اخبار

شبکه کاردانو نزدیک به 60 درصد تحت استفاده است

IOHK محدودیت اندازه بلوک را دو بار در سال جاری افزایش داده است تا امکان تراکنش های بیشتر در هر بلوک را فراهم کند.

در حال حاضر شبکه کاردانو به طور متوسط ​​از حدود 40 درصد ظرفیت خود استفاده می کند. این ممکن است بهینه نباشد زیرا پروتکل اوروبوروس کاردانو برای مدیریت حجم عظیمی از داده ها و همچنین تراکنش ها و اسکریپت هایی با پیچیدگی و اندازه های مختلف ساخته شده است، بنابراین موثرترین سناریو این است که کاردانو با 100 درصد ظرفیت یا نزدیک به آن کار کند.

استفاده از شبکه کاردانو: Cexplorer

در تلاش برای افزایش توان تراکنش ، IOHK در سال جاری محدودیت اندازه بلوک را دو بار افزایش داده است تا امکان تراکنش های بیشتری در هر بلوک را فراهم کند. اندازه بلوک از 64 کیلوبایت به 80 کیلوبایت و سپس به 88 کیلوبایت فعلی افزایش یافت. اندازه بلوک های بزرگتر نشان می دهد که تراکنش های بیشتری می توانند در یک بلوک قرار بگیرند، بنابراین ظرفیت کاربران افزایش می یابد.

طبق IOHK، افزایش توان عملیاتی یک بلاک چین مانند کاردانو از نظر امنیتی بسیار مهم است زیرا پذیرش بار بیشتر به سیستم ممکن است پتانسیل حملات DoS را باز کند. در نتیجه، هنگام ایجاد چنین تغییراتی، فرآیندی عمدی و دقیق را دنبال می کند.

آماده سازی واسیل هارد فورک ادامه دارد

در هفته گذشته، تیم‌های IOG شبکه آزمایشی کاردانو را به عملکرد واسیل متصل کردند.

طبق آخرین گزارش هفتگی، تیم ها در حال حاضر در حال به روز رسانی وابستگی ها و همکاری نزدیک با SPOها و جامعه برای حل مشکلات شبکه تست هستند. قابلیت نگهداری خط لوله و افزودن آزمایش‌هایی برای اطمینان بیشتر و جلوگیری از رگرسیون هنوز در حال کار است.

علاوه بر این، تیم هیدرا بیشتر بر روی به روز رسانی hydra-node تمرکز کرده است تا کاملاً با واسیل کاربردی باشد. علاوه بر این، اکنون کار بر روی انتشار قریب الوقوع hydra-node v.0.7.0 در حال انجام است که روی شبکه آزمایشی هارد فورک عمل می کند.

در حال حاضر، 1029 پروژه در کاردانو در حال ساخت هستند، در حالی که 90 پروژه اخیرا در کاردانو راه اندازی شده است. تعداد پروژه های NFT تقریبا 5868 پروژه است، در حالی که توکن های بومی کاردانو به 5.4 میلیون رسید.

طبق داده‌های CoinMarketCap، در زمان انتشار، ADA با افت 4 درصدی به 0.443 دلار رسید .

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا