اخبار ارزهای دیجیتال

عکس نمایه توییتر ایلان ماسک اکنون میمون‌های حوصله‌ای را نشان می‌دهد

مدیر عامل تسلا دوباره تصویر توییتر خود را تغییر داده است، اکنون چندین میمون خسته را نشان می دهد – تصاویری از سری محبوب NFT.

ایلان ماسک ، مدیر اجرایی تسلا و اسپیس ایکس اکنون تصویر جدیدی در پروفایل توییتر خود دارد. پیش از این، تصاویری از دوج کوین، ارز دیجیتال پیشرو میم را نشان می‌داد.

اکنون، ثروتمندترین مرد جهان که اخیراً توییتر را به لیست شرکت های خود اضافه کرده است، تصویری را منتشر کرده است که چندین میمون حوصله را نشان می دهد – تصاویری از یک سریال محبوب NFT.

او همچنین توییتی منتشر کرده است که می گوید این میمون ها “نوعی قابل تعویض” به نظر می رسند. این را می توان به عنوان یک نگرش منفی نسبت به NFT ها در نظر گرفت، با این حال، قبلاً، ماسک کیانو ریوز را به دلیل این که گفته است NFT ها به راحتی قابل بازتولید هستند، مسخره کرد.

علاوه بر این، شایعه شده بود که او در اواخر فوریه یک Bored Ape NFT را با نزدیک به 600 ETH خریداری می کند.

تصویر از طریق توییتر

ماسک به‌عنوان یکی از طرفداران بزرگ DOGE شناخته می‌شود و به هر طریق ممکن از آن پشتیبانی می‌کند – از افزایش قیمت آن با توییت‌های خود در گذشته تا همکاری با توسعه دهندگان دوج کوین در مورد کاهش هزینه‌های انتقال.

هنگامی که ماسک پس از خرید 9.2 درصد از سهام آن برای پیوستن به هیئت مدیره توییتر دعوت شد، او پیشنهاد کرد که Dogecoin برای اشتراک‌های VIP آبی توییتر آغاز شود. او پس از پیشنهاد خرید توییتر به مبلغ 43 میلیارد دلار به صورت نقدی، اظهار داشت که قصد دارد این شرکت را خصوصی کند تا آزادی بیان حفظ شود. اکنون که پیشنهاد او پذیرفته شده است، CNBC ادعا می کند که ماسک قصد دارد تا چند سال دیگر توییتر را دوباره به یک شرکت عمومی تبدیل کند.

منبع: توییتر

ایلان ماسک به عنوان بخشی از تغییرات دیگری که در نظر دارد در توییتر ایجاد کند، این خبر را منتشر کرده است که قصد دارد پلتفرم میکروبلاگینگ را برای کاربران عادی آزاد بگذارد، اما او می‌خواهد کاربران دولتی و شرکت‌ها را وادار کند که برای حفظ صفحات خود در توییتر پولی بپردازند.

در گفتگوی اخیر با بیلی مارکوس، یکی از بنیانگذاران دوج کوین، ماسک با او موافقت کرد که دو چیز می‌تواند DOGE را بهتر کند – شروع پذیرش کسب‌وکارهای بیشتر و استفاده از DOGE برای انعام. در مورد پیشنهاد مارکوس مبنی بر ایجاد پل بین دوج کوین و اتریوم، رئیس تسلا در توییتی اعلام کرد که این کار ضروری نیست.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا