اخبار

سام بنکمن-فرید بابت بحران نقدینگی FTX عذرخواهی کرد: “دوبار گند زدم”

به گفته مدیر عامل FTX، آلامدا نیز در حال “تعداد بازرگانی” بود، اما صرافی مستقر در ایالات متحده FTX US “از نظر مالی تحت تاثیر رویدادهای اخیر قرار نگرفت.”

در یکی از اولین اظهارات عمومی خود پس از شایعات و نگرانی ها در مورد ورشکستگی FTX سیل بازار کریپتو، مدیر عامل شرکت سام بانکمن-فرید یا SBF گفت: “متاسفم.”

SBF در یک موضوع توییتر در تاریخ 10 نوامبر به سرمایه گذاران اعتراف کرد که “باید در ارائه شفافیت در مورد وضعیت FTX بهتر عمل می کرد”. مدیر عامل شرکت گزارش داد که صرافی در حال تجربه یک “میزان نقدینگی” ناشی از برداشت کاربران است و درخواست کمک مالی از بایننس کرده است – معامله ای بالقوه که بعداً از بین رفت.

به گفته SBF، صرافی در 6 نوامبر شاهد برداشت تقریباً 5 میلیارد دلاری بود. ارزش کل بازار دارایی های FTX International بالاتر از سپرده های مشتریان آن بود، اما “نقدینگی به طور گسترده ای متفاوت است، از بسیار تا بسیار کم.”

SBF گفت: “داستان کامل در اینجا داستانی است که من هنوز در حال بررسی جزئیات آن هستم، اما به عنوان یک سطح بسیار بالا، دو بار به لعنتی پرداختم.” اولین بار، برچسب‌گذاری داخلی ضعیف حساب‌های مرتبط با بانک به این معنی بود که من به طور قابل‌توجهی از حاشیه سود کاربران بی‌خبر بودم. فکر می کردم خیلی پایین تر است.» مدیر عامل FTX افزود:

«باید بیشتر می‌گفتم. متاسفم – من در مورد کارهایی که باید انجام دهم مورد انتقاد قرار گرفتم و به همه شما به روز رسانی نکردم.

در حالی که ممکن است معامله با بایننس به پایان رسیده باشد، SBF گفت که FTX در حال بحث در مورد گزینه‌های مشابه با «تعدادی از بازیکنان» در فضای کریپتو بود که «هر پنی» از یک معامله احتمالی به دست کاربران صرافی می‌رسید. به گفته مدیر عامل، Alameda Research نیز در حال “تعداد بازرگانی” بود، اما صرافی مستقر در ایالات متحده FTX US “از نظر مالی تحت تاثیر رویدادهای اخیر قرار نگرفت.”

“در برخی مواقع ممکن است در مورد یک شریک اسپارینگ خاص حرف بیشتری برای گفتن داشته باشم. اما می دانید، خانه های شیشه ای. بنابراین در حال حاضر، تنها چیزی که می گویم این است: خوب بازی کرد. تو بردی.»

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا