اخبار

سرمایه گذاران کریپتو به طور فعال طوماری را برای برکناری گری گنسلر از سمت رئیس SEC امضا می کنند

بر اساس این ابتکار، 20000 سرمایه گذار ارزهای دیجیتال خواهان استعفای رئیس SEC هستند.

به نظر می رسد که صبر جامعه ارز دیجیتال با ابتکار جدیدی برای برکناری گری گنسلر از سمت خود در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده به پایان رسیده است. گروهی از علاقه مندان طوماری ایجاد کردند و با اشاره به فعالیت ها، رئیس سابق CFTC و رئیس فعلی SEC را به ممانعت از اجرای عدالت متهم کردند. اوراق بهادار سیتادل

تاکنون تقریباً 19000 نفر این طومار را در change.org امضا کرده اند. اگرچه این سازوکار به تعداد مشخصی امضا نیاز ندارد، اما اعتقاد بر این است که وقتی به 100000 امضا رسید، این درخواست باید توسط مقامات بررسی شود.

SEC و گنسلر در مقابل کریپتو

این امکان وجود دارد که Citadel Securities نویسندگان را برای ایجاد دادخواست تحت فشار قرار داده باشد. به یاد بیاورید که این شرکت متهم به تجارت و بازارسازی ناعادلانه با توجه به سهام GameStop ، استفاده از بروکر رابینهود و خرید اطلاعات سفارش مشتری از آن بود.

با این حال، به نظر می رسد که اکثر امضاکنندگان به دلیل نارضایتی از لفاظی های رئیس SEC در مورد ارزهای دیجیتال، بازاری که گنسلر آن را “غرب وحشی” می نامد، در این ابتکار شرکت می کنند.

در زمان گنسلر بود که تنظیم کننده موضع سخت تری در مورد دارایی های دیجیتال اتخاذ کرد. رویکرد تهاجمی‌تر SEC، که توکن‌های خاص را اوراق بهادار می‌نامد، برای جامعه ارزهای دیجیتال نگران‌کننده است زیرا می‌تواند برای صنعت مشکلاتی ایجاد کند. چنین برچسبی الزامات سختگیرانه ای را برای محافظت از سرمایه گذاران ایجاد می کند. علاقه مندان به کریپتو می گویند بسیاری از این محدودیت ها با دارایی های دیجیتال ناسازگار هستند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا