اخبار ارزهای دیجیتال

قرارداد اجاره بیت کوین: صاحبخانه و مستاجر قرارداد BTC را امضا می کنند

پرداخت ماهانه تحت قرارداد مهر و موم شده برابر با 100 دلار در بیت کوین خواهد بود.

در روزاریو، سومین شهر پرجمعیت آرژانتین، یک مالک محلی و یک مستاجر قرارداد اجاره ای را امضا کرده اند که در آن دومی اجاره ماهانه را به بیت کوین پرداخت می کند. بر اساس گزارشی در روزنامه محلی Paginal 12 از 11 ژانویه، این قرارداد اولین قرارداد در نوع خود در آرژانتین است که با اصلاحات قانونی اخیر توسط دولت جدید ریاست جمهوری امکان پذیر شده است.

پرداخت ماهانه تحت قرارداد مهر و موم شده برابر با 100 دلار در بیت کوین خواهد بود. مستاجر ماهانه وجوه را از طریق Fiwind، یک پلتفرم رمزنگاری محلی، انتقال خواهد داد. این گزارش نشان می‌دهد که هر دو طرف قرارداد از کاربران باتجربه ارزهای دیجیتال هستند.

قانون اجاره آرژانتین، همراه با سایر بخش‌های سیستم حقوقی ملی توسط رئیس‌جمهور تازه منتخب خاویر مایلی، که در انتخابات عمومی نوامبر ۲۰۲۳ در میان تورم افسارگسیخته در سراسر کشور برنده شد، اصلاح شد.

در دسامبر 2023، دیانا موندینو، وزیر امور خارجه، تجارت بین‌الملل و عبادت، ادعا کرد که فرمانی با هدف اصلاحات اقتصادی و مقررات‌زدایی اجازه استفاده از بیت‌کوین و سایر ارزهای دیجیتال را در کشور تحت شرایط خاصی می‌دهد.

دولت همچنین مسیر قانونی کردن ذخایر ارزهای دیجیتال را حتی در صورت تاخیر در اظهارنامه مالیاتی آسان کرده است. در چارچوب یک طرح تنظیم مقررات، مالیات دهندگان در صورت اعلام دارایی تا پایان مارس 2024، 10 درصد از آوریل و 15 درصد از ژوئیه تا پایان سپتامبر، مالیات ثابتی را بر دارایی ها به میزان 5 درصد پرداخت خواهند کرد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا