اخبار

تیم توسعه کاردانو تاریخ آماده شدن قابلیت واسیل را به اشتراک می گذارد

قبل از هارد فورک، پروژه‌های dApp، صرافی‌ها و SPOها سیستم‌های خود را برای حفظ سازگاری به‌روزرسانی می‌کنند.

Input Output توسعه‌دهنده کاردانو تأیید کرده است که پس از “آزمایش گسترده” همه اجزای اصلی، انتظار می‌رود که ارتقاء واسیل در 22 سپتامبر راه اندازی شود. همانطور که در گزارش هفتگی IOG نشان داده شده است، ممکن است پنج روز طول بکشد تا قابلیت واسیل در شبکه اصلی در دسترس باشد. IOG بیان می کند که قابلیت واسیل در آغاز دوره 366 در 27 سپتامبر در دسترس خواهد بود.

قبل از هارد فورک، پروژه‌های dApp، صرافی‌ها و SPOها سیستم‌های خود را برای حفظ سازگاری به‌روزرسانی می‌کنند. بازار توکن غیرقابل تعویض (NFT) Artano به تازگی یک پست وبلاگی منتشر کرده است که در آن نکات کلیدی توسعه خود را بیان می کند. نتایج تست واسیل آرتانو حاکی از کاهش هزینه تا 76-77٪ و کاهش اندازه تراکنش تا 92٪ است.

چارلز هاسکینسون، بنیانگذار کاردانو، با اشاره به “پست Artano”، به قدرت ارتقای واسیل در آینده اشاره کرد که باعث گسترش dApps می شود.

IOG قبلاً اعلام کرده بود که سه شاخص جرم بحرانی را قبل از راه‌اندازی هارد فورک ردیابی می‌کند که عبارتند از: 75 درصد از بلوک‌های شبکه اصلی که توسط نامزدهای انتشار نهایی ایجاد می‌شوند، تقریباً 25 صرافی ارتقا یافته (که نشان دهنده 80 درصد نقدینگی هستند) و 10 dApp برتر. توسط TVL به روز شد.

در گزارش اخیر IOG در مورد آمادگی اکوسیستم، 95 درصد از بلوک های شبکه اصلی قبلاً توسط نود واسیل کاندید 1.35.3 ایجاد شده است، که نشان می دهد متریک “آمادگی گره” قبلاً برآورده شده است.

همچنین 50 درصد از 12 صرافی برتر از نظر نقدینگی یعنی بایننس، MEXC، بیترو، AAX، وایت‌بیت و بیک ایکس نیز اعلام آمادگی کرده اند. کوین‌بیس و سه صرافی دیگر در 12 صرافی برتر در حال حاضر در حال به روز رسانی گره های خود هستند. ده صرافی دیگر آمادگی واسیل را اعلام کرده اند، در حالی که چندین صرافی دیگر در حال به روز رسانی گره های خود هستند. تقریباً 50 درصد از بهترین dApp های کاردانو وضعیت “تست شده” را در پیش تولید دارند، در حالی که بقیه “در حال آزمایش” هستند.

انتظارات مثبت باقی می ماند

Cardano Whale، یک حساب توییتر متمرکز بر جامعه کاردانو، انتظارات مثبت خود را در مورد واسیل به اشتراک می‌گذارد: «در اواخر این ماه، کاردانو TPS بالقوه در راستای زنجیره C AVAX خواهد داشت. سفر مقیاس‌پذیری به پایان می‌رسد، اما به این معنی است که کاردانو به سطح رقابت رسیده و در زمینه‌هایی مانند تمرکززدایی بسیار جلوتر خواهد بود.”

طبق آمار اخیر IOG، در حال حاضر 1093 پروژه در کاردانو در حال ساخت هستند. نود و چهار پروژه در کاردانو راه اندازی شده است، در حالی که تعداد اسکریپت های پلوتوس 3196 بود. شبکه کاردانو اکنون شاهد ضرب بیش از شش میلیون توکن بومی بوده است. تعداد کل معاملات 49.6 میلیون معامله شد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا