اخبار

کاردانو چهار برابر بیشتر از هفته قبل سرمایه جذب می کند: CoinShares

ورود وجوه به کاردانو بیش از واسیل هارد فورک چهار برابر شد.

بر اساس آخرین گزارش هفتگی جریان وجوه از سوی کوین شرز ، جریان ورودی کاردانو در هفته گذشته چهار برابر شده است. علاوه بر اینکه یکی از معدود ارزهای دیجیتال با تراز جریان سرمایه مثبت است، جریان ورودی کاردانو در آستانه هارد فورک واسیل به میزان قابل توجهی افزایش یافت.

این سومین هفته پیاپی موفق کاردانو است. دارایی‌های دیگر، که همگام با کاردانو هستند، ریپل و سولانا (SOL) هستند، اما هر دوی آنها جریان ورودی کمتری نسبت به پروژه ورودی خروجی دارند.

اگر در هفته منتهی به 5 سپتامبر، مقدار خالص ورودی وجوه به کاردانو 100,000 دلار بود، در هفت روز گذشته این رقم به 400,000 دلار افزایش یافت. همین عملکرد ماه به ماه و سال به سال کاردانو نیز مثبت است و به ترتیب 400 هزار دلار و 14.1 میلیون دلار است.

وضعیت فعلی بازار کریپتو

همانطور که آژانس تحلیلی قبلاً توصیف کرده بود، وضعیت کلی در بازار کریپتو نسبتاً “بی احساس” است. ارزش کل ورودی‌های مالی به محصولات کریپتو در پایان هفته به خروجی 62.7 میلیون دلاری رسید.

بنابراین، محصولات ارز دیجیتال متمرکز بر بیت کوین شاهد خروج 13 میلیون دلاری بودند که برای ششمین هفته متوالی ادامه یافت. با این حال، این روند برای صندوق های کوتاه مدت بیت کوین گرا صدق نمی کند. در آنجا، آنها برای دومین هفته متوالی ورودی ثبت کردند – این بار به مبلغ 10.6 میلیون دلار.

بزرگترین ناراحتی، خروج محصولات ارز دیجیتال متمرکز بر اتریوم بود که به 61.6 میلیون دلار رسید. همانطور که CoinShares اشاره می کند، چنین پویایی منفی ممکن است با ترس سرمایه گذاران در مورد موفقیت مرج اتریوم مرتبط باشد .

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا