اخبار

ریپل و SEC: طبق گفته موسس CryptoLaw، اقدامات SEC برای سرمایه گذاران هزینه دارد

به گفته وکیل، اقدامات رگولاتور برای سرمایه گذاران ضرر بیشتری نسبت به کلاهبرداران ارزهای دیجیتال دارد.

اخیراً در فضای کریپتو، بحث فعالی در مورد ضرر 1 میلیارد دلاری ناشی از اقدامات کلاهبرداران در جریان است. این بحث این واقعیت را مطرح کرد که با وجود زیان میلیارد دلاری، اقدامات کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا از نظر ارزش دلاری برای سرمایه‌گذاران بسیار آسیب‌رسان است.

بنابراین، جان دیتون، یک فعال برجسته طرفدار ریپل و بنیانگذار CryptoLaw، استدلال بعدی خود را علیه تنظیم کننده مطرح کرد و اظهار داشت که اقدامات SEC علیه ریپل به تنهایی حدود 15 میلیارد دلار ضرر برای سرمایه گذاران داشته است. به گفته این وکیل، این رقم تمام پولی است که سرمایه گذاران ریپل از دست داده اند ، زمانی که SEC، به جای محدود کردن هزینه های خود برای ریپل، تصمیم گرفت تمام ریپل، از جمله آنهایی که در بازار ثانویه فروخته می شوند، به عنوان اوراق بهادار معرفی کند.

تز دیتون بر این واقعیت استوار است که بسیاری از صرافی‌های بزرگ ارزهای دیجیتال، مانند کوین بیس و کراکن، بلافاصله ریپل را در نتیجه تصمیم SEC از تجارت حذف کردند. علاوه بر این، تحقیقات آغاز شده به طور دائم بر قیمت ریپل فشار می آورد.

وقتی گری اسکیل ETF بیت کوین را شناسایی کرد؟

رایان سلکیس، بنیانگذار شرکت تحلیلی رمزارز مساری، نیز علیه رگولاتور به شدت اعتراض کرد. در حالی که اتهامات دیتون علیه SEC مربوط به پرونده ریپل بود، سلکیس به ضرر 7 میلیارد دلاری سرمایه گذاران گری اسکیل به دلیل رد ETF بیت کوین توسط SEC اشاره کرد.

در آن زمان، همانطور که توسط بیگ اینکام گزارش شد ، این کمیسیون با استدلال خودداری خود از راه اندازی یک ابزار، اظهار داشت که ETF می تواند برای اقدامات تقلبی احتمالی و دستکاری بازار استفاده شود.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا