اخبار

ویلی وو توضیح می دهد که چه کسی باعث سقوط بیت کوین به 21000 دلار شد

کارشناس وان‌چین معتقد است که در پس سقوط اخیر، موارد مثبتی نیز وجود دارد.

بر اساس داده های به اشتراک گذاشته شده توسط یک تحلیلگر وان چین، ویلی وو ، سقوط بیت کوین به 21000 دلار بیشتر ناشی از فروش در مقیاس 3AC توسط معامله گران نهادی بود، اما موارد مثبتی نیز وجود دارد.

همانطور که تحلیلگر پیشنهاد می کند، این فروش با جریان خالص منفی سکه ها در صرافی ها مرتبط بود، که ممکن است نشان دهد که اکثر فعالان بازار وارد “حالت” انباشتگی شده اند و فعالانه سکه های ارزان قیمت را برای ذخیره در کیف پول سرد خود در طول دوره خریداری می کنند. شیرجه رفتن

در ابتدای تابستان امسال شاهد جریان‌هایی از مبادلات متمرکز نبودیم، و معامله‌گران عمدتا نقدینگی بیشتری برای تامین مالی پوزیشن‌های کوتاه خود فراهم می‌کردند در حالی که فعالانه هیچ سکه‌ای را در کف مطلق خود خریداری نمی‌کردند.

صرف نظر از مثبت بودن جریان خالص بیت کوین در صرافی ها، حرکت فعلی به 21000 دلار نمودی از مشکلات پیرامون بازار ارزهای دیجیتال است که ناشی از محیط کلان منفی برای دارایی های ریسکی مانند بیت کوین یا اتریوم است.

متأسفانه، هنوز مشخص نیست که آیا صعود خرس ادامه خواهد داشت یا خیر، زیرا هیچ سیگنالی وجود ندارد که نشان دهد بیت کوین به پایین ترین سطح خود رسیده است.

رالی DXY

همانطور که در مقالات قبلی خود بارها اشاره کرده ایم ، افزایش ارزش دلار آمریکا در برابر براکت ارزهای خارجی یکی از منابع اصلی فشار بر بازار دارایی های دیجیتال است.

با جهش موفقیت آمیز از میانگین متحرک 50 روزه، DXY پس از اصلاحات محلی که باعث افزایش سهام و بازارهای دارایی دیجیتال شد، به بالاترین حد خود رسید. با توجه به همبستگی معکوس بین دارایی‌ها، مشخص می‌شود که با چرخه‌های افزایش نرخ فعلی، بهبودی گسترده در بازار ارزهای دیجیتال بعید است اتفاق بیفتد.

همانطور که خود ویلی وو پیشنهاد کرد، بازار کریپتو ممکن است وارد یک ادغام طولانی مدت شود، مانند آنچه در سال 2018 دیدیم.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا