اخبار

کاردانو در فعالیت های توسعه روزانه پیشرو است، داده ها این را نشان می دهد

کاردانو در 24 ساعت گذشته فعال ترین ارز دیجیتال را توسعه داده است.

طبق داده‌های اخیر، کاردانو فعال‌ترین ارز رمزنگاری‌شده در 24 ساعت گذشته بوده است. فعالیت توسعه کاردانو که در مخازن عمومی Github انجام می شود از ارزهای دیجیتال اصلی مانند اتریوم و کاسماس فراتر رفته است.

طبق گزارش ارزیابی جمعه خود، IOHK در هفته گذشته، 3028 commit هفتگی Github را گزارش کرد.

با 13003 تغییر Github در ژوئن ، فعالیت های توسعه در شبکه کاردانو به افزایش خود ادامه داده است. همانطور که توسعه دهندگان برای هارد فورک آینده واسیل آماده می شوند، فعالیت در تمام مخازن کاردانو افزایش یافته است.

ارتقاء واسیل امیدوار است عملکرد و قابلیت های قابل توجهی را برای کاردانو به ارمغان بیاورد و انتظار می رود که شامل چهار پیشنهاد بهبود کاردانو (CIP) باشد.

هارد فورک واسیل

شبکه کاردانو در چند سال گذشته به طور پیوسته در حال پیشرفت بوده است. طبق IOHK، از زمان اجرای استیکینگ از طریق Shelley، واسیل مهم‌ترین بهبود شبکه بوده است.

به‌روزرسانی، که بخشی از فاز باشو است، پیش‌بینی می‌شود که پیشرفت‌های متعددی را در دفتر کاردانو ایجاد کند و همچنین قراردادهای هوشمند را بهبود بخشد.

در سال 2020، راه‌اندازی مجدد بایرون به جامعه ای متشکل از 3000 SPO فرصت ساخت و پشتیبانی از شبکه اثبات سهام را داد. همچنین، به لطف بهبود مری در اوایل سال 2021، کاربران توانستند انواع دارایی های محلی را برای تجارت و مبادله در دفتر کل توسعه دهند و در سپتامبر 2021، آلونزو پشتیبانی از قراردادهای هوشمند را راه اندازی کرد.

بر اساس داده‌های CoinMarketCap ، قیمت کاردانو طی 24 ساعت گذشته اندکی کاهش یافته و اکنون به 0.427 دلار معامله می‌شود.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا