اخبار

کاردانو، مونرو و چند آلتکوین دیگر افزایش احتمالی قیمت ورودی را در این معیار نشان می دهند

کاردانو، مونرو و برخی آلتکوین‌ها افزایش احتمالی قیمت ورودی را بر اساس این معیار نشان می‌دهند.

طبق داده های Santiment ، کاردانو، مونرو و چند آلتکوین دیگر نشانه هایی از افزایش احتمالی قیمت را نشان می دهند. بازار رمزنگاری برای دومین روز متوالی در حال کاهش است. بیت کوین 1.74 درصد با قیمت فعلی 41313 دلار در کنار اکثر آلتکوین ها کاهش یافته است.

بر اساس داده‌های CoinMarketCap، توکن‌هایی مانند Cardano، Uniswap و Chainlink در ۲۴ ساعت گذشته بین ۸ تا ۱۱ درصد ضرر ثبت می‌کنند.

شرکت تجزیه و تحلیل زنجیره ای Santiment گزارش می دهد که اخیراً شاهد افزایش قابل توجه موقعیت های فروش اهرمی برای دارایی های رمزنگاری مختلف بوده است. اشاره می‌کند که آلت‌کوین‌ها به طور خاص به طور فزاینده‌ای نشانه‌هایی از اهرم‌های بیش از حد شورت‌ها و نرخ‌های تامین مالی منفی را نشان می‌دهند، و بیان می‌کند که انحلال‌های کوتاه ممکن است منجر به افزایش قیمت شود.

این ممکن است به شرطی امکان پذیر باشد که اگر بیت کوین شروع به سوق دادن بازارها به سمت بالا کند، آلت کوین هایی که انحلال های کوتاه مدت قابل توجهی دارند تمایل دارند از این انحلال ها به عنوان سوخت موشک استفاده کنند.

ADA در 18 ژانویه در میان خوش بینی ها در مورد بلاک چین کاردانو به بالاترین سطح 1.64 دلار رسید. قیمت ADA با رد شدن مواجه شد و متعاقباً با کمک فروش مداوم بازار کاهش یافت.

با این حال، اصول ADA کاملاً قوی باقی می مانند زیرا Santiment توسعه فعال در سراسر بلاک چین کاردانو و افزایش آدرس های فعال روزانه (DAA) را گزارش می دهد.

منبع: Santiment

DAA یک معیار مفید برای ردیابی فعالیت شبکه در طول زمان است. به طور کلی، رشد DAA ها نشان دهنده استفاده بیشتر از بلاک چین است، در حالی که کاهش DAA نشان دهنده تقاضای کمتر برای شبکه است. DAA ها تمایل دارند با فعالیت قیمت مرتبط باشند. به این ترتیب، DAA ها اغلب می توانند به عنوان یک شاخص پیشرو برای اقدام قیمت عمل کنند.

تحولات فعال در بلاک چین کاردانو

IOHK خلاصه‌ای از اخبار و اطلاعیه‌های پروژه‌های ساخت کاردانو در 10 روز گذشته را ارائه می‌کند.

ابتدا، SundaeSwap راه اندازی خود را در 20 ژانویه اعلام کرد زیرا QuickMint، یک پلت فرم NFT مبتنی بر کاردانو، اخبار مربوط به راه اندازی برنامه ریزی شده شبکه آزمایشی در 19 ژانویه را به اشتراک گذاشت. Astarter همچنین رویداد نسخه بتای باز و برخی برنامه های دیگر را اعلام کرد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا