اخبار

ویزا شریک تجاری ریپل CurrencyCloud را در معامله 900 میلیون دلاری می خرد

غول پرداخت ویزا، شریک ریپل یعنی CurrencyCloud را در معامله ای به ارزش 700 میلیون پوند یا حدود 930 میلیون دلار خریداری کرده است.

CurrencyCloud یک پلتفرم جهانی است که بانک ها و فین تک ها را قادر می سازد راه حل های مبتکرانه ارز خارجی برای پرداخت های فرامرزی ارائه دهند.

بر اساس بیانیه مطبوعاتی :

این اکتساب به مشتریان و شرکای Visa و Currencycloud قدرت می‌دهد تا هنگام پرداخت‌های بین‌المللی یا انجام تجارت با ارزهای مختلف، شفافیت، انعطاف‌پذیری و کنترل بیشتری را برای مصرف‌کنندگان و کسب‌وکارها فراهم کنند.

CurrencyCloud طیف گسترده ای از API ها را ارائه می دهد که به بانک ها و مؤسسات مالی اجازه می دهد ارز خارجی، مدیریت حساب مجازی و خدمات کیف پول چند ارزی را به مشتریان ارائه دهند.

ویزا می گوید که این خرید بر اساس مشارکت موجود بین این دو شرکت است.

پلتفرم مبتنی بر ابر Currencyclloud در حال حاضر از بیش از 500 مشتری بانکی و فناوری با دسترسی در بیش از 180 کشور پشتیبانی می کند و به خدمات و پشتیبانی از مشتریان و شرکای خود در سراسر صنعت ادامه خواهد داد.

در ماه جولای، CurrencyCloud با ریپل همکاری کرد تا مکانیسم‌های جدیدی را برای جابه‌جایی مؤثر پول در سراسر جهان کشف کند، «به‌ویژه جایی که مقررات و محدودیت‌ها فرصت‌ها را برای SMEها (شرکت‌های کوچک و متوسط) محدود می‌کنند.

در آن زمان، مایک لاون، مدیرعامل CurrencyCloud گفت که راه‌حل ریپل به شرکت کمک می‌کند «شبکه خود را به بخش‌های جدیدی از جهان گسترش دهد و موانع بیشتری را برای پرداخت‌ها برای مشتریان‌مان برطرف کند».

CurrencyCloud همچنین گفت که RippleNet، شبکه پرداخت جهانی ریپل، «این امکان را برای شبکه متنوع موسسات مالی خود در سراسر جهان فراهم می‌کند تا پرداخت‌های سریع‌تر و کم‌هزینه‌تر را در سراسر جهان انجام دهند.» اکنون که توسط Visa خریداری شده است، مشخص نیست که آیا Ripplenet هیچ ارتباطی با خدمات CurrencyCloud دارد یا خیر.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
× به کانال تلگرامی ما بپیوندید به کانال تلگرامی ما بپیوندید