنده Frontend

نتیجه گیری

Solrise Finance یک الگوی سرمایه گذاری جایگزین را پیشنهاد می کند که می خواهد گلوگاه های معمول سیستم های مالی سنتی را به هم بزند و افراد را از طریق بلاکچین و به طور خاص بلاک چین Solana توانمند کند.

دنیای DeFi بدون شک یک اکوسیستم فوق العاده متنوع از فرصت ها را ایجاد کرده و Solrise ، در قلب خود ، می کوشد مجموعه ای از پیچیدگی های این مدل جدید مالی را برای تازه واردان کاهش دهد. در واقع ، این برنامه می خواهد تجربه DeFi را برای کسانی که به دنبال تخصیص سرمایه هستند ، بهبود بخشد و تلاش می کند تا یک پلت فرم سرمایه گذاری بدون اجازه ، باز و شفاف را به کاربران ارائه دهد که هم به علاقه مندان به رمزنگاری باتجربه و هم به سرمایه گذاران غیر باهوش دسترسی داشته باشد.

Solrise Finance به طور استراتژیکی به بخش خاصی از فضای DeFi که هنوز به پتانسیل کامل خود نرسیده است ، ضربه می زند و با این کار ، مرز هیجان انگیز جدیدی را در اکوسیستم دارایی های دیجیتال روشن می کند. در نهایت ، به نظر می رسد این پروژه اصول بنیادی فلسفه مالی غیرمتمرکز را در بر داشته باشد و آرزو دارد که قدرت پولی را از سلسله مراتب سیستم های متمرکز کاملاً جدا کند ، با هدف واحد ، ایجاد پول بدون شک و صریح.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۵ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا