اخبار

کاردانو: پیتر برانت تاجر کهنه کار به الگوی روند آشنا در نمودارهای ADA اشاره می کند

بازار ارزهای دیجیتال همچنان تحت فشار فروش است. به گفته معامله گر باتجربه پیتر برانت ، کاردانو ممکن است برای بازگرداندن شتاب صعودی نیاز به بسته شدن بیش از 0.54 دلار (بالای 16 ژوئن) داشته باشد، اما الگوی تحلیل تکنیکال نزولی در بازه زمانی روزانه تهدیدی برای کاهش قیمت کاردانو در ابتدا به وجود می آورد.

بازار ارزهای دیجیتال همچنان تحت فشار فروش قرار دارد و کارشناسان بازار معتقدند تا زمانی که بازارهای سهام به دنبال کاهش های جدید هستند، روند نزولی ممکن است ادامه یابد. چارلز هاسکینسون، بنیانگذار کاردانو، در حالی که در مورد عملکرد ضعیف ارز دیجیتال بومی ADA صحبت می‌کرد، ماه‌ها قبل بازار نزولی را پیش‌بینی کرد.

هاسکینسون موافقت کرد که هیچ اطلاعیه ای نمی تواند چیزی را تغییر دهد. بنابراین، علی‌رغم قابلیت‌های فنی در حال توسعه پروتکل و جامعه در حال گسترش، قیمت ADA ممکن است به تلاش برای به دست آوردن هر گونه کشش ادامه دهد.

ADA پس از ثبت پیشرفت های قابل توجه در سال گذشته تاکنون در سال 2022 عملکرد ضعیفی را به ثبت رسانده است و در حال حاضر 85.71 درصد از رکورد نزدیک به 3 دلار کاهش یافته است.

کاردانو باید بالای 0.54 دلار بسته شود تا چشم انداز معکوس شود

پیتر برانت، معامله گر کهنه کار، بینشی در مورد سطح کلیدی که کاردانو برای بازیابی چشم انداز مثبت باید بر آن غلبه کند، ارائه می دهد – بالاترین سطح 16 ژوئن در حدود 0.54 دلار. ادامه الگوی سر و شانه در نمودار روزانه، یک سیگنال بالقوه نزولی، توسط برانت اشاره شد.

حتی اگر قیمت کاردانو در سال جاری چشمگیر باقی بماند، شرکت تجزیه و تحلیل آن چین Santiment کشف کرده است که آدرس هایی که بین 10000 تا 100000 ADA دارند جمع آوری شده اند و در 30 روز گذشته 79.1 میلیون توکن به آن اضافه شده است.

نهنگ هایی که بین 100000 تا 10 میلیون توکن ADA دارند نیز به همین ترتیب از ریختن آنها خودداری کرده اند.

ADA با کاهش 4 درصدی نسبت به روز گذشته با 0.443 دلار معامله شد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا