اخبار

دادستان کل واشنگتن از مایکل سایلور به دلیل تقلب مالیاتی شکایت کرد

دادستان کل واشنگتن دی سی از مدیر اجرایی فناوری به دلیل تقلب مالیاتی شکایت کرده است.

کارل راسین، دادستان کل واشنگتن دی سی، اعلام کرد که از مایکل سایلور، مدیر عامل سابق مایکرواستراتژی به دلیل عدم پرداخت مالیات شکایت کرده است.

راسین می گوید که مبشر بیت کوین هرگز مالیات بر درآمد DC را پرداخت نکرده است و دومی را به ارتکاب کلاهبرداری متهم می کند.

دادستان کل دی سی اضافه می کند که او همچنین از مایکرواستراتژی به اتهام توطئه برای کمک به او در تسهیل طرح های اجتناب از مالیات خود شکایت کرده است. این شرکت اطلاعات تجاری ادعا می کند که اطلاعات نادرست در فرم های مالیات فدرال گزارش کرده است.

دفتر دادستان کل در شکایت خود ادعا می کند که سایلور به منظور استفاده از نرخ های مالیاتی بسیار پایین تر، “به تقلب ادعا کرده است” که ساکن فلوریدا یا ویرجینیا است. با این حال، پست های فیس بوک او که در شکایت گنجانده شده است، ثابت می کند که او اقامتگاه خود را در واشنگتن دی سی حفظ کرده است.

گفته می‌شود که این میلیاردر به معتمدانش مباهات می‌کند که خود را به عنوان یک ساکن فلوریدا درآورده است تا از پرداخت مالیات در ناحیه کلمبیا اجتناب کند. او برای رای دادن در فلوریدا ثبت نام کرد و با وجود اینکه محل اقامت خود را رها نکرد، در آنجا گواهینامه رانندگی گرفت.

راسین مدعی است که سیلور «صدها میلیون دلار» بدهکار است.

همانطور که بیگ اینکام گزارش داد ، سایلور اوایل این ماه از سمت مدیرعاملی مایکرواستراتژی کنار رفت.

در اواخر سال 2000، سایلور و سایر مدیران مایکرواستراتژی موافقت کردند که 11 میلیون دلار برای تسویه حساب با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده بپردازند. متهم کلاهبردار اتهامات SEC را نپذیرفت یا رد کرد.

مایکرواستراتژی که برترین دارنده بیت کوین در بین شرکت های سهامی عام است، به شدت از فروش بیت کوین ضربه خورده است. این شرکت در سه ماهه دوم سال 2022 یک میلیارد دلار ضرر داشته است.

سهام مایکرواستراتژی با انتشار این خبر 4.4 درصد کاهش یافت.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا