اخبار

تقریباً 6 میلیارد دلار توسط صندوق‌های سرمایه‌گذاری ارزهای دیجیتال مانند 3AC، سلسیوس و سایرین از دست رفته است

میلیاردها بیت کوین در یک روز از دست میرود.

صندوق‌های سرمایه‌گذاری ارزهای دیجیتال تقریباً 6 میلیارد دلار بیت کوین را پس از لیکویید گسترده در بازار ارزهای دیجیتال در دوره می تا ژوئن از دست دادند. همانطور که انتظار می رفت بزرگترین بازنده بازار، گارد بنیاد لونا است.

بیشترین بخش از سکه‌هایی که از دست رفته‌اند مربوط به مجموعه‌ای از لیکوییدهای بزرگ است که پس از کاهش قیمت اولین ارز دیجیتال از 30000 دلار به 17000 دلار در بازار ظاهر شد.

گارد بنیاد لونا بیش از 80000 بیت کوین را از دست داد که ارزش آن در زمان انتشار بیش از 1.8 میلیارد دلار است. از آنجایی که این شرکت در ماه می ۹۰۰ میلیون دلار بیت کوین فروخت، رتبه دوم جدول به تسلا رسید.

منبع: Vetle Lunde

تری اروز کپیتال علیرغم اینکه از ماه می محبوب‌ترین موضوع برای تمسخر در این فضا بود، بزرگترین بازنده بازار نبود.

این نمودار با رویدادهای فروش گسترده ای که توسط ماینرهای عمومی انجام می شود بسته می شود که از شر حدود 19000 بیت کوین خلاص شدند، که باعث فشار فروش بسیار زیادی بر بازار در ماه ژوئن شد و به رشد فاجعه بار بیت کوین به 17000 دلار دامن زد.

پس از گزارش درآمد تسلا، مشخص شد که فروش گسترده این شرکت سهم بزرگی در افزایش قیمت بیت کوین به 17000 دلار داشته است، زیرا باعث آبشار دیگری از انحلال‌ها شد که به تری اروز کپیتال رسید و تقریباً بخش بزرگی از موقعیت‌های آن از جمله اتریوم را منحل کرد. که مسیر اولین ارز دیجیتال را دنبال کرد.

آغاز تابستان 2022 می تواند یکی از بدترین ماه ها برای کل بازار باشد، که تقریباً به سطوح بحرانی سقوط کرد که می توانست در بلندمدت بر تکامل صنعت تأثیر بگذارد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا