اخبار

ایلان ماسک حملات خود را به یکی از بنیانگذاران دوج کوین افزایش می دهد

ایلان ماسک حملات خود را به یکی از بنیانگذاران دوج کوین افزایش داده است که بارها او را “جذاب کننده” خطاب کرده است.

ایلان ماسک ، مدیر عامل تسلا ، انتقاد خود از بنیانگذار دوج کوین، جکسون پالمر را دوچندان کرد و ادعا کرد که توسعه‌دهنده نرم‌افزار استرالیایی هرگز حتی یک خط کد دوج کوین را ننوشت.

در پاسخ، پالمر در یک توییت که اکنون حذف شده است، یک صفحه Github را با مشارکت های خود پیوند داد.

بیلی مارکوس، یکی از بنیانگذاران اصلی ماسک، با ارسال توییتی مبنی بر اینکه نه او و نه پالمر کمک زیادی به پروژه ای که در ابتدا چیزی جز یک شوخی نبود، تلاش کرد تا تنش ها را کاهش دهد.

ماسک از “حس شوخ طبعی” و “بی احترامی” مارکوس تمجید کرد و افزود که این دو ویژگی بخش بزرگی از محبوبیت دوج کوین هستند. همچنین استپالمر که در سال 2015 از جامعه ارزهای دیجیتال ناامید شده بود، در سال گذشته در اوج شیدایی دوج کوین مبتنی بر ماسک، این صد میلیاردر را به عنوان “یک گیره خود جذب” مورد انتقاد قرار داد. او همچنین پس از انتشار توییتی مبنی بر اینکه رمزارز توسط یک «کارتل قدرتمند» کنترل می‌شود، در فضای مجازی منتشر شد. این بومی استرالیایی با راه‌اندازی پادکست جدید ضد رمزنگاری به نام Griftonomics در فضای کریپتو فعال‌تر شد.

در مصاحبه اخیر، پالمر گفت که ماسک یک بار یک اسکریپت ساده پایتون را که برای او نوشته بود اجرا کرد تا با هرزنامه‌های ارزهای دیجیتال مقابله کند. او اضافه کرد که رئیس تسلا واقعاً در کدنویسی خوب نیست، اظهاراتی که ظاهراً اعصاب ماسک را به هم زد.

اوایل امروز، ماسک به پالمر و «فیلمنامه مزخرف» او انتقاد کرد و مدعی شد که بچه‌هایش می‌توانستند کد بهتری بنویسند «در سن 12 سالگی». رئیس تسلا نوشت: «جکسون یک ابزار است.

یکی از بنیانگذاران دوج کوین از اسکریپت خود دفاع کرده است، زیرا او ادعا می کند که می تواند حملات فیشینگ کمتر پیچیده را شناسایی کند.

با توجه به اینکه اظهارات اخیر پالمر علیه ماسک اخیراً پوشش خبری جریان اصلی مطبوعات را به خود جلب کرده است، این احتمال وجود دارد که او در تلاش است تا روایت دوج کوین را از این میلیاردر جنجالی دور کند.

پالمر در توییتی نوشت:

«زندگی بدون اجاره در سر یک میلیاردر… این عمل است»

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا