اخبار

سخنگوی حزب کمونیست چین هشدار داد بیت کوین ممکن است به صفر برسد!

سخنگوی حزب کمونیست چین معتقد است که بیت کوین ممکن است مستقیماً به صفر برگردد.

به گزارش ساوت چاینا مورنینگ پست ، اکونومیک دیلی، یک روزنامه تجاری که مستقیماً توسط حزب کمونیست چین کنترل می شود، هشدار داده است که قیمت بیت کوین ممکن است به صفر برسد . این روزنامه می‌گوید از آنجایی که بزرگترین ارز دیجیتال ارزش ذاتی ندارد، اگر سرمایه‌گذاران اعتماد خود را از دست بدهند، عملاً بی‌ارزش خواهد شد.

بزرگترین ارز دیجیتال پس از سقوط به 17600 دلار در آخر هفته، در حال حاضر بالای سطح 20000 دلار معامله می شود. سخنگوی دولت چین می گوید که بازار ارزهای دیجیتال «پر از دستکاری است». این مقاله که موضع رسمی ح‌ک‌چ در مورد ارزهای دیجیتال را منعکس می‌کند، نشان می‌دهد که دولت چین به هیچ‌وجه نزدیک به گرم شدن با ارزهای دیجیتال نیست.

دفتر تنظیم مقررات مالی شنژن همچنین در مورد سفته بازی و فعالیت های غیرقانونی مرتبط با ارزهای دیجیتال هشدار داد.

در ماه می گذشته، مقامات چین در ژوئن 2021 سرکوب بزرگی را برای استخراج بیت کوین آغاز کردند و تقریباً تمام مزارع داخلی ارزهای دیجیتال را ممنوع کردند. این باعث شد که ظرفیت معدنی کشور به صفر برسد. با این حال، از ماه مه، چین به دلیل عملیات استخراج زیرزمینی، دومین قطب معدنی بزرگ در جهان (پس از ایالات متحده) است.

در اوایل ماه جاری، استان گوانگدونگ اعلام کرد که اقدامات سخت گیرانه تری را علیه کسانی که تلاش می کنند محدودیت های موجود مربوط به ارزهای دیجیتال را کنار بگذارند، اتخاذ خواهد کرد.

در ماه سپتامبر، بانک خلق چین تمام تراکنش‌های ارزهای دیجیتال را غیرقانونی اعلام کرد.

اکونومیک دیلی در مقاله ضد بیت کوین خود همچنین هشدار داد که اگر دولت های بیشتری شروع به ممنوعیت آن کنند، ارزش این ارز دیجیتال ممکن است کاهش یابد.

به غیر از چین، تجارت ارزهای دیجیتال در کشورهایی مانند قطر، الجزایر، تونس و مراکش غیرقانونی است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
× به کانال تلگرامی ما بپیوندید به کانال تلگرامی ما بپیوندید