اخبار

رئیس استراتژی فنی Fundstrat: بیت کوین باید به 24800 دلار برسد تا پایین ترین سطح اخیر را به چالش بکشد

بیت کوین توانسته حدود 20000 دلار نگه دارد، در حالی که متخصص Fundstrat سطح آن را تا سقف 25000 دلار نام می برد.

از آنجایی که ارز دیجیتال پیشرو توانسته است برای مدتی حدود 20000 دلار را حفظ کند و قادر به رفتن به بالاتر نباشد، کارشناس ارشد مشاوران جهانی Fundstrat سطوحی را که BTC برای بازگرداندن ضررهای اخیر باید از آن عبور کند، نام برد.

بیت کوین باید به 24800 دلار برسد تا پایین ترین سطح اخیر را به چالش بکشد

با افزایش نگرانی ها در مورد رکود اقتصادی جهانی، بیت کوین پس از حرکت در کنار سهام هایی که ارزش خود را به طور انبوه از دست داده اند، دوباره در سطح 20000 دلار گیر کرده است.

بیت کوین تاکنون توانسته است پس از سقوط به سطح 19000 دلار و مدتی در آنجا به منطقه 20500 دلاری بازگردد. اتریوم پس از سقوط به خط 903 دلار به سطح 1113 دلار بازگشت.

مارک نیوتن، رئیس استراتژی فنی در مشاوران جهانی Fundstrat به بلومبرگ گفت: «بیت‌کوین به پایین‌ترین حد خود رسیده است، اما احتمالاً «پایین» نیست. او معتقد است که باید به 23000 تا 24800 دلار برسد تا در هفته آخر این ماه بالاتر رود.

در حال حاضر، بیت کوین در حال تثبیت نزدیک به 20000 دلار است، همانطور که در ماه می به سطح 30000 دلار می‌رسید.

بر اساس گزارش Informa Global Markets، با کاهش ریسک در بازار، بیت کوین از زیر 20000 دلار شروع به بهبود کرد.

منتقد برجسته بیت کوین پیتر شیف ، رئیس یورو پاسیفیک کپیتال و بنیانگذار SchiffGold، مایکل سیلر (مدیرعامل طرفدار بیت کوین مایکرواستراتژی) را به دلیل اظهارات اخیرش که بیت کوین 10 برابر بهتر از هر دارایی دیگری است که شرکتش می توانست خریداری کند، مورد انتقاد قرار داده است.

شیف در توضیحی در توییتر به سیلور یادآوری کرد که بیت کوینی که خریده بود اکنون 30 درصد کاهش یافته است و شرکت 1.5 میلیارد دلار از دست داده است و ممکن است در صورت ادامه سقوط بیت کوین، مقدار زیادی از دست بدهد. علاوه بر این، شیف توییت کرد که سیلور اکثر بیت کوین را با پول قرض گرفته شده توسط مایکرواستراتژی خریداری کرده است، بنابراین اکنون سایلور برای از دست دادن پول سود می پردازد.

منبع: توییتر

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا