اخبار

پت تومی، SEC را مقصر بحران پلتفرم وام‌دهی کریپتو می‌داند

یک قانونگذار دوستدار رمزنگاری معتقد است که رویکرد مقررات به اجرا در کمیسیون ناکارآمد است.

به گفته سناتور پت تومی، که به دلیل حمایت صریح خود از صنعت کریپتو مشهور است، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) می‌توانست از از دست دادن 12 میلیارد دلار دارایی توسط سرمایه‌گذارانی که به سلسیوس، یک پلتفرم وام‌دهی ارزهای دیجیتال، اعتماد داشتند، جلوگیری کند. سپرده ها در ژوئن

نامه رسمی تومی به گری گنسلر، رئیس SEC، مورخ 26 ژوئیه، نشان می دهد که ناتوانی کمیسیون در توضیح نحوه اعمال قوانین اوراق بهادار موجود در دارایی ها و خدمات دیجیتال، پیامدهای نامطلوبی داشته است. همانطور که تومی می نویسد:

شرکت‌ها می‌توانستند پیشنهادات محصول را بر این اساس تعدیل کنند و امروز از ضرر سرمایه‌گذاران جلوگیری کنند، و SEC آزاد بود تا تلاش‌های اجرایی را روی بدترین بازیگران متمرکز کند.

به گفته تومی، SEC به درستی توضیح نداده است که چگونه آزمایش‌های هاوی و ریوز برای محصولات پلتفرم وام‌دهی کریپتو که به مشتریانی که سپرده‌های رمزنگاری می‌کنند، سود می‌دهند، اعمال می‌شود. در عوض، او تاکید کرد، کمیسیون بورس و اوراق بهادار تصمیم دارد با اجرای انتخابی تنظیم کند.

این سناتور به اتهامات اخیر معاملات داخلی علیه یکی از کارمندان سابق کوین بیس اشاره کرد و مدعی شد که SEC نظر روشنی در مورد وضعیت اوراق بهادار این دارایی ها دارد، اما قبل از شروع یک اقدام اجرایی این دیدگاه را به طور عمومی افشا نکرد.

او خاطرنشان می‌کند که از یک پیش‌فرض مشکوک مبنی بر اینکه بیشتر دارایی‌های دیجیتال اوراق بهادار هستند، شروع می‌شود، SEC هم تبعیت شرکت‌های با نیت خوب را دشوار می‌کند و هم با سبک تنظیم به اجرا، از مشتریان محافظت نمی‌کند.

به گفته تومی، در نتیجه، ادامه امتناع کمیسیون بورس و اوراق بهادار از ارائه شفافیت نظارتی به جامعه کریپتو، همراه با “سرعت اجرای ظاهرا کند” به سرمایه گذاران و به طور کلی نوآوری آسیب نمی رساند.

در خاتمه، تومی با درخواست پاسخگویی تا 9 آگوست، 9 سوال از جنسلر مطرح می کند. توضیح دهید که چرا کمیسیون 16 مورد از 25 دارایی دیجیتال معامله شده توسط کارمند Coinbase را در هزینه های خود لحاظ نکرده است.

در 10 می، تومی حمایت خود از قانون نوآوری و حفاظت از استیبل کوین را فاش کرد، که به شرکت بیمه سپرده فدرال اجازه می‌دهد از استیبل کوین‌ها به روشی مشابه سپرده‌های فیات پشتیبانی کند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا