اخبار ارزهای دیجیتال

مجری Circle برای پیوستن به جلسه استماع کمیته کنگره ایالات متحده در مورد پرداخت های استیبل کوین و قانون

کمیته خدمات مالی یادداشتی برای اعلام یک جلسه استماع آتی با عنوان “درک نقش استیبل کوین ها در پرداخت ها و نیاز به قانون” صادر کرد.

کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان ایالات متحده در 19 آوریل جلسه ای برگزار خواهد کرد تا در مورد موقعیت استیبل کوین ها به عنوان وسیله پرداخت و اینکه آیا اکوسیستم به قوانین حمایتی نیاز دارد یا خیر، بحث خواهد کرد.

کمیته یادداشتی را برای اعلام یک جلسه استماع آینده با عنوان: “درک نقش استیبل کوین ها در پرداخت ها و نیاز به قانون گذاری” صادر کرد . این جلسه شامل اطلاعات جمع آوری شده توسط سازمان های مختلف دولت فدرال در سال گذشته خواهد بود.

فهرست افرادی که در جلسه آتی کمیته خدمات مالی مجلس شهادت می دهند. منبع: house.gov

شرکت کنندگانی که در این جلسه شهادت می دهند عبارتند از دانته دیسپارت، افسر ارشد استراتژی Circle و رئیس سیاست جهانی. ماه گذشته، در 11 مارس، عرضه استیبل کوین داخلی سیرکل، USD Coin، پس از اینکه فاش کرد 3.3 میلیارد دلار وجوه در بانک سیلیکون ولی (SVB) در حال سقوط دارد، از دلار آمریکا جدا شد.

با این حال، پس از کمک مالی به سپرده گذاران SVB توسط دولت ایالات متحده، USDC ارزش خود را به دلار آمریکا افزایش داد. در طول این جدول زمانی، هکرها موفق شدند به حساب توییتر Disparte دسترسی پیدا کنند و شروع به تبلیغ جوایز وفاداری جعلی برای کاربران قدیمی USDC کردند.

جلسه استماع کمیته آتی بر روی استیبل کوین های مختلف و استفاده از آنها در چشم انداز پرداخت متمرکز خواهد شد. علاوه بر این، کمیته نیاز به قانون استیبل کوین را بسته به ساختارهای وثیقه اساسی آنها بررسی خواهد کرد.

تنها چند روز قبل از جلسه استماع آتی، پیش نویس لایحه ای که چارچوبی برای استیبل کوین ها در ایالات متحده ارائه می کند در مخزن اسناد مجلس نمایندگان منتشر شد.

پیش نویس لایحه، از جمله مقررات استیبل کوین. منبع: docs.house.gov

جرمی آلر، مدیر عامل Circle، درباره پیش‌نویس لایحه گفت: «به وضوح نیاز به حمایت عمیق و دوجانبه برای قوانینی وجود دارد که تضمین می‌کند دلارهای دیجیتالی در اینترنت به طور ایمن صادر، پشتیبانی و اجرا می‌شوند.»

همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، این پیش نویس به دولت ایالات متحده اجازه می دهد تا استانداردهایی را برای قابلیت همکاری بین استیبل کوین ها ایجاد کند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا