اخبار

معامله توییتری ایلان ماسک از علاقه مندان به دوج کوین در خطر است

ایلان ماسک، حامی بزرگ ارزهای دیجیتال، یک اینچ به تصاحب توییتر نزدیک‌تر است، اما با مانع دیگری در مسیر خود مواجه است.

ایلان ماسک، شخص سال تایم و خبره دوج کوین اظهار داشت که پایگاه کاربری روزانه توییتر ممکن است تقریباً به طور کامل از ربات‌ها یا هرزنامه‌ها تشکیل شده باشد. آمارهای ناخوشایند برای شرکت ممکن است برای قیمت سهام آن در بازار پایان خوبی نداشته باشد.

طبق بیانیه ماسک، حساب‌های هرزنامه ممکن است در واقع بیشترین پروفایل را در این پلتفرم داشته باشند. بسیاری از حساب‌های کاربری که صرفاً برای ارسال هرزنامه یا کلاهبرداری از کاربران معتبر ایجاد شده‌اند، علامت سیاهی بر شهرت و به طور بالقوه سهام شرکت است.

منبع: توییتر

علاوه بر آسیب به اعتبار، توییتر ممکن است با برخی از مشکلات جدی با تبلیغ کنندگان مواجه شود زیرا کاربران فعال روزانه معیار اصلی است که در محاسبه کارایی تبلیغات در نظر گرفته می شود.

پیش از این، این کارآفرین اظهار داشت که هنوز هیچ تحلیلی را مشاهده نکرده است که نشان‌دهنده کمتر از 5 درصد پلتفرم در مورد تعداد حساب‌های جعلی، اسپم یا تکراری در رسانه‌های اجتماعی باشد.

تعداد اکانت های معتبر و کاربران واقعی روزانه یکی از نکات اصلی مورد توجه افرادی است که مایل به خرید یکی از بزرگترین پلتفرم های رسانه های اجتماعی در جهان هستند.

با انتشار اخباری در مورد قصد ماسک برای بررسی عمیق مهمترین معیارهای ارائه شده توسط این پلتفرم در فضا، سرمایه گذاران شروع به فروش سریع سهام توییتر خود کردند که باعث افت شدید 10 درصدی در بازار شد.

زمانی که شایعات در مورد خرید احتمالی ماسک از توییتر در فضا ظاهر شد، سهام TWTR بیش از 55 درصد افزایش یافت و در نقطه‌ای به بالاترین حد چهار ماهه رسید. اما با گذشت زمان، ماسک در مسیر سبقت گرفتن از پلتفرم با موانع مختلفی روبرو شده است که خوش بینی سرمایه گذاران را از بین برد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
× به کانال تلگرامی ما بپیوندید به کانال تلگرامی ما بپیوندید